Карта сайту > Головна> Школа адвокації> Школа адвокації - перший досвід

Школа адвокації - перший досвід

Школа адвокації - перший досвід
ААУ_в круге.jpgІгор Покотило, адвокат,
                                          психолог, член Наглядової ради Асоціації адвокатів України,
                                         член КДКА м. Києва. 
    Сьогодні практикуючому адвокату необхідні знання та вміння в найрізноманітніших сферах і це поза всяких сумнівів! Він повинен бути вмілим оратором, письменником і навіть мати навички акторської майстерності. А без знання психології і зовсім ніяк не обійтися, бо працювати доводиться з людьми і дуже різними. І зрозумыти треба не тільки свого клієнта, а й «прочитати» всіх інших учасників процесу. І це - професіоналізм!
   Головна ідея нашого проекту Школи адвокації полягає в тому, що учасники отримують «ключики» до самоідентифікації своїх психо-емоційних станів. Розуміння свого домінуючого типу темпераменту, переважаючих психологічних захистів, локусу контролю і т.ін. дає чітке усвідомлення своєї індивідуальної точки відліку в системі побудови ефективних комунікацій. А далі все майже просто!

Якщо ти не знаєш куди плисти жоден вітер не буде попутним 
Лао Цзи 
1. Основи психодіагностики закладають успіх і психологічного впливу.
     Знання маркерів для візуальної аналітики (вирази облич, почерк, кінессіка, голос як система зовнішньої презентації, одяг, аксесуари, автомобіль, кабінет і обстановка в ньому - все має своє значення!) Корисно щоб розуміти психічний стан людини і будувати живу гіпотезу перспектив взаємодії з ним. Завжди краще заздалегідь визначити відхилення в психіці клієнта чи іншої сторони відразу, при першій зустрічі, ніж усвідомлювати суть фільму «Мовчання ягнят» через власний досвід.
     А вміло визначивши домінуючий канал сприйняття інформації судді / слідчого / прокурора і т.д., вельми зручно сформувати доказову базу таким чином, щоб її сприйняття іншою стороною було безсумнівним.

6 сфер влияния.jpg2. Знання основ комунікації: адвокат - адвокат; адвокат - суд; адвокат - прокурор / слідчий; адвокат - сім'я / суспільство; адвокат - клієнт (особливо що знаходиться в психотравмуючій ситуації) дозволять найбільш ефективно вирішувати поточні професійні завдання без втрат особистих і уникати травмуючих ситуацій для власної психіки.

3. Психологія переговорів досить об’ємний і практичний напрямок. Адвокат - завжди парламентер! І важливо мати у своєму розпорядженні дієвий інструмент, що дозволяє швидко підготуватися до переговорів, контролювати сам процес і всеосяжно проаналізувати результати, не загубивши дрібниць. А майстерне визначення суті чужих інтересів через створення «зони можливої довіри» найчастіше вирішує справу без нервів і вигідно для всіх. Тут же варто згадати про практику і технології допитів, правила постановки питань, механізми психологічного тиску і т.п. психотехнік, які ми розбираємо на наших заняттях.

4. Психологічний контракт, навички розпізнавання брехні і блефу, психологія ціни і потреби. Тема логічно випливає з психології переговорів, але вона дуже самобутня. Всім начебто зрозуміло, що потреби, за якими стоять людські інстинкти, визначають буття. І часто це «буття» призводить до необхідності звернутися до адвоката. А як рахувати ціну наших потреб, зусиль і часу, кваліфікації та її підвищення? Запасів корвалолу в шафі і докорів про неувагу від домашніх? Можна, звичайно, «зі стелі», а можна і обгрунтовано згідно з нашими практичним розробкам «формули ціни»

5. Ми приділили час питанням планування (ТМ), інтеллекткартінгу, правилам постановки мети і делегування повноважень; психології сім'ї та розлучень; інтуїції і механіці переконання. І все це на тлі відеоматеріалу з відомих, здавалося б, фільмів. Однак люди запам'ятовують більше, коли бачать як це застосовують інші.

     І насправді обсяг інформації, що надається слухачам за ці три місяці занять (триместр) є колосальним! Що в свою чергу спонукає нас до пошуків інноваційних технологій навчання та реструктуризації курсу.
   Зараз вже закінчена розробка кількох додаткових курсів з управління емоціями, конфліктів (психологія професійної «гри»), психології і алгоритмів допитів (зокрема перехресного) і «вербування» (агентування свідка).
    Крім цього створюються чек-листи і рекомендації по їх веденню для спрощення контролю за робочими ситуаціями, WEBінари для дистанційного навчання. Сподіваємося, що майбутній курс вийде навіть більш розгорнутим, оригінальним, але не менш глибоким.


!Карта ММ ША2013).jpeg

Малый банер.jpg


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ