Карта сайту > Головна> Новини ААУ

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Регіональна конференція ААУ у Запоріжжі 23.03.2018 Регіональна конференція ААУ у Запоріжжі
Запрошуємо всіх 27 квітня 2018 року на Регіональну конференцію ААУ  «Актуальні правові питання в роботі адвоката» у Запоріжжі.

Олександр Поліводський, адвокат, партнер ПФ Софія виступить спікером Аграрного форуму ААУ! 23.03.2018 Олександр Поліводський, адвокат, партнер ПФ Софія виступить спікером Аграрного форуму ААУ!
Продовжуємо знайомити Вас з нашими неперевершеними спікерами. Олександр Поліводський, адвокат, партнер ПФ Софія, член Правління ААУ (каденція 2015-2017), член Оргкомітету Аграрних форумів ААУ (2016-2017) виступить спікером нашого заходу!

Evris став Генеральним партнером Аграрного форуму ААУ 23.03.2018 Evris став Генеральним партнером Аграрного форуму ААУ
З гордістю повідомляємо, юридична фірма Evris стала не тільки Генеральним партнером Асоціації Адвокатів України на 2018 рік, а також Генеральним партнером Аграрного форуму ААУ, також очолила земельний комітет.

Ігор Кравцов, керівник практики вирішення спорів ЮФ Evris виступить спікером Аграрного форуму ААУ 23.03.2018 Ігор Кравцов, керівник практики вирішення спорів ЮФ Evris виступить спікером Аграрного форуму ААУ
Цінуємо наших генеральних партнерів  ЮФ Evris за якістну підримку Аграрного форуму! Знайомтеся, Ігор Кравцов, керівник практики вирішення спорів ЮФ Evris виступить спікером в сесії "РОЗВИТОК ТА РОЗШИРЕННЯ АГРОБІЗНЕСУ – ЯК ВИКОРИСТАТИ НАЙЛІПШІ МОЖЛИВОСТІ ТА НЕ ПОВТОРИТИ ПОМИЛКИ КОЛЕГ"
Тема доповіді: . Аграрна розписка як новий фінансовий інструмент

Відбулося засідання Наглядової ради ААУ 22.03.2018 Відбулося засідання Наглядової ради ААУ
22 березня 2018 року в офісі "Dmitrieva & Partners" відбулося засідання Наглядової ради ААУ - консультативно-дорадчого органу, який діє з метою координації та підвищення ефективності діяльності Асоціації.
Захід відбувся під керівництвом Голови Наглядової ради - Ольги Дмитрієвої, керуючого партнера АО "Dmitrieva & Partners".

Чарівна жінка та першокласний спікер Аграрного форуму - Інна Мєтєлєва! 22.03.2018 Чарівна жінка та першокласний спікер Аграрного форуму - Інна Мєтєлєва!
Чарівна жінка та першокласний спікер Аграрного форуму - Інна Мєтєлєва, директор в Україні, інвестиційна група Charterhouse Corporate Partners (Великобританія)! Нам є про що вам розповісти! 

Володимир Носік, радник з питань земельного права ЮФ "EVRIS"  виступить спікером Аграрного форуму ААУ! 22.03.2018 Володимир Носік, радник з питань земельного права ЮФ "EVRIS" виступить спікером Аграрного форуму ААУ!
Продовжуємо знайомити Вас зі спікерами нашого заходу. Неперевершений фахівець, професор, радник з питань земельного права Юридична фірма "EVRIS", Голова комітету ААУ з земельного права Володимир Носік.

Запрошуємо на III Аграрний Форум ААУ ! 22.03.2018 Запрошуємо на III Аграрний Форум ААУ !
Запрошуємо Вас 13 квітня 2018 року прийняти участь у Всеукраїнському Аграрному форумі ААУ, який об’єднає аграрну, юридичну та бізнес - спільноту задля вирішення ряду найгостріших питань, що виникають в українській агросфері.


ETERNA LAW запускає курс підвищення кваліфікації  в галузі міжнародного оподаткування! 21.03.2018 ETERNA LAW запускає курс підвищення кваліфікації в галузі міжнародного оподаткування!
Eterna Law оголошує про запуск в Україну курс підвищення кваліфікації в галузі міжнародного оподаткування Advanced Diploma. Eterna Law став локальним провайдером курсу в Україні для Чартерного інституту оподаткування.

Юридичне об'єднання "ID Legal Group" - новий Генеральний партнер ААУ 21.03.2018 Юридичне об'єднання "ID Legal Group" - новий Генеральний партнер ААУ

20 березня 2018 року Зоя Ярош, Президент ААУ  та  Олег Добровольський, партнер юридичного об’єднання «ID Legal Group» підписали Меморандум про співпрацю.
В цьому році компанія планує брати активну участь у громадській діяльності з метою сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні; підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами; підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві; захисту прав і законних інтересів адвокатів. 

Відбувся I Судовий форум ААУ! 21.03.2018 Відбувся I Судовий форум ААУ!
16 березня 2018 року в МВЦ «Український Дім» відбувся довгоочікуваний I Судовий форум ААУ, на якому у форматі відкритої дискусії судді, адвокати та представники бізнесу обговорювали виклики, промахи і плюси проведеної судової реформи.

Увага! Практикум « Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?» переноситься! 21.03.2018 Увага! Практикум « Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?» переноситься!
Шановні колеги! Повідомляємо Вам, що практикум «Новели кримінального процесу. Чи зміниться життя?», який повинен був відбутися 26 березня 2018 року, з технічних проблем переноситься. Дату буде повідомлено згодом.Просимо вибачення за незручності.

IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами 20.03.2018 IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами
Шановні колеги!    
Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ААУ запрошують 14.04.2018 на IV Турнір ААУ з настільного тенісу між адвокатами!
Генеральні партнери заходу: АО «АРТІУС» ТА ЮФ "ЮВІТО". Спортивний партнер -Мережа фітнес-клубів "SPORT LIFE".
Час проведення: Субота 14.04.2018 року

До команди АО "Клочков і партнери" приєдналась в якості радника Євгенія Рябека! 19.03.2018 До команди АО "Клочков і партнери" приєдналась в якості радника Євгенія Рябека!
До команди АО "Клочков та партнери" в якості радника приєдналась висококваліфікований та супер професійний адвокат Євгенія Рябека.

Відбувся новий неформальний захід ААУ, присвячений Святу Весни - вечірка "Краса ААУ" 19.03.2018 Відбувся новий неформальний захід ААУ, присвячений Святу Весни - вечірка "Краса ААУ"
14 березня у ресторані "Amster Damster" відбулась вечірка, присвячена міжнародному жіночому дню, в якій прийняли участь учасниці фотоконкурсу "Краса ААУ -2018" і не тільки.
Під час вечірки відбувся розіграш головного призу - абонемент у фітнес-клуб "SPORT LIFE", який отримала Ганна Шерстюк!

ААУ вітає Анастасію Гурську, співголову Комітету ААУ з кримінального права та процесу з Днем народження! 19.03.2018 ААУ вітає Анастасію Гурську, співголову Комітету ААУ з кримінального права та процесу з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Анастасію Гурську, партнера АО "Клочков та партнери", адвоката, співголову Комітету ААУ з кримінального права та процесу з Днем народження!

Вітаємо Олександра Скляренка з Днем народження! 19.03.2018 Вітаємо Олександра Скляренка з Днем народження!
Асоціація адвокатів України вітає Олександра Скляренка з Днем народження!
Бажаємо міцного здоров’я, добробуту та щирих людей на Вашій життєвій дорозі. Нехай нові задуми і плани успішно реалізовуються, а доля дарує силу та наснагу до подальшої плідної праці.

Спілка українців в Іспанії «З Україною» та комітет ААУ з міжнародного права  проведуть відеоконференцію з питань  міжнародного права 14.03.2018 Спілка українців в Іспанії «З Україною» та комітет ААУ з міжнародного права проведуть відеоконференцію з питань міжнародного права
Спілка українців в Іспанії «З Україною» та комітет ААУ з міжнародного права сьогодні о 19:00 проведуть відеоконференцію щодо актуальних питань міжнародного права. Зокрема, пропонується розглянути порядок застосування податкового законодавства для уникнення подвійної сплати податків. Від Комітету ААУ з міжнародного права спікером виступить його голова, адвокат Віталій Власюк.   

Віктор Кобилянський, адвокат, партнер Crowe LF Ukraine - спікер Аграрного форуму ААУ! 14.03.2018 Віктор Кобилянський, адвокат, партнер Crowe LF Ukraine - спікер Аграрного форуму ААУ!
Ми продовжуємо знайомити вас зі спікерами, які підтвердили свою участь та уже готують цікаву інформацію для вас. Отже, про "Альтернативу договорам оренди у роботі з земельним банком – як обробляти землю, яку не можна отримати" розповість Віктор Кобилянський, адвокат, партнер Crowe LF Ukraine.

14.03.2018 Сьогодні відбудеться вечірка для прекрасних дам "Краса ААУ".
Сьогодні, 14 березня 2018 р., відбудеться вечірка для прекрасних дам "Краса ААУ".
Під час вечірки для учасниць конкурсу відбудеться розіграш призу - абонемент у фітнес-клуб "SPORT LIFE". Також для кожної з чарівних красунь партнер конкурсу - юридична фірма TOTUM LF приготувала святковий коктейль.    


Новости 1 — 20 з 1882
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ