Карта сайту > Головна

Новини

Оплата членських внесків

Новини Асоціації адвокатів України 

 Учасники круглого столу «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина» отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ! 12.05.2017 Учасники круглого столу «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина» отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ!

Асоціація адвокатів України повідомляє, що всі учасники круглого столу «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина » який відбудеться 17 травня 2017 року отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ!

Вітаємо Ольгу Макогон з Днем народження! 12.05.2017 Вітаємо Ольгу Макогон з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, Голову Комітету ААУ з трудового права  Макогон Ольгу Валентинівну з Днем народження! Бажаємо їй впевненої наполегливості для матеріалізації в житті найсміливіших задумів. Нехай вчорашні мрії стануть реальністю сьогоднішнього!

 КВЕСТ - вперше на VІІ Щорічному осінньому форумі ААУ! 12.05.2017 КВЕСТ - вперше на VІІ Щорічному осінньому форумі ААУ!
Запрошуємо учасників VІІ Щорічного осіннього форуму ААУ прийняти участь у квесті "Як пройти співбесіду в провідній адвокатській компанії?".

Олега Вдовичена призначено Головою комітету ААУ із захисту бізнесу 11.05.2017 Олега Вдовичена призначено Головою комітету ААУ із захисту бізнесу
Асоціація Адвокатів України з приємністю повідомляє, що за результатами голосування Членів Правління ААУ, Олега Вдовичена, адвоката, директора АО "Вдовичен та Партнери", призначено головою комітету ААУ із захисту бізнесу. Вітаємо колегу з призначенням на посаду, щиро бажаємо успіхів в роботі, сталевих нервів та зберігати командний дух!  

Олександр Грищенко, доповідач Круглого столу ААУ "Сучасні реалії  звернення стягнення на майно, право власності стягнення на майно або право користування яким має дитина" 10.05.2017 Олександр Грищенко, доповідач Круглого столу ААУ "Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності стягнення на майно або право користування яким має дитина"
Олександр Грищенко, Заступник начальника юридичного управління – начальник відділу претензійно-позовної роботи ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк» виступить доповідачем на Круглому столі ААУ «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА», який відбудеться 17 травня 2017 року, на тему «Передача в іпотеку майна дитини: особливості процедури реалізації банком свого права на звернення стягнення на майно».

АО "Фортіс" - виступить ексклюзивним генеральним партнером на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права 10.05.2017 АО "Фортіс" - виступить ексклюзивним генеральним партнером на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права
Діяльність Адвокатського об’єднання «Фортіс» відповідає кращим стандартам надання правової допомоги, і базується на послідовному дотриманні цінностей, що лежать в основі діяльності кращих зразків вітчизняної та зарубіжної адвокатури. Адвокати АО "Фортіс" зарекомендували себе як команда професіоналів.

"Юридичний Факт" виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права 05.05.2017 "Юридичний Факт" виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права
ІПР "Юридичний Факт" виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.


Новости 22 — 28 з 1487
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2015

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ