Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка. 07.03.2019 Головою відділення ААУ Харківської області обрано Дмитра Житченка.
З радістю повідомляємо, що Головою відділення Асоціації адвокатів України Харківської області обрано керуючого партнера АК «Zhytchenko and Partners» Дмитра Житченка. 

В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group 07.03.2019 В трансфертному ціноутворенні платники податків мають більше запитань, аніж відповідей на них, - Олег Добровольський, голова Податкового комітету ААУ, партнер ID Legal Group
Трансфертне ціноутворення – тема, яка щоразу дає привід для дискусії та жвавого обговорення чергових новацій, незалежно від того чи це законодавче нововведення, чи роз’яснення ДФС. Саме тому ця тема стала першою, яку обрали члени Податкового комітету Асоціації адвокатів України для свого Дискусійного клубу, який відбувся днями у Києві. Про це повідомив голова комітету, партнер юридичного об’єднання ID Legal Group Олег Добровольський.

Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков 06.03.2019 Модератором дискусії "Монополія на майбутнє – адвокатура у вирі судово-правових реформ" виступить Сергій Боярчуков
Десятки днів стратегічного планування, багатогодинні перемовини із адвокатами та суддями, але ми це зробили — вперше відкрита дискусія про співпрацю та комфортацію адвокатури, судової системи та реформаторів. Поговоримо про професійну етику та роль громадськості, адвокатську монополію та майбутнє адвокатури в цілому. Модератором обговорення виступить керуючий партнер ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» Сергій Боярчуков.

Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош 05.03.2019 Модератором сесії "Процесуальне переозброєння" виступить Зоя Ярош
📌Особливості роботи адвоката у суді, монетизація послуг за правничу допомогу та креативність в професії, — про це поговоримо під час Сесії 3 «Процесуальне переозброєння» на ІІ Судовому Форумі ААУ.
📌На Вас чекає конструктивний діалог та дискусія між суддями та адвокатами, а модеруватиме процес Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер АК «Маршаллєр і партнери» Зоя Ярош.

Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор 05.03.2019 Про групові позови як інструмент захисту екологічних прав розповість Борис Малишев, д.ю.н., професор
Базуючись на значному науковому, експертному та адвокатському досвіді Борис Малишев розкриє тематику необхідності запровадження до цивільного процесу інституту групових позовів, яким можна захищати права великої кількості осіб, що постраждали від певного порушення законодавства про охорону навколишнього середовища.  

Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів 01.03.2019 Президент ГО «Асоціація психологів України» прийме участь в бутік-конференції з екологічних спорів
Президент ГО «Асоціація психологів України» Олександр Вакуленко розповість на ІІ Судовому форумі ААУ, які засоби використати для належної монетизації моральної шкоди.

Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на  Kyiv Law & Trade Forum! 01.03.2019 Директор юридичного департаменту "New Products Group" виступить на Kyiv Law & Trade Forum!
До команди спікерів  Kyiv Law & Trade Forum приєднався Олександр Петриченко, директор юридичного департаменту "New Products Group", адвокат. 
Тема: Усуваємо помилки в побудові стосунків з Inhouse Lawyer.  


Новости 8 — 14 з 2383
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Березень 2019

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ