Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ  з Днем народження! 18.09.2018 Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ Маліневського Олега з Днем народження!
Хочемо привітати Вас і від душі побажати фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, нехай збудуться найпотаємніші мрії, в родині панує гармонія і взаєморозуміння, а друзі завжди будуть з Вами!

Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко! 18.09.2018 Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко!
Анастасія Глущенко, директор по маркетингу ADER HABER, розповість про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" вже в цей четвер, 20 вересня. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 18.09.2018 Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Євген Гілін, адвокат, медіатор, старший партнер АО "Жованник і партнери", виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" з темою: "Тенденції об'єднання (злиття) юридичної компанії".Нагадуємо, що форум акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"! 17.09.2018 Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"!
Катерина Власюк, член Правління ААУ, голова Жіночого клубу ААУ, керуючий партнер AVG, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про книгу, як інструмент просування бренду. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

"Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк! 17.09.2018 "Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк!
Катерина Нікітюк, адвокат, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" та розповість про особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами. Нагадуємо, що захід акредитовано, всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Василь Крат виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 17.09.2018 Василь Крат виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Василь Крат, к.ю.н., доцент, Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду, розповість про недійсність договору про встановлення гонорару успіху адвоката на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху". Нагадуємо, захід відбудеться вже 20 вересня 2018 року, у конференц-холі "ДЕПО"!

Звернення ААУ до Верховного Суду 14.09.2018 Звернення ААУ до Верховного Суду
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація Адвокатів України» звернулася з листом до Верховного Суду стосовно врегулювання проблем застосування положень процесуального законодавства України, яким регламентовано питання представництва у судових справах.


Новости 8 — 14 з 2154
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2018

Попередній місяць       Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ