Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.12.2017 Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Олександр Мінін – cтарший партнер, адвокат КМ Партнери виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 
Тема доповіді: «Чому порушення кримінального провадження з ухилення від сплати податків за результатами аналітичного дослідження протиправне».

Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та  процесу! 12.12.2017 Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Олексій Задоєнко, адвокат АО Arzinger виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тема доповіді: «Особливості захисту прав третіх осіб, щодо майна яких вирішується питання про арешт».

Захід акредитовано! 12.12.2017 Захід акредитовано!
Асоціація адвокатів України повідомляє, що учасники VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року, отримають СЕРТИФІКАТИ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (7 балів)!

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 12.12.2017 Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації, к.ю.н., Олена Сукманова виступить доповідачем на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року в приміщенні Premier Hotel Rus, щод знаходиться за адресою: вул. Госпітальна, 4.

Тема виступу Олени Валеріївни - "Мін'юст, нотаріус, адвокат: баланс захисту прав".

Олег Вдовичен, адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ виступить модератором на Зимовому форумі ААУ 12.12.2017 Олег Вдовичен, адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ виступить модератором на Зимовому форумі ААУ
Модератором сесії 4А на тему «Економічні злочини» в рамках VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу виступить Олег Вдовичен – адвокат, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери», сертифікований експерт НААУ, член Правління ААУ, голова Комітету з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів ААУ, член правління Комітету з питань податкового та митного права АПУ.

Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ з Днем народження! 11.12.2017 Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ з Днем народження!

Асоціація адвокатів України щиро вітає Зою Ярош, Президента ААУ та просто чарівну жінку з Днем народження!
Бажаємо пані Зої міцного здоров’я, плідних справ, невичерпної енергії для успішної реалізації усіх професійних проектів та задумів, творчого натхнення та нових здобутків.

КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу! 11.12.2017 КМ Партнери виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Асоціація адвокатів України з радістю повідомляє, що провідна українська юридична фірма KM Partners виступить партнером VII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року.


Новости 29 — 35 з 1763
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець
 

Грудень 2015

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ