Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

В Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права 24.04.2019 В Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права
20-21 квітня 2019 року в м. Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права. Цей унікальний та масштабний захід об'єднав студентів та випускників закладів вищої освіти з різних регіонів України, що цікавляться проблематикою морського права

АО MITRAX – партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 24.04.2019 АО MITRAX – партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
MITRAX – адвокатське об’єднання, що надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію: вирішення спорів, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право, проблемні борги і антирейдерство.
З детальною інформацією про компанію можна ознайомитись на сайті:  https://mitrax.com.ua/

 Про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом розповість партнер VB PARTNERS 24.04.2019 Про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом розповість партнер VB PARTNERS
Бажаєте дізнатись більше про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом? Тоді 21 червня 2019 року чекаємо Вас на Одеському форумі з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».
Про те, що чекає на адвокатів, які будуть представляти інтереси клієнтів в антикорупційному суді, розповість провідний в сфері кримінального права адвокат, партнер VB PARTNERS - Олександр Лук'яненко. 

Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine - спікер ААУ Kyiv Law&Trade Forum 23.04.2019 Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine - спікер ААУ Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів  ААУ Kyiv Law&Trade Forum приєдналась  Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine. У межах питання «Податкові нюанси ведення  ЗЕД  у нових умовах» вона виступить з темою «Податковий кредит імпортерів за тимчасовими митними деклараціями: проблема визнання».     

 Наталія Мусієнко, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine виступить спікером ААУ Kyiv Law&Trade Forum 23.04.2019 Наталія Мусієнко, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine виступить спікером ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітаємо нового спікера ААУ Kyiv Law&Trade Forum Наталію Мусієнко, адвоката, старшого юриста KPMG Law Ukraine, яка виступить з темою:  Судова практика в спорах щодо операцій з пов’язаними особами, звітів ТЦ.


VB PARTNERS виступить Партнером Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 22.04.2019 VB PARTNERS виступить Партнером Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
VB PARTNERS – юридичний бутик зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution, заснований в 2005 році.
Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом в бізнесі. Завдяки нішуванню, клієнти компанії можуть розраховувати на високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість керівництва в проекти.

Тарас Пошеванюк виступить модератором Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 22.04.2019 Тарас Пошеванюк виступить модератором Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

Тримати руку на пульсі змін - головне в роботі адвоката. Готові до оцінки останніх тенденцій розвитку та практики кримінального права?
Сесію Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», присвячену цьому питанню, модеруватиме Тарас Пошеванюк, партнер EQUITY.
Приєднуйтесь, буде цікаво та корисно. Реєстрація на сайті:
http://www.uaa.org.ua/events/14459/

Тасліцький Герман, адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum 22.04.2019 Тасліцький Герман, адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів нашого Kyiv Law&Trade Forum  приєднався  Тасліцький Герман, адвокат, керуючий партнер ЮК «Правозахист Україна». Тема доповіді: «Митний пост-аудит як основна форма митного контролю».

Курило Юлія, партнер корпоративної практики АО "Ctrl.law" – спікер Kyiv Law&Trade Forum 22.04.2019 Курило Юлія, партнер корпоративної практики АО "Ctrl.law" – спікер Kyiv Law&Trade Forum
Вітаємо спікера заходу Kyiv Law&Trade Forum Курило Юлію, члена Правління ААУ (2015-2017), партнера корпоративної практики Адвокатського об'єднання "Ctrl.law" Тема: KYC - чому це роблять не тільки банки?   

Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук! 19.04.2019 Олександр Дроздов розповість про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук!
Бажаєте дізнатись більше про мотивоване рішення та оцінку доказів при дозволі на обшук?
На це питання, в ракурсі співвідношення національної практики та правових позицій Європейського суду з прав людини, розповість
Олександр Дроздов, адвокат, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, заслужений юрист України, к.ю.н., доцент.
Виступ відбудеться в рамках ІІІ сесії Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня у м. Одеса.

Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Заступник Бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак прийме участь у Kyiv Law & Trade Forum
Щодня ми спостерігаємо, як змінюється Україна. Досить повільно, проте впевнено. Зміни відбуваються в усіх сферах економіки, це і є поштовхом до залучення інвестицій. Про інвестиційну привабливість України та прозорість ведення бізнесу нам розповість
Заступник бізнес-омбудсмена при Раді бізнес-омбудсмена в Україні Ярослав Грегірчак.

Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum 19.04.2019 Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) виступить експертом Kyiv Law & Trade Forum
До Дискусійній панелі  Kyiv Law & Trade Forum «Чи є майбутнє для трейдінгу в Україні? Огляд зі сторони бізнесу та правників» приєднався  Володимир Михайлов, Генеральний Секретар Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), Члена Світової Ради МТП. 

EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 19.04.2019 EQUITY виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
Юридична компанія "EQUITY" виступить експертним партнером Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться 21 червня в Одесі.
EQUITY — українська юридична компанія, яка надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній.
Команда EQUITY — це провідні експерти в судовій практиці, а також у сфері банківського та фінансового права, виконавчого провадження, корпоративного права, реструктуризації та банкрутства, кримінального права та оподаткування.

Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів 18.04.2019 Ірина Гловюк виступить модератором сесії, присвяченої правам людини та збору доказів
Не знаєте, як протидіяти слідчому та обгрунтувати скаргу до суду? Які аргументи зможуть переконати у наявності порушень прав під час слідчих дій?
Знайти відповіді на ці та інші питання, щодо процесуальних аспектів, Ви зможете під час Сесії 3 «Права людини vs збір доказів у кримінальному процесі — аналіз балансу в міжнародній та національній практиці».
Модератором обговорення виступить д.ю.н., доцент, адвокат, науковий радник АО «Barristers», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді — Ірина Гловюк.

Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами" 18.04.2019 Запрошуємо на засідання комітету ААУ з господарського права на тему "Банкрутство за новими правилами"
15 квітня 2019 року Президент України підписав Кодекс України з процедур банкрутства. Очікується, що процедура банкрутства має запрацювати по-новому, запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб, посилені норми щодо покладення відповідальності на керівників та власників підприємств у зв’язку з доведенням до банкрутства тощо.

 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею! 17.04.2019 Вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею!
Щиро вітаємо Генерального партнера Асоціації адвокатів України АО "Артіус" з черговою річницею. Високий професіоналізм команди, індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом та вміння працювати на результат – саме ті риси, що зробили компанію одним з провідних гравців на юридичному ринку країни.

Генеральний партнер Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» — АО «Barristers» 17.04.2019 Генеральний партнер Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» — АО «Barristers»
Адвокатське об’єднання «Barristers» поєднує в собі найкращі традиції та прогресивний підхід у наданні правової допомоги.
Консолідує кращих спеціалістів в сфері кримінального права та процесу, кожен з яких підходить до вирішення справи із творчим, оригінальним підходом та націленістю на результат.
Основним напрямком  діяльності АО «Barristers» являється надання повного спектру правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.
Специфіка Адвокатського об’єднання «Barristers» обумовлена наданням правової допомоги в рамках кримінального права та процесу, що виходить далеко за межі національних судів: в Міжнародному кримінальному суді, Європейському суді з прав людини, а також у деяких судах зарубіжних країн.
В АО «Barristers» також працюють високопрофесійні фахівці у галузях цивільного, трудового та господарського права і процесу.
https://barristers.org.ua/

Тетяна Захарченко, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) - спікер Kyiv Law & Trade Forum! 16.04.2019 Тетяна Захарченко, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України (ІСАС) - спікер Kyiv Law & Trade Forum!
Вітаємо спікера заходу Kyiv Law&Trade Forum Тетяну Захарченко, члена Президії та арбітра Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово – промисловій палаті України (ІСАС).

Ярослава Савастєєва, kерівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес  Асоціації виступить експертом Kyiv Law&Trade Forum 16.04.2019 Ярослава Савастєєва, kерівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації виступить експертом Kyiv Law&Trade Forum
До команди експертів нашого Kyiv Law&Trade Forum  приєдналася Ярослава Савастєєва, керівник контрольно-правового департаменту Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum 12.04.2019 Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери» виступить спікером Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів заходу  Kyiv Law&Trade Forum приєдналась  Любов Скварко, адвокат, партнер АО «Дмитрієва та партнери». Тема виступу: " Здійснення інвестицій за кордон. Нововведення НБУ: КОМПАНІЇ - ОБОЛОНКИ".  


Новости 1 — 20 з 2415
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ