Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Evris стає Генеральним партнером ААУ в 2018 05.02.2018 Evris стає Генеральним партнером ААУ в 2018
Юридична фірма Evris стала Генеральним партнером Асоціації Адвокатів України (далі – ААУ) на 2018 рік, а також очолила земельний та фінансовий комітети в особі своїх представників.
Сергій Паперник, керівник практики ФінТех та банківського і фінансового права став Головою комітету з фінансового права. 
Радника з питань аграрного та земельного права Володимира Носика, доктора юридичних наук, професора кафедри земельного та аграрного права КНУ імені Тараса Шевченка, член-кореспондента НАПрН України, професора, було призначено співголовою Земельного комітету. 

Відбувся круглий стіл «Застосування експертиз в стратегіях захисту» 05.02.2018 Відбувся круглий стіл «Застосування експертиз в стратегіях захисту»
30 січня 2018 року відбувся круглий стіл на тему «Застосування експертиз в стратегіях захисту», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.

Модератором круглого столу виступив Олег Вдовичен, адвокат, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ, член правління ААУ керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери».

Олена Перцова, адвокат, керівник судової практики Pavlenko Legal Group, виступить модератором на І Судовому форумі ААУ 30.01.2018 Олена Перцова, адвокат, керівник судової практики Pavlenko Legal Group, виступить модератором на І Судовому форумі ААУ
Олена Перцова, адвокат, керівник судової практики Юридичної компанії Pavlenko Legal Group, Голова Комітету ААУ з корпоративного права виступить модератором другої сесії І Судового форуму ААУ. Назва другої сесії - Перший досвід застосування процесуальних новел. Формат Сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе (діючі судді різних інстанцій та юрисдикцій).

АО «Адвокатська сім’я Лисенко» - новий  Партнер комітету ААУ! 30.01.2018 АО «Адвокатська сім’я Лисенко» - новий Партнер комітету ААУ!
Асоціація адвокатів України із задоволенням повідомляє, що з 2018 року Партнером Комітету Асоціації виступить одне з професійних адвокатських об’єднань - Адвокатська сім’я Лисенко.

Відбулося перше в новому році засідання Правління ААУ 29.01.2018 Відбулося перше в новому році засідання Правління ААУ
25 січня 2018 року в офісі Адвокатського об’єднання «Arzinger» відбулося засідання Правління ААУ.
На порядок денний засідання було винесено низку важливих та стратегічно важливих питань у діяльності ААУ, серед яких: затвердження Положення про членство та членські внески (нова редакція); затвердження Положення про комітети ААУ (нова редакція); кадрові питання; співпраця з партнерами.

ADER HABER Brand Party: презентація нового юридичного бренду 29.01.2018 ADER HABER Brand Party: презентація нового юридичного бренду
25 січня дев’ять з одинадцяти партнерів та радників Spenser & Kauffmann презентували юридичній спільноті свій новий бренд – ADER HABER. Гостями ADER HABER Brand Party стали представники провідних національних і міжнародних компаній і лідери юридичної спільноти.

I Судовий форум ААУ привідкриває завісу щодо майбутніх  спікерів! 29.01.2018 I Судовий форум ААУ привідкриває завісу щодо майбутніх спікерів!

Розпалить професійну дискусію на Форумі інноваційна панель Public talk «По обидві сторони реформи: у пошуках виходу», яку відкриватиме партнер EQUITY, адвокат та Голова Комітету з судової практики ААУ - Олег Маліневський.
Формат панелі передбачає відвертий та незалежний погляд відомих спікерів щодо ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань «судочинства перехідного періоду».
На Вас чекатимуть виступи:
- відомих адвокатів;
- новопризначених суддів ВС, вихідців з адвокатської спільноти;
- суддів ВС з понад 20-річним стажем суддівської діяльності;
- колишніх суддів, які в процесі реформи підсилили ряди адвокатури;
- парламентарів та інших причетних до реформи науковців та громадських діячів.


Новости 29 — 35 з 1799
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець
 

Лютий 2018

      Наступний місяць

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ