Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

17.07.2018 Вітаємо Ольгу Поєдинок з обранням до складу Громадської ради при МОН!
4 липня 2018 року Міністерством освіти і науки України був затверджений склад Громадської ради, до якої увійшла Ольга Поєдинок, Голова Комітету ААУ з юридичної освітньої політики! Вітаємо пані Ольгу з обранням та бажаємо плідної роботи!

Партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» виступить ЮФ «EVRIS»! 17.07.2018 Партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» виступить ЮФ «EVRIS»!
Юридична фірма «EVRIS» виступить партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 20 вересня 2018 року.
Запрошуємо до участі у форумі: http://www.uaa.org.ua/events/7858/

ЮО «ID Legal Group» виступить генеральним партнером конкурсу ААУ "Адвокат року 2018" 17.07.2018 ЮО «ID Legal Group» виступить генеральним партнером конкурсу ААУ "Адвокат року 2018"
З приємністю  повідомляємо, що Юридичне об'єднання «ID Legal Group»  виступить генеральним партнером конкурсу ААУ "Адвокат року 2018", який відбудеться в одному з найкращих готелів столиці Hyatt  5 жовтня 2018 року!

 Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності? 17.07.2018 Як цифрове середовище змінить право інтелектуальної власності?
У вівторок, 3 липня, відбулося засідання Асоціації адвокатів України, під час якого провідні спеціалісти галузі обговорили основні виклики захисту інтелектуальної власності у газузі віртуальної реальності.


Антон Гантух виступить на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху»! 17.07.2018 Антон Гантух виступить на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!
Антон Гантух, адвокат AMBER CORPORATION, виступить на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 20 вересня! Запрошуємо прийняти участь у форумі: https://goo.gl/fMivg5

Журнал "Публічні люди"- інформаційний світський партнер конкурсу ААУ "Адвокат року 2018" 13.07.2018 Журнал "Публічні люди"- інформаційний світський партнер конкурсу ААУ "Адвокат року 2018"
Асоціація адвокатів України рада повідомити, що журнал "Публічні люди" виступає інформаційним світським партнером Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу "Адвокат року – 2018”, який цього року збільшує масштаби та презентує нові правила проведення.

Денис Бугай виступить на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху»! 12.07.2018 Денис Бугай виступить на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!

Чи є майбутнє у бутікових юридичних компаній?
Розповість Денис Бугай, адвокат, партнер VB PARTNERS, на Осінньому форумі ААУ «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 20 вересня! Запрошуємо прийняти участь у форумі: https://goo.gl/fMivg5

Всеукраїнський незалежний публічний конкурс  “Адвокат року – 2018” 12.07.2018 Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2018”

Асоціація адвокатів України оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2018”, який цього року збільшує масштаби та презентує нові правила проведення.

ЮК «AMBER» виступить партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху»! 12.07.2018 ЮК «AMBER» виступить партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху»!
Партнером Осіннього форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху», який відбудеться 20 вересня 2018 року, виступить ЮК «AMBER»!
Запрошуємо до участі у форумі: http://www.uaa.org.ua/events/7858/

Асоціація адвокатів України вітає медіа-партнера – видання «Юридична Газета» з ювілеєм 15 років! 10.07.2018 Асоціація адвокатів України вітає медіа-партнера – видання «Юридична Газета» з ювілеєм 15 років!

Шановний колектив видання«Юридична Газета», прийміть сердечні вітання з нагоди п’ятнадцятої річниці з дня заснування!
Щиро бажаємо Вам і надалі такого ж переконливого слова, читацького визнання, натхнення й невпинного руху вперед!
Невичерпного натхнення, справжніх журналістських успіхів, прихильного та вдячного читача.

Опитування відносно VIII  Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу! 09.07.2018 Опитування відносно VIII Щорічного форуму ААУ з кримінального права та процесу!
Шановні колеги!

7 грудня 2018 року вже традиційно проходитиме VIII Щорічний форум ААУ з кримінального права та процесу, генеральним партнером якого виступить АО "Клочков та партнери". Ми пропонуємо пройти опитування, яке дозволить нам дізнатись Ваші побажання щодо актуальних тем та потенційних спікерів заходу! Опитування за посиланням: https://goo.gl/8WUWVN
Нам важлива Ваша думка!

Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»! 09.07.2018 Відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу “Золотий Дюк»!
6 липня 2018 року у приміщенні Національного університету "Одеська юридична академія" відбувся Літній форум ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", генеральними партнерами якого виступили АО "Barristers" та EQUITY

ВІтаємо  адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження! 05.07.2018 ВІтаємо адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ Оксану Балацьку з Днем народження!
Асоціація адвокатів України щиро вітає адвоката, керівника Миколаївського відділення ААУ та просто чарівну жінку Оксану Балацьку з Днем народження! Пані Оксано, Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, професійних успіхів та втілення в життя найсміливіших проектів та задумів! Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя!
З повагою, ААУ

Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика! 04.07.2018 Представляємо Вам модератора III сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" - Віталія Грицика!
Віталій Грицик, адвокат, керуючий партнер АО "КФ" "Домінанта", виступить модератором III сесії на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у м. Одеса! Запрошуємо всіх до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»! 03.07.2018 Андрій Мазалов виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»!
Андрій Мазалов, адвокат, асоційований партнер АО «Шевердін і партнери», виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» і розповість про допустимість доказів з урахуванням останніх змін до КПК. Долучайтесь: https://goo.gl/nT4Hd2

ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"! 03.07.2018 ЮКК "Де-Юре" виступлять партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"!
ЮКК "Де-Юре" виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк", який відбудеться вже цієї п'ятниці, 6 липня у Одесі! Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба! 03.07.2018 Представляємо Вам доповідача Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» Андрія Тригуба!
Андрій Тригуб, адвокат, АО «Скляренко, Сидоренко та партнери» виступить на Літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» з темою: «Інша сторона медалі. Представництво інтересів потерпілих». Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2

Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"! 03.07.2018 Зустрічайте спеціальний випуск "Бюлетень"!
Ми раді представити Вам спеціальний випуск офіційного видання ААУ "Бюлетень" №4 (33)! Випуск присвячений кримінальному праву та процесу! В проекті "Обличчя адвокатури" прийняв участь Денис Пономаренко, Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО "Barristers"
Нагадуємо, що всі учасники Літнього форуму ААУ з кримінального праву та процесу "Золотий Дюк" отримають екземпляр журналу.

Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта! 03.07.2018 Партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" виступить АО "КФ" Домінанта!
АО "КФ" Домінанта виступить партнером Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк". Нагадуємо, що захід проходитиме вже цієї п'ятниці, 6 липня, у м. Одесі! Запрошуємо прийняти участь:https://goo.gl/nT4Hd2

Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош! 03.07.2018 Раді представити Вам модератора IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - Зою Ярош!

Президент Асоціації адвокатів України, керуючий партнер «Маршаллєр та партнери», Зоя Ярош виступить модератором IV сесії Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», який відбудеться вже 6 липня у Одесі!
Запрошуємо до реєстрації: https://goo.gl/nT4Hd2


Новости 1 — 20 з 2083
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ