Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Увага! Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО! 19.09.2018 Увага! Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО!
Рішенням Експертної ради НААУ №117 від 12.09.2018 Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху" АКРЕДИТОВАНО! Всі учасники форуму отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (7 балів). Нагадуємо, захід відбудеться в цей четвер, 20 вересня!

Богдан Яськів прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 19.09.2018 Богдан Яськів прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Богдан Яськів, адвокат, керуючий партнер ЮФ "ТОТУМ", прийме участь у Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про професійний імідж адвоката та рівень довіри. Нагадуємо, що захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ  з Днем народження! 18.09.2018 Вітаємо Маліневського Олега, адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, голову Судового комітету ААУ та генерального партнера ААУ Маліневського Олега з Днем народження!
Хочемо привітати Вас і від душі побажати фінансового достатку, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай робота приносить радість, нехай збудуться найпотаємніші мрії, в родині панує гармонія і взаєморозуміння, а друзі завжди будуть з Вами!

Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко! 18.09.2018 Про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" розповість Анастасія Глущенко!
Анастасія Глущенко, директор по маркетингу ADER HABER, розповість про self-брендінг на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" вже в цей четвер, 20 вересня. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"! 18.09.2018 Євген Гілін виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху"!
Євген Гілін, адвокат, медіатор, старший партнер АО "Жованник і партнери", виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" з темою: "Тенденції об'єднання (злиття) юридичної компанії".Нагадуємо, що форум акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"! 17.09.2018 Катерина Власюк: "Книга, як маркетинговий інструмент просуваня бренду"!
Катерина Власюк, член Правління ААУ, голова Жіночого клубу ААУ, керуючий партнер AVG, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" і розповість про книгу, як інструмент просування бренду. Нагадуємо, захід акредитовано, учасники отримають сертифікати підвищення кваліфікації.

"Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк! 17.09.2018 "Особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами" від Катерини Нікітюк!
Катерина Нікітюк, адвокат, виступить на Осінньому форумі ААУ "Адвокатура. Формула успіху" та розповість про особливості роботи адвоката з VIP-клієнтами. Нагадуємо, що захід акредитовано, всі учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.


Новости 36 — 42 з 2182
Початок | Поперед. | 4 5 6 7 8 | Наст. | Кінець
 

Вересень 2015

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ