Карта сайту > Головна> Новини ААУ

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ 16.10.2018 Подвійні стандарти правосуддя у сфері ІВ
Поки правосуддя у сфері інтелектуальної власності в Україні знаходиться на роздоріжжі і Вищий суд з питань інтелектуальної власності ще не функціонує, саме час поговорити про найбільш важливі питання цієї галузі. "Подвійні стандарти" - це не лише про проблеми, а й про особливості здійснення правосуддя. Ми зібрали для вас компетентних експертів з різним практичним досвідом у сфері інтелектуальної власності щоб поговорити лише про важливе.

Відкрита акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum! 16.10.2018 Відкрита акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum!
Шановні інформаційні партнери, раді повідомити Вам про відкриття акредитація ЗМІ на Lviv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться вже цієї п'ятниці, 19 жовтня, у місті Лева.

З Днем Захисника України! 14.10.2018 З Днем Захисника України!
Асоціація адвокатів України щиро вітає всіх зі святом 14 жовтня - святом сили, мужності, доблесті і честі. У день захисників України від усієї душі бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та надійного тилу в родині. Нехай у житті кожного знаходиться місце для шляхетних вчинків і подвигів, сміливості і красивих перемог!

На Lviv Criminal Law Forum виступить Станіслав Борис! 12.10.2018 На Lviv Criminal Law Forum виступить Станіслав Борис!
Станіслав Борис, юрист INTEGRITES, розповість про побудову стратегії захисту в кримінальному процесі у поєднанні з іншими видами судочинства на Lviv Criminal Law Forum! Нагадуємо, що захід відбудеться у місті Лева уже 19 жовтня!

Марина Томаш виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" 11.10.2018 Марина Томаш виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"
Марина Томаш, радник, керівник напрямку податкового консалтингу та бухгалтерського обліку ADER HABER, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" і розповість про податок на виведений капітал, а саме про особливості оподаткування операції з нерезидентами.

Вітаємо Олександру Сасіну-Павленко з Днем народження! 11.10.2018 Вітаємо Олександру Сасіну-Павленко з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає з Днем Народження Олександру Сасіну-Павленко, члена Правління ААУ, керуючого партнера Pavlenko Legal Group.
Шановна Олександро, бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Тарас Безпалий виступить на Lviv Criminal Law Forum! 11.10.2018 Тарас Безпалий виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Про скасування повідомлень про підозру на Lviv Criminal Law Forum розповість Тарас Безпалий, адвокат, радник ЮК "Правовий альянс"! Нагадуємо, захід відбудеться вже 19 жовтня у місті Лева!

Олег Вдовичен виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 10.10.2018 Олег Вдовичен виступить модератором на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Олег Вдовичен, член Правління ААУ, голова Комітету ААУ з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів, керуючий партнер АО "Вдовичен та партнери", виступить модератором III сесїії на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!

Анна Санкіна виступить на Lviv Criminal Law Forum! 10.10.2018 Анна Санкіна виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Анна Санкіна, радник з питань корпоративних відносин CHS Ukraine, розповість про нестандартні способи захисту клієнта вже 19 жовтня на Lviv Criminal Law Forum.

Олександр Попов виступить на Lviv Criminal Law Forum! 09.10.2018 Олександр Попов виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Про аналіз практики в інших видах судочинства під час розробки стратегії захисту у кримінальному процесі розповіть Олександр Попов, керівник напрямку ЮРЛІГА компанії ЛігаЗакон на Lviv Criminal Law Forum.

Тетяна Савчук - спікер ІІ Податкового форуму ААУ "Tax&BusinessTalks"! 09.10.2018 Тетяна Савчук - спікер ІІ Податкового форуму ААУ "Tax&BusinessTalks"!
Директор департаменту обліку і аудиту юридичного об’єднання ID Legal Group Тетяна Савчук візьме участь у ІІ Податковому форумі ААУ "Tax&BusinessTalks". Тетяна буде спікером сесії «Держава проти офшорних схем: трансфертне ціноутворення та податок на виведений капітал».

Увага! До завершення реєстрації залишилось 10 днів! 08.10.2018 Увага! До завершення реєстрації залишилось 10 днів!
Вже зареєструвались на Lviv Criminal Law Forum? Ще ні, тоді поспішай, адже до завершенння реєстрації залишилось 10 днів!Нагадуємо, захід відбудеться вже 19 жовтня 2018 року в м. Львів.

Відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018»! 08.10.2018 Відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018»!
5 жовтня, у Hyatt Regency Kyiv, відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018», яка зібрала на червоній доріжці близько 300 представників правової еліти України

Вітаємо з Днем юриста! 08.10.2018 Вітаємо з Днем юриста!
Асоціація адвокатів України від щирого серця вітає з Днем юриста!
Колеги, бажаємо вам непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаємо не знати помилок та невдач, утоми і безвиході. Нехай усі справи успішно фінішують, а в особистому житті нехай буде щастя, спокій та любов.

Прокурор Олександр Жила виступить експертом на Lviv Criminal Law Forum! 04.10.2018 Прокурор Олександр Жила виступить експертом на Lviv Criminal Law Forum!
Олександр Жила, прокурор відділу Прокуратури міста Києва, візьме участь у I сесії "Public discussion. Сучасний стан та актуальні проблеми кримінального права та процесу" на Lviv Criminal Law Forum! Захід відбудеться 19 жовтня 2018 року у Premier Hotel Dnister у м. Львів.

Суддя Вікторія Бучківська виступить на Lviv Criminal Law Forum! 03.10.2018 Суддя Вікторія Бучківська виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Вікторія Бучківська, суддя, заступник голови Стрийського міськрайонного суду Львівського суду, розповість про особливості розгляду питань визнаннь доказів недопустимими та поділиться поглядом судді на Lviv Criminal Law Forum!

Віолетта Федчишина виступить на Lviv Criminal Law Forum! 02.10.2018 Віолетта Федчишина виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Віолетта Федчишина, судовий експерт вищого класу, професор кафедри ОРД Університету ДФС України, виступить на Lviv Criminal Law Forum з темою: "Експертиза як доказ у кримінального процесі".

Олег Кириєвський виступить на Lviv Criminal Law Forum! 01.10.2018 Олег Кириєвський виступить на Lviv Criminal Law Forum!
Олег Кириєвський, партнер ADVICE GROUP, викладач магістерської програми Школи права УКУ, розповість про свій професійних погляд щодо того, що підготовче засідання не є формальною стадією кримінального провадження на Lviv Criminal Law Forum.

Іван Балицький виступить на II Податковому форумі "Tax&Business Talks"! 01.10.2018 Іван Балицький виступить на II Податковому форумі "Tax&Business Talks"!
Про тиск контролюючих органів на бізнес на II Податковому форумі "Tax&Business Talks" розповість Іван Балицький, адвокат, радник податкової практики АК "Соколовський та партнери".

Вітаємо нових членів ААУ! 28.09.2018 Вітаємо нових членів ААУ!
Рішенням Правлінням ААУ від 27 вересня 2018 року до лав Асоціації адвокатів України були прийняті нові члени. Вітаємо зі вступом та висловлюємо вдячність за інтерес до ААУ!


Новости 1 — 20 з 2182
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ