Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Суддя Вищого адміністративного суду України розповість про перший «процесуальний квартал» 2018 року 15.02.2018 Суддя Вищого адміністративного суду України розповість про перший «процесуальний квартал» 2018 року
Наталія Блажівська, суддя Вищого адміністративного суду України, к.ю.н, віце–президент громадської організації “Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів” виступить на І Судовому форумі ААУ. Під час останньої сесії, експертом якої виступить пані Блажівська, планується розглянути перший «процесуальний квартал» 2018 року.

Дмитро Луспеник виступить на I Судовому Форумі ААУ. 15.02.2018 Дмитро Луспеник виступить на I Судовому Форумі ААУ.
Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду, Суддя-спікер Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент виступатиме в першій сесії на I Судовому Форумі ААУ. Формат Сесії №1 передбачає виступи Public talk, «По обидві сторони реформи: у пошуках виходу», відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер, серед яких і Дмитро Луспеник. 

Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій 14.02.2018 Відкритий лист ААУ та АПУ до директора ДБР щодо непрозорості утворення конкурсних комісій
Асоціація адвокатів України та Асоціація правників України звернулись із відкритим листом до Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби, а також до Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції, в якому висловили занепокоєння щодо закритості та непрозорості утворення складу конкурсних комісій для призначення на посади у Державному бюро розслідувань та закликали вчинити ряд дій.

Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу" 14.02.2018 Олексій Кот прийме участь у "Public talks: По обидві сторони судової реформи: у пошуках виходу"

Олексій Кот, д.ю.н., член Ради з питань судової реформи, керуючий партнер “Юридична фірма “АНТІКА” виступить на першій сесії І Судового форуму ААУ та прийме участь у дискусії "Судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань". Формат даної сесії передбачає виступи Public talk відомих адвокатів, враховуючи виступи колишніх суддів, а нині адвокатів та виступи суддів, враховуючи виступи колишніх адвокатів – суддів тепер.

Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ 14.02.2018 Сергій Боярчуков виступить модератором І Судового форуму ААУ
Сергій Боярчуков, керуючий партнер Юридичної компанії «Алєксєєв, Боярчуков та партнери» виступить модератором Сесії, присвяченої першому «процесуальному кварталу» 2018 року та отриманому досвіду. Четверта сесія І Судового форуму ААУ передбачає колективну відкриту дискусію за участю адвокатів, суддів та представників бізнесу на основі їх першого досвіду в нових процесуальних реаліях.

Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження! 14.02.2018 Вітаємо Олександра Лещенка, керуючого партнера в АО«Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає Олександра Лещенка, керуючого партнера в Адвокатське об'єднання «Лещенко, Дорошенко і партнери» з Днем народження!
Нехай сьогодні Вам посміхається удача, збуваються всі загадані бажання. Бажаємо Вам здоров'я, везіння, бадьорості і багато приводів для того, щоб відчути себе щасливою людиною.


Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів 13.02.2018 Звернення ААУ щодо неприпустимості порушення прав адвокатів
Асоціація адвокатів України та Комітет захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України звернулися з листом до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Апеляційного суду Сумської області, Зарічного районного суду міста Суми, Прокуратури Сумської області, Управління СБУ в Сумській області, щодо захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Наума Віталія Миколайовича.


Новости 8 — 14 з 1799
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Квітень 2013

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ