Карта сайту > Головна> Новини ААУ

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Богдан Львов - виступить с вітальною промовою на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права 25.05.2017 Богдан Львов - виступить с вітальною промовою на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права
Богдан Львов - голова Вищого господарського суду України виступить с вітальною промовою на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху» 25.05.2017 Лекція ААУ «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху»
Шановні колеги, запрошуємо на лекцію «Просування бренду в соціальних мережах: правила успіху», яка відбудеться 30 травня 2017 року.

Сніжана Єгорова  — українська телеведуча, акторка, виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права 24.05.2017 Сніжана Єгорова — українська телеведуча, акторка, виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права
Сніжана Єгорова — українська телеведуча, акторка, виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року з доповіддю на тему: «Цінність ораторського мистецтва для адвокатів»

Катерина Нікітюк виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права 24.05.2017 Катерина Нікітюк виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права
Адвокат, Катерина Нікітюк виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року

Пікнік на природі. Кулінарний батл між командами КМА ААУ та КА ААУ 24.05.2017 Пікнік на природі. Кулінарний батл між командами КМА ААУ та КА ААУ
Асоціація адвокатів України запрошує всіх на пікнік та пропонує прийняти участь у Кулінарному батлі між командами КМА ААУ та КА ААУ. 

Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами 24.05.2017 Круглий стіл «Нетрадиційні об’єкти авторського права» Персонаж: вигаданий, проте з реальними правами
Комітет Асоціації адвокатів України з інтелектуальної власності розпочинає цикл професійних зустрічей у форматі дискусії (круглого столу) на загальну тему “Нетрадиційні об'єкти авторського права”.

Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права 23.05.2017 Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права
Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року!

Національна платформа МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права 23.05.2017 Національна платформа МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права
Національна платформа МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ виступить інформаційним партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

Запрошуємо на прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів” 23.05.2017 Запрошуємо на прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”
Шановні колеги!  Запрошуємо вас взяти участь у прес-конференції на тему: «Останні зміни законодавства щодо стягнення аліментів”, організованої спільно з Уповноваженим Президента України з прав дитини, Комітетом сімейного  права Асоціації адвокатів України та Центром сімейно-правових досліджень.

Блажівська Наталія, виступить експертом на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права 22.05.2017 Блажівська Наталія, виступить експертом на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права

Блажівська Наталія, к.ю.н., суддя Вищого адміністративного суду України, віце - президент Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів виступить експертом на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

17 травня 2017 року відбувся Круглий стіл на тему «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина» 19.05.2017 17 травня 2017 року відбувся Круглий стіл на тему «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина»

17 травня 2017 року відбувся Круглий стіл на тему «Сучасні реалії звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина», співорганізаторами якого виступили Секція майнових та немайнових сімейних спорів Комітету сімейного права ВГО «Асоціації адвокатів України», Адвокатське об’єднання «АДВОКАТСЬКА СІМ'Я ЛИСЕНКО» та Центр сімейно-правових досліджень.

OLEH RACHUK LAW FIRM – партнер VI Всеукраїнського форуму Асоціації адвокатів України з публічного права 19.05.2017 OLEH RACHUK LAW FIRM – партнер VI Всеукраїнського форуму Асоціації адвокатів України з публічного права

Партнером VI Всеукраїнського форуму Асоціації адвокатів України з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року виступить OLEH RACHUK LAW FIRM.

OLEH RACHUK LAW FIRM – це надання правничої допомоги відповідно до міжнародних та національних стандартів адвокатської діяльності, галузева спеціалізація, індивідуальний підхід та командна робота.

Рання реєстрація на VII Щорічний осінній форум ААУ! 19.05.2017 Рання реєстрація на VII Щорічний осінній форум ААУ!
Лише до 1 липня 2017 року діє спеціальна вартість:
- для членів ААУ: до 01.06.2017 р. - 1000 грн.
- для інших учасників: до 01.06.2017 р. - 1500 грн.
Детальна інформація за посиланням http://uaa.org.ua/events/6094/
Поспішайте зареєструватись!

Руслан Сидорович виступить з доповіддю на VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права 18.05.2017 Руслан Сидорович виступить з доповіддю на VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права
Руслан Сидорович виступить з доповіддю на VI Всеукраїнський форум ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

Поздравляет победителей десятой юбилейной церемонии награждения лучших юристов Украины — «Юридическая премия 2017 года»! 18.05.2017 Поздравляет победителей десятой юбилейной церемонии награждения лучших юристов Украины — «Юридическая премия 2017 года»!
Ассоциация адвокатов Украины поздравляет всех номинантов и победителей десятой юбилейной церемонии награждения лучших юристов Украины — «Юридическая премия 2017 года»! Особое поздравление нашим партнерам и просто коллегам юридическим фирмам FCLEX, КМ Партнеры и Spenser & Kauffmann ! Ми гордимся Вами, Вы лучшие!

Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена виступить доповідачем на VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА 18.05.2017 Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена виступить доповідачем на VI ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ ААУ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що Ярослав Грегірчак, заступник бізнес – омбудсмена виступить доповідачем на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

Запрошуємо на Перший форум з прямого оподаткування! 17.05.2017 Запрошуємо на Перший форум з прямого оподаткування!
Асоціація адвокатів України спільно з Асоціацією податкових радників, Асоціацією адміністративних суддів та платформою TaxLink запрошують Вас на Перший форум з прямого оподаткування.

Вороницька-Гайдак Надія Олександрівна виступить з доповіддю на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права ААУ 16.05.2017 Вороницька-Гайдак Надія Олександрівна виступить з доповіддю на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права ААУ
Вороницька-Гайдак Надія Олександрівна керуючий партнер Адвокатського об'єднання "Юридичне об'єднання "Феміда", головний редактор Юридичного журналу FEMIDA.UA виступить з доповіддю на VI Всеукраїнському форумі ААУ з публічного права

Юридичне об’єднання «Феміда» виступить партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права 16.05.2017 Юридичне об’єднання «Феміда» виступить партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права
Юридичне об’єднання «Феміда» виступить партнером VI Всеукраїнського форуму ААУ з публічного права, який відбудеться 16 червня 2017 року.

Щиро вітаємо Віталія Мацелюха, адвоката, Керуючого партнера АО «АРТІУС» з Днем народження! 16.05.2017 Щиро вітаємо Віталія Мацелюха, адвоката, Керуючого партнера АО «АРТІУС» з Днем народження!
Щиро вітаємо Віталія Мацелюха, адвоката, Керуючого партнера АО «АРТІУС», Голову Київського міського відділення ААУ та просто чудову та креативну людину з Днем народження!


Новости 1 — 20 з 1487
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ