Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» 28.02.2019 Відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів»
27 лютого 2019 р. відбувся Круглий стіл на тему «Практика роботи Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», організований Комітетом кримінального права та процесу.

MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! 27.02.2019 MITRAX - ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ !
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що АО MITRAX - НОВИЙ ГЕНЕРАРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ААУ ! MITRAX – адвокатське об’єднання, яке надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію.

Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum ! 27.02.2019 Презентуємо програму Kyiv Law & Trade Forum !
Запрошуємо на Kyiv Law & Trade Forum – унікальний захід, який дає можливість об’єднати зусилля бізнесу та адвокатури з метою вирішення головних проблем у сфері міжнародної торгівлі та захисту бізнесу. До Вашої уваги - ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА  заходу. 

Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на  Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Олексій Палій, партнер, адвокат IBC LEGAL SERVICES виступить доповідачем на Kyiv Law & Trade Forum
Вітаємо нового доповідача  Kyiv Law & Trade Forum - партнера, адвоката IBC LEGAL SERVICES - Олексія Палія. Пан Олексій розповість  про "Аналіз рішень інвестиційного арбітражу щодо питань оподаткування в аспекті захисту прав інвесторів в Україні".

Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum 27.02.2019 Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum
Шановні колеги! З приємністю повідомляємо про те, що Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер AMBER Corporation виступить з доповіддю на Kyiv Law & Trade Forum. Тема доповіді: Валютна лібералізація: чого очікувати бізнесу? Запрошуємо на захід! 

Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! 27.02.2019 Вітаємо Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Дениса Пономаренко, адвоката, Голову Одеського відділення ААУ, Партнера в АО «Barristers» з Днем народженням! Денисе, бажаємо Вам бути мудрим і справедливим! Нехай шлях по кар’єрних сходах веде лише на вершину успіху! Нехай винагороди за працю не змушують себе чекати! Нехай суперники будуть гідні, а перемога в справах солодкою. Здоров’я, щасливих і сонячних днів життя, благополуччя у всіх Ваших починаннях!   

Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ 27.02.2019 Про нюанси оскарження шлюбних договорів в судовому порядку та механізми захисту розповість старший юрист ЮФ “Астерс” О. Лепіхіна на ІІ Судовому форумі ААУ
15 березня 2019 року в рамках II Судового форуму ААУ відбудеться Бутік-конференція з сімейних спорів за участі старшого юриста Юридичної фірми “Астерс”, адвоката, співкерівника практики сімейного права — Ольги Лепіхіної. Предметом дискусії стануть тенденції судової практики в сімейних спорах та обмін секретами успішної тактики під час ведення справи.


Новости 15 — 21 з 2383
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Березень 2019

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ