Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Ольга Дмитрієва виступить на  X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 13.11.2018 Ольга Дмитрієва виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Про ідеального командного гравця з погляду топ-менеджера юридичної компанії майбутнім адвокатам розповість Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, керуючий партнер ЮК "Дмитрієва та партнери" на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!

Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Надія Вороницька-Гайдак виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про особливості кримінального провадження відносно юридичних осіб розповість Надія Вороницька-Гайдак, керуючий партнер Femida Legal Association, головний редактор Femida.ua, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 13.11.2018 Володимир Рудниченко виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Володимир Рудниченко, адвокат, радник практики кримінального права МЮФ INTEGRITES, співголова Комітету ААУ з кримінального права та процесу, виступить модератором сесїі "Legal Practice - курйози кримінального права" на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»! 12.11.2018 Відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»!
9 листопада відбувся II Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks». Учасники обговорили трансфертне ціноутворення, доцільність податку на виведений капітал, новації валютного законодавства, законопроект щодо оподаткування прибутку та останню судову практику податкових спорів.

Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ! 12.11.2018 Олексій Шевчук виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ!
Олексій Шевчук, адвокат, телеведучий, партнер BARRISTERS, виступить на X Школі кар'єрного росту майбутнього адвоката КМА ААУ. Виступ пана Олексія буде присвячений темі "Непублічна публічність або як бути в медіапросторі".

Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Вадим Іванін виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про адвокатське розслідування у кримінальному провадженні на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу розповість Вадим Іванін, адвокат ЮК "AMBER". Нагадуємо, захід відбудеться вже 7 грудня 2018 року!

Денис Бугай виступить на  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Денис Бугай виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу та розповість про тактику захисту особи при розшуку , екстередиції.

Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Тарас Пошиванюк виступить модератором на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Тарас Пошиванюк,адвокат, партнер EQUITY, виступить модератором сесії "Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! Нагадуємо, захід відбудеться 7 грудня 2018 року!

Олександра Яновська візьме участь у  VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 12.11.2018 Олександра Яновська візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про зловживання впливом (ст.369-2 КК України) та актуальні питання кваліфікації під час судового розгляду розповість Олександра Яновська, суддя Великої Палати Верховного Суду, д.ю.н., професор, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 

Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 08.11.2018 Марина Кривошей та Ірина Тертишник виступлять на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Про новації валютного законодавства, розрахунку в іноземній валюті, про перспективи та виклики говоритимуть Марина Кривошей, адвокат, АБ Марини Кривошей, та Ірина Тертишник, сертифікований Консультант з податків та зборів, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!

Богдан Слободян виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 08.11.2018 Богдан Слободян виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Чи має враховуватися наявність вини при застосуванні ДФС фінансових санкцій? Розповість Богдан Слободян, адвокат, старший юрист EQUITY, на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks", який відбудеться вже завтра, 9 листопада!

Данило Гетманцев виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Данило Гетманцев виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Данило Гетманцев, д.ю.н., професор, адвокат, розповість про особливості стягнення боргу, а саме нову судову практику на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"Нагадуємо, захід відбудеться вже цієї п'ятниці 9 листопада.

Юрій Петренко виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Юрій Петренко виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Модератором сесії "Проблеми та перспективи податкового законодавства. КІК. Валютне регулювання. Податок на виведений капітал" на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" виступить Юрій Петренко, керуючий партнер ADER HABER!

Станіслав Кравченко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 07.11.2018 Станіслав Кравченко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Станіслав Кравченко, Голова Касаційного кримінального суду Верховного Суду, візьме участь у Public interview: актуальні проблеми КПК. Ідеї розвитку на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! Нагадуємо, захід відбудеться 7 грудня 2018 року!

Ірина Желтобрюх виступить на  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 07.11.2018 Ірина Желтобрюх виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду - Ірина Желтобрюх виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" та розповість про вичерпність повноважень контролюючого органу під час накладення адміністративного арешту на кошти платників податків.

Відбувся Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»! 06.11.2018 Відбувся Круглий стіл «Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії»!
«Лікар, професійна спільнота, влада: правові засади взаємодії», - саме так називався Круглий стіл, організований Комітетом ААУ з медичного і фармацевтичного права спільно з кафедрою адміністративного права та навчально-науковим центром медичного права КНУ імені Тараса Шевченка. Захід, який відбувся 5 листопада 2018 року в стінах «червоного корпусу» університету, зібрав адвокатів, лікарів, менеджерів охорони здоров’я, науковців.

Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 06.11.2018 Олександр Лук'яненко візьме участь у VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про повернення майна, вилученого під час обшуку розповість Олександр Лук'яненко, адвокат, партнер VB PARTNERS, на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 06.11.2018 Вікторія Ковальчук виступить II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Вікторія Ковальчук, адвокат, партнер ESQUIRES, виступить на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks" та розповість про останні зміни у податковму законодавстві - який курс обрано у 2019 році!

Опанас Карлін візьме участь у  II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"! 05.11.2018 Опанас Карлін візьме участь у II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!
Опанас Карлін, адвокат, партнер ESQUIRES, розповість про проблеми та перспективи податкового законодавства та адміністрування на II Податковому форумі ААУ "Tax&Business Talks"!Нагадуємо,що до завершення реєстрації залишилось 4 дні!

Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу! 05.11.2018 Іван Староста виступить на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!
Про обвинувальний акт щодо юридиної особи розповість Іван Староста, адвокат, партнер АО "Клочков та партнери" на VIII Щорічному форумі ААУ з кримінального права та процесу!


Новости 1 — 20 з 2229
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ