Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу 04.12.2017 Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу
Юридична компанія "Amber" виступить партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року
у Premier Hotel Rus (вул. Госпитальна, 4, м.Київ).

Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ,  виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 04.12.2017 Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ, виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні учасники!
Віталій Наум, адвокат, голова АО "Національна колегія адвокатів", член Правління ААУ, виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: «Фінансування тероризму» – складна й надважлива! У зв'язку зі складною ситуацією в східних регіонах України, наслідком якої є захоплення заручників, цивільних та військових об'єктів, загострення суспільно-політичної ситуації та людські жертви, актуальним є питання позбавлення осіб, пов'язаних із терористичною та сепаратистською діяльністю, джерел фінансування.

Лесю Сергіївну Дубчак  призначено президентом КМА ААУ 02.12.2017 Лесю Сергіївну Дубчак призначено президентом КМА ААУ
Рішенням Правління ААУ від 30.11.2017 року адвоката, члена Правління ААУ (каденція 2015-2017 рр.), члена Наглядової ради Лесю Сергіївну Дубчак призначено президентом Клубу майбутніх адвокатів ААУ.
Вітаємо пані Лесю та бажаємо успіхів та нових проектів! 

VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY 01.12.2017 VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY
Шановні учасники!
VII Зимовий Форум ААУ з кримінального права та процесу залучився підтримкою однієї з найкращих юридичних компаній України – EQUITY LAW FIRM.
Наш Генеральний партнер - юридична компанія екстра-класу, орієнтована на національну та міжнародну практику, відома своїми сильними проектами та потужною командою експертів (понад 35 юристів, 6 партнерів та 4 радники).

Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів» 01.12.2017 Відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів»
01 грудня 2017 року в м. Чернівці, відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів на тему: «Зконодавство та практичні проблеми адвокатів».
Захід був організований Радою адвокатів Чернівецької області, за участі Асоціації адвокатів України.
Участь в заході прийняли понад 200 адвокатів. Представники ААУ виступили з доповіддями.

Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу! 01.12.2017 Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні учасники!
Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник, виступить доповідачем на VII Зимовому Форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: "Участь адвоката на стадіях застосування запобіжного заходу. Тактичні прийоми". Серед запобіжних заходів – особисте зобов’язання; особиста порука; застава; домашній арешт; тримання під вартою. У ході виступу будуть підняті питання обов’язків, що покладаються на підозрюваного при застосуванні запобіжного заходу, особливості кожного з запобіжних заходів та тактику й порядок їх застосування.

Вітаємо керівництво Верховного Суду з обранням 01.12.2017 Вітаємо керівництво Верховного Суду з обранням
30 листопада 2017 року відбулося перше засідання Пленуму Верховного Суду, на якому обрано Голову Верховного Суду, заступника та секретаря Пленуму Верховного Суду.

Асоціація адвокатів України вітає Валентину Данішевську з обранням Головою Верховного Суду; Богдана Львова з обранням Заступником Голови Верховного Суду; Дмитра Луспеника з обранням секретарем Пленуму Верховного Суду.


Новости 22 — 28 з 1735
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2017

Попередній місяць      

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ