Карта сайту > Головна

Новини

Оплата членських внесків

Новини Асоціації адвокатів України 

Розробник методики психологічної оцінки достовірності показань за відеоматеріалами слідчих дій виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 20.11.2017 Розробник методики психологічної оцінки достовірності показань за відеоматеріалами слідчих дій виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Віталій Шаповалов, експерт-психолог, Голова Колегії поліграфологів України виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus.

 Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 20.11.2017 Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, Віце-голова Колегії поліграфологів України розповість на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу про практику проведення судових психофізіологічних експертиз із застосуванням поліграфа в Україні.

 Олена Жукова, директор  «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит» виступить на форумі ААУ Tax&Business Talks. 20.11.2017 Олена Жукова, директор «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит» виступить на форумі ААУ Tax&Business Talks.

Спікер Податкового форуму ААУ Tax&Business Talks Олена Жукова, директор Приватного Підприємства «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит», виступить з темою:
Проблемні питання підготовки документації з ТЦУ.

 Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks 20.11.2017 Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks
Секція «Податкові спори» форуму TAX&Business Talks поповнилася новим цікавим спікером! Це Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Як відбувався відбір суддів до Верховного Суду України? Які очікування від нових суддів? Які зміни чекають на нас з оновленням складу Верховного Суду України?

Kaтеринa Гупалo, aдвокат, партнер ЮК Arzinger спікер  податкового форуму ААУ Tax&Business Talks. 20.11.2017 Kaтеринa Гупалo, aдвокат, партнер ЮК Arzinger спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks.
Катерина Гупало, aдвокат, партнер, спів-голова практики вирішення спорів та голова практики захисту у кримінальних провадженнях ЮК Arzinger виступить спікером на Податковий форум ААУ Tax&Business Talks. Тема: «Новели в регулюванні кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків у Великобританії і як це може бути застосоване до України»

Радники Міністра фінансів України Яна Бугрімова та Сергій Коваленкo - спікери  податкового форуму Tax&Business Talks! 20.11.2017 Радники Міністра фінансів України Яна Бугрімова та Сергій Коваленкo - спікери податкового форуму Tax&Business Talks!
Раді повідомити, що 24.11.2017 р. кожен слухач форуму Tax&Business Talks матиме унікальну можливість задати питання та подискутувати з радниками Міністра фінансів України Яною Бугрімовою  та Сергієм Коваленком.

Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks 17.11.2017 Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks
Асоціація адвокатів України запрошує вас на перший податковий форум Tax&Business Talks, що відбудеться 24 листопада 2017 року в IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ.


Новости 8 — 14 з 1700
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2015

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ