Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS розповість про проблеми доказування та нові процесуальні можливості! 19.02.2018 Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS розповість про проблеми доказування та нові процесуальні можливості!
Володимир Ващенко, адвокат, співзасновник та партнер компанії VB PARTNERS виступить спікером І Судового форуму ААУ на тему: «Проблеми доказування та нові процесуальні можливості. Як приклад - якщо акціонера не впустили на Загальні збори».

Вітамо Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права з Днем народження! 19.02.2018 Вітамо Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Ярослава Лисенко, Голову Комітету ААУ з митного права, керуючого партнера АО "Адвокатська Сім'я Лисенко" з Днем народження!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, великого щастя, сімейного благополуччя; щоб на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.

Олександра Яновська доповідач сесії "По обидві сторони реформи: у пошуках виходу" 16.02.2018 Олександра Яновська доповідач сесії "По обидві сторони реформи: у пошуках виходу"
Олександра Яновська, д.ю.н., професор, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить на І Судовому форумі ААУ, який відбудеться 16 березня 2018 р.. Пані Яновська виступить на тему: "Судочинство перехідного періоду: ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань".

Стартує III Аграрний Форум ААУ ! 16.02.2018 Стартує III Аграрний Форум ААУ !
Запрошуємо Вас 13 квітня 2018 року прийняти участь у Всеукраїнському Аграрному форумі ААУ, який об’єднає аграрну, юридичну та бізнес - спільноту задля вирішення ряду найгостріших питань, що виникають в українській агросфері.


 Про зустрічне забезпечення на І Судовому форумі ААУ розповість керуючий партнер ESQUIRES 16.02.2018 Про зустрічне забезпечення на І Судовому форумі ААУ розповість керуючий партнер ESQUIRES

Олександр Шкелебей, керуючий партнер ESQUIRES роповість на І Судовому форумі ААУ про зустрічне забезпечення.
Виступ пана Шкелебея відбудеться під час сесії "Перший досвід застосування процесуальних новел", яка передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.

16.02.2018 Вібудеться VIII Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів!
Успішні, професійні, чарівні та харизматичні! Хто це? Спікери VIII Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів КМА ААУ. 
Напередодні Міжнародного жіночого дня Клуб майбутніх адвокатів вирішив сформувати команду спікерів з представниць прекрасної половини людства й розвінчати міф, стереотип щодо того, що адвокатура – «нежіноча» професія.
Захід відбудеться 3 березня 2018 року, за підтримки Генерального партнера КМА ААУ - АО "Dmitrieva & Partners"

Підтримуємо кандидата від Асоціації до Громадської ради! 15.02.2018 Підтримуємо кандидата від Асоціації до Громадської ради!
Шановні колеги!
Просимо підтримати кандидата від Асоціації адвокатів України - Віталія Власюка, який приймає участь в конкурсі члена Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.
Віталій Власюк, кандидат юридичних наук, викладач, співголова Комітету з міжнародного права Асоціації адвокатів України.
Голосування за посиланням: http://voting.arma.gov.ua/


Новости 1 — 7 з 1799
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Червень 2016

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ