Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Вітаємо нових членів Асоціації Адвокатів України! 23.02.2018 Вітаємо нових членів Асоціації Адвокатів України!
Вітаємо нових членів Асоціації адвокатів України!

Рішенням Правління ААУ від 22 лютого 2018 року до лав Асоціації адвокатів України приєдналися наступні адвокати: Гловюк Ірина Василівна,Бочевар Михайло Павлович, Козленко Марія Сергіївна, Олексіюк Максим Володимирович, Мінін Олександр Адимович, Черевко Артем Сергійович, Мінаєв Дмитро Дмитрович, Кочерга Дмитро Олександрович, Дзюбіна Євгенія Вячеславівна,Денисова Тамара Степанівна, Рудик Наталія Петрівна, Таранчук Дмитро Володимирович, Домбровська Ірина Олександрівна, Льошенко Олена Юріївна, Моськіна Світлана Михайлівна, Каращенко Юлія Валеріївна, Кульчицький Олександр Сергійович

Сегал Андрій Валерійович призначений на Голову Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування! 23.02.2018 Сегал Андрій Валерійович призначений на Голову Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування!
Рішенням Правління ААУ від 22 лютого 2018 року Сегал Андрій Валерійович, юрист, директор ЮФ « АМБЕР» призначений на Голову Комітету ААУ з валютного регулювання та інвестування.

Олексій Колток, адвокат, старший юрист Sayenko Kharenko, призначений на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу 23.02.2018 Олексій Колток, адвокат, старший юрист Sayenko Kharenko, призначений на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу
Рішенням Правління ААУ від 22 лютого 2018 року Олексія Колтка, адвоката, старшого юриста Sayenko Kharenko, призначено на посаду Голови Комітету ААУ з господарського права та процесу.

23.02.2018 Конкурс краси серед жінок-адвокатів «Краса ААУ 2018»
Київське відділення Асоціації адвокатів України, за підтримки Юридичної компанії “ЮВІТО” та Адвокатського об’єднання “АРТІУС”, запрошує всіх жінок-адвокатів взяти участь у конкурсі «Краса ААУ 2018», який буде проведено вперше. На ньому не будуть враховуватися і оцінюватися Ваші професійні досягнення, лише краса, чарівність, шарм, жіночність.

Відбулося засідання Правління ААУ! 23.02.2018 Відбулося засідання Правління ААУ!
22 лютого 2018 року в Адвокатському об’єднанні «Клочков та партнери» відбулося засідання Правління ААУ!

Холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» виступить Партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу! 23.02.2018 Холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» виступить Партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу!
Друзі! У нас чудова новина!
За кращий чоловічий результат та кращий жіночий результат ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами, переможці отримають подарункові сертифікати на встановлення сигналізації від Холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ»!

 Корпорація "Оболонь" виступить партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу! 23.02.2018 Корпорація "Оболонь" виступить партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу!
Корпорація «ОБОЛОНЬ» - найбільший виробник напоїв в Україні. Починаючи з 1996 року "Оболонь" популяризує спорт і здоровий спосіб життя серед українців.
Тому, не виключенням став і захід, який проводить Асоціація адвокатів України 24 лютого 2018 року. Для переможців ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами будуть вручені призи від національного виробника безалкогольних напоїв!

АО "Артіус"- Генеральний партнер ІІ Турніру з боулінгу між адвокатами! 22.02.2018 АО "Артіус"- Генеральний партнер ІІ Турніру з боулінгу між адвокатами!
Спортивне дозвілля – це не лише найкращий відпочинок від буденного, робочого життя, а й запорука здоров’я та хорошого настрою. АО "АРТІУС" віддано підтримує та популярізує їх! 

Адвокатська компанія "Кравець і Партнери" виступить партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатам! 22.02.2018 Адвокатська компанія "Кравець і Партнери" виступить партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатам!
Адвокатська компанія "Кравець і Партнери" виступить партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатам! Захід відбудеться вже 24 лютого у Gulliver Bowling.Участь безкоштовна! Поспішайте зареєструватись! http://www.uaa.org.ua/events/7323/

Перша зустріч Жіночого клубу ААУ 22.02.2018 Перша зустріч Жіночого клубу ААУ
Ви відчуваєте психологічне вигорання? Думаєте про те, як зменшити вплив негативу ? Хочете в приватному житті абстрагуватись від роботи? Мрієте знайти час та сили для себе?

Увага! Захід акредитовано! 22.02.2018 Увага! Захід акредитовано!
Учасники I Судового форуму ААУ, який відбудеться 16 березня 2018 року, отримають сертифікати про підвищення кваліфікації! Захід акредитовано! Рішення Експертної ради НААУ № 24 від 21/02/2018р. (7 балів).

Партнер АО "Barristers" розповість на I Cудовому форумі ААУ про відповідальність учасників процесу та інші засоби протидії зловживанням та потенційні загрози здійснення адвокатської діяльності в контексті статті 400-1 КК України 22.02.2018 Партнер АО "Barristers" розповість на I Cудовому форумі ААУ про відповідальність учасників процесу та інші засоби протидії зловживанням та потенційні загрози здійснення адвокатської діяльності в контексті статті 400-1 КК України
Микола Стоянов , партнер АО «Barristers", заступник голови Одеського відділення ААУ, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу виступить на I Судовому форумі та розповість про відповідальність учасників процесу та інші засоби протидії зловживанням та потенційні загрози здійснення адвокатської діяльності в контексті статті 400-1 КК України.

Спікери першої сессії I Судового форуму «Public Talks. По обидві сторони реформи: у пошуках виходу» 21.02.2018 Спікери першої сессії I Судового форуму «Public Talks. По обидві сторони реформи: у пошуках виходу»

Спікери першої сессії I Судового форуму «Public Talks. По обидві сторони реформи: у пошуках виходу» об’єднаються для обговорення власного бачення ТОП-5 здобутків, прорахунків та подальших очікувань судочинства перехідного періоду.

Погляд адвоката - екс-судді на нові правила представництва клієнта в суді! 21.02.2018 Погляд адвоката - екс-судді на нові правила представництва клієнта в суді!
Любов Бартащук, адвокат, партнер АО «Національна колегія адвокатів» к.ю.н., екс-суддя Дніпровського районного суду м.Києва виступить на І Судовому форумі ААУ, який відбудеться 16 березня 2018 року.

Клуб майбутніх адвокатів ААУ представляє Генерального партнера 2018 року - АО "Dmitrieva & Partners"! 21.02.2018 Клуб майбутніх адвокатів ААУ представляє Генерального партнера 2018 року - АО "Dmitrieva & Partners"!
21 лютого 2018 року в офісі АО "Dmitrieva & Partners" Леся Дубчак, Президент Клубу майбутніх адвокатів ААУ (КМА ААУ) та Ольга Дмитрієва, керуючий партнер АО "Dmitrieva & Partners", Голова Наглядової ради ААУ підписали Меморандум про співпрацю!

Представник ААУ  Віталій Власюк став новим членом Громадської ради АРМА! 21.02.2018 Представник ААУ Віталій Власюк став новим членом Громадської ради АРМА!
Голова Комітету з міжнародного права ААУ Віталій Власюк став новим членом Громадської ради при Національному агентстві з розшуку та менеджменту активів.

Новий Генеральний партнер ААУ  — Адвокатське об'єднання "Лещенко, Дорошенко і партнери" ! 20.02.2018 Новий Генеральний партнер ААУ — Адвокатське об'єднання "Лещенко, Дорошенко і партнери" !
Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що до спільноти Генеральних партнерів Асоціації адвокатів України з 1 січня 2018 року приєдналось Адвокатське обєднання "Лещенко, Дорошенко і партнери".

Олег Ткачук, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить експертом на І Судовому форумі ААУ 20.02.2018 Олег Ткачук, суддя Великої Палати Верховного Суду виступить експертом на І Судовому форумі ААУ
Олег Ткачук, д.ю.н., суддя Великої Палати Верховного Суду виступить експертом суддівського ложе сесії 2 - "Перший досвід застосування процесуальних новел".
Під час цієї сесії Судового форуму ААУ планується розглянути теми стосовно зустрічного забезпечення, нових доказів та правил доказування, типових справ, наказного та спрощеного провадження, вирішення спорів за участю судді.

Команда дітей прийме участь у II Турнірі ААУ з боулінгу! 19.02.2018 Команда дітей прийме участь у II Турнірі ААУ з боулінгу!
Шановні учасники II Турніру з боулінгу ААУ, є чудова можливість провести суботній відпочинок з дітьми та з колегами. Діти, до 14 років, зможуть прийняти участь у турнірі як повноцінні учасники, адже для них відведена окрема доріжка.

ЮК «ЮВІТО» виступить Генеральним партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами! 19.02.2018 ЮК «ЮВІТО» виступить Генеральним партнером ІІ Турніру ААУ з боулінгу між адвокатами!
Турнір відбудеться 24 лютого  2018 р. у ТРЦ Gulliver.
Участь безкоштовна, кількість учасників обмежена.
Три команди отримають  призові місця.


Новости 1 — 20 з 1821
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ