Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Звернення ААУ до ГПУ, МВС України та СБУ з приводу можливих порушень прав адвокатів 15.02.2019 Звернення ААУ до ГПУ, МВС України та СБУ з приводу можливих порушень прав адвокатів
Асоціація адвокатів України звернулася до ГПУ, МВС України та СБУ з приводу можливих порушень прав адвокатів Глоби Костянтина Вікторовича, Левковця Андрія Юрійовича, Шадріна Олександра Сергійовича, які здійснюють захист Владислава Мангера, Голови Херсонської обласної ради, у кримінальному провадженні №12018230040002816

Керуючий партнер ESQUIRES,  Олександр Шкелебей в рамках ІІ Судового форуму ААУ розповідатиме про адвокатуру в умовах оновленого ВС 15.02.2019 Керуючий партнер ESQUIRES, Олександр Шкелебей в рамках ІІ Судового форуму ААУ розповідатиме про адвокатуру в умовах оновленого ВС
Олександр Шкелебей, адвокат, керуючий партнер ESQUIRES, в рамках ІІ Судового форуму ААУ розповідатиме про адвокатуру в умовах оновленого ВС: виклики та можливості.

Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду виступить на тему "ВС vs. ВСУ: ключові відмінності старого та нового «верховного» правосуддя" 14.02.2019 Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду виступить на тему "ВС vs. ВСУ: ключові відмінності старого та нового «верховного» правосуддя"
Дмитро Луспеник, секретар Пленуму Верховного Суду, суддя-спікер Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, виступатиме в першій сесії ІІ Судового Форуму ААУ, присвяченій новій філософії правосуддя в дії.   

Суддя Господарського суду міста Києва прийме участь у ІІ Судовому форумі ААУ! 14.02.2019 Суддя Господарського суду міста Києва прийме участь у ІІ Судовому форумі ААУ!
Олеся Дупляк, суддя Господарського суду міста Києва, к.ю.н. виступить експертом Суддівського ложе сесії "Процесуальні новели: рік потому". Формат цієї сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложе.   

До дня Св.Валентина знижка на будь-який захід ААУ - 14%! 13.02.2019 До дня Св.Валентина знижка на будь-який захід ААУ - 14%!
Друзі, хочемо повідомити, що до Дня Св. Валентина ми підготували для Вас подарунок - знижка 14% на будь-який захід ААУ!
Для того, щоб отримати знижку необхідно зареєструватися з 13 по 15 лютого включно!
Акція діє тільки 3 дні!
Прийми участь у заходах за приємною ціною!
Перелік усіх майбутніх заходів ААУ за посиланням http://www.uaa.org.ua/events/

В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm, приєднається до спікерського складу II Судового Форуму ААУ! 13.02.2019 В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm, приєднається до спікерського складу II Судового Форуму ААУ!
В’ячеслав Краглевич, партнер EQUITY Law Firm виступить під час третьої сесії Форуму із темою «Зловживання дискрецією – чи може суд бути процесуальним аб’юзором. 

Катерина Маліченко розповість про врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку 12.02.2019 Катерина Маліченко розповість про врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку
Катерина Маліченко, керуючий партнер АБ « Маліченко і партнери», виступить спікером бутік-конференції 
"Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" на ІІ Судовому форумі ААУ.
Пані Катерина розповість поділиться досвідом із врегулювання сімейних спорів в позасудовому порядку.

Про докази та доказування по-новому розповість Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS 12.02.2019 Про докази та доказування по-новому розповість Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS
Володимир Ващенко, адвокат, партнер компанії VB PARTNERS виступить спікером другої сесії ІІ Судового форуму ААУ на тему: "Докази та доказування по-новому".
Формат сесії  передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа
.

Про витрати на правничу допомогу розповість на ІІ Судовому форумі адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук 11.02.2019 Про витрати на правничу допомогу розповість на ІІ Судовому форумі адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук
Адвокат PAVLENKO LEGAL GROUP Ірина Столярчук виступить спікером третьої сесії "Процесуальне переозброєння", формат якої передбачає доповіді та професійне обговорення кожної тематики за участю запрошеного суддівського ложа.

Запрошуємо на  круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі» 11.02.2019 Запрошуємо на круглий стіл «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі»
Аграрний комітет Асоціації адвокатів України запрошує адвокатів, правників та агровиробників прийняти участь у круглому столі на тему «Кредитні інструменти в аграрному бізнесі», що відбудеться 01 березня 2019 року (м. Київ).

Про поділ майна подружжя розповість на ІІ Судовому форумі ААУ адвокат АО MITRAX 11.02.2019 Про поділ майна подружжя розповість на ІІ Судовому форумі ААУ адвокат АО MITRAX
Голубничий Олег Ігорович, адвокат, керівник практики сімейного та спадкового права АО MITRAX, виступить спікером бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" і поділиться досвідом у практиці поділу майна подружжя.   

Практична дискусія «Коригування митної вартості» 11.02.2019 Практична дискусія «Коригування митної вартості»
Ви адвокат, підприємець, брокер? Бажаєте знати все про коригування митної вартості та повернення сплачених платежів. У зв’язку з останніми тенденціями прийняття рішень про коригування митної вартості, ми вирішили не стояти осторонь, а розібратись в причинах таких коригувань митними органами та в їх необґрунтованість.

Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 11.02.2019 Суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
Василь Крат - суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільного права, виступить спікером ІІ Судового форуму ААУ. Тема доповіді - "Малозначі справи - як розмежувати?".   

  ETERNA LAW виступить Партнером бутік-конференції ІІ Судового форуму ААУ 08.02.2019 ETERNA LAW виступить Партнером бутік-конференції ІІ Судового форуму ААУ
ETERNA LAW виступить Партнером бутік-конференції ІІ Судового форуму ААУ, присвяченої альтернативному вирішенню спорів. ETERNA LAW є європейською юридичною фірмою повного циклу та одним з лідерів юридичного бізнесу в регіоні СНД. Фірма була створена у 2002 році в Україні, та зараз налічує більш ніж 100 професіоналів у 5 офісах та у 5 країнах (Україна, Росія, Казахстан, Латівя, Німеччина).   

Суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду виступить експертом ІІ Судового форуму ААУ 08.02.2019 Суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду виступить експертом ІІ Судового форуму ААУ
Оксана Епель, суддя-речник Шостого апеляційного адміністративного суду, к.ю.н, виступить експертом суддівського ложе сесії "Процесуальні новели: рік потому".
Формат даної сесії передбачає доповіді спікерів та професійне обговорення кожної тематики за участю суддів.  

Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" 07.02.2019 Катерина Власюк виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху"
Катерина Власюк, адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер «AVG» виступить модератором бутік-конференції "Сімейні спори: тенденції практики та секрети успіху" на ІІ Судовому форумі ААУ.

Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями 05.02.2019 Радник Sayenko Kharenko розповість на ІІ Судовому форумі ААУ про методи боротьби з процесуальними диверсіями
Олексій Колток, радник, адвокат Sayenko Kharenko, керівник комітету ААУ з господарського права та процесу виступить на тему: "Методи боротьби з процесуальними диверсіями".

Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ 05.02.2019 Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду виступить на ІІ Судовому форумі ААУ
Уніфікована форма рішення ВС «піар-фішка» чи нова реальність? На цю тему виступить Олена Кібенко, cуддя Великої Палати Верховного Суду. Виступ відбудеться під час першої сесії, в якій ми будемо обговорювати нову філософію правосуддя в дії та адвокатсько-суддівський погляд.   

Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Карпенко Оксана, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Карпенко Оксана Миколаївна, заступник начальника служби у справах дітей Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації виступить доповідачем круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».

Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків» 05.02.2019 Серватюк Василь Миколайович - доповідач круглого столу «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків»
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України  Серватюк Василь Миколайович візьме участь в якості доповідача на Круглому столі ААУ на тему: «Виїзд дитини за кордон без згоди одного з батьків».       


Новости 1 — 20 з 2341
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ