Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Новини

Новини

Оплата членських внесків

RSS

Олександр Сидоренко, партнер юридичної фірми ALEXANDROV&PARTNERS виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 22.11.2017 Олександр Сидоренко, партнер юридичної фірми ALEXANDROV&PARTNERS виступить на VII Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Шановні учасники VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!
Олександр Олександрович Сидоренко, адвокат, партнер юридичної фірми ALEXANDROV&PARTNERS, виконавчий директор ГО «Аграрний юридичний клуб» виступить у Сесії 4 Форуму – «Захист бізнесу: правові механізми». Доповідь буде присвячена наступним питанням:
- Алгоритми перевірки контрагентів;
- Захист бізнесу від внутрішніх та зовнішніх загроз.

Марія Золотарьова, керівник податкової практики АО«Вдовичен і партнери» спікер податкового форуму Tax&Business Talks 21.11.2017 Марія Золотарьова, керівник податкової практики АО«Вдовичен і партнери» спікер податкового форуму Tax&Business Talks
Марія Золотарьова, керівник практики податкового та митного права АО «Вдовичен та партнери», розкриє учасникам заходу тему: "Перекваліфікація господарських операцій фіскальними органами: творчість на межі фолу».
Слідкуйте за нашими анонсами та беріть участь у Форумі, чекаємо на вас!

Відбулося засідання Комітету ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності 21.11.2017 Відбулося засідання Комітету ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності
21 листопада 2017 року в приміщенні АО «Клочков і партнери» відбулося засідання Комітету ААУ із захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.
Під час зустрічі члени Комітету обговорили план та формати роботи на 2018 рік. Як і раніше, Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності буде гостро реагувати та будь-які порушення професійних прав та гарантій адвоктської діяльності. Пріоритетним в роботі Комітету визначено регіональний розвиток.

Новий склад конкурсної комісії "Адвокат Року 2017" 21.11.2017 Новий склад конкурсної комісії "Адвокат Року 2017"
Асоціація адвокатів України висловлює свою повагу всім учасникам конкурсу "Адвокат Року" та інформує про наступне.

Адвокат Бевз Сергій - спікер податкового форуму Tax&Business Talks 21.11.2017 Адвокат Бевз Сергій - спікер податкового форуму Tax&Business Talks
Спікер Податковий форум ААУ Tax&Business Talks Сергій Владиславович Бевз виступить з темою: "Адвокатский захист під  час розслідування штучно створених кримінальних проваджень, на початковому етапі розслідування. протидія незаконним методам ведення досудового розслідування".

Ніна Южаніна, Голова Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України виступить податковому форумі ААУ Tax&Business Talks 21.11.2017 Ніна Южаніна, Голова Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України виступить податковому форумі ААУ Tax&Business Talks
24.11.2017 р. Ніна Южаніна, Голова Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України виступить у першій сесії «ПДВ та Податок на виведений ( = доданий?) капітал. Проблеми, питання, тренди, чого очікувати і що робити» податкового форуму Tax&Business Talks.

Поспішайте зареєструватись на Форум ААУ Tax&Business Talks за посиланням: http://taxbusinesstalks.tilda.ws/

Вітаємо нового партнера  форуму TAX&Business TALKS– DLA Piper! 21.11.2017 Вітаємо нового партнера форуму TAX&Business TALKS– DLA Piper!
Вітаємо ще одного партнера нашого форуму – DLA Piper
DLA Piper є однією з найбільших міжнародних юридичних фірм, в якій працює понад 4200 юристів у 40 країнах світу. 

Розробник методики психологічної оцінки достовірності показань за відеоматеріалами слідчих дій виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу 20.11.2017 Розробник методики психологічної оцінки достовірності показань за відеоматеріалами слідчих дій виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу
Віталій Шаповалов, експерт-психолог, Голова Колегії поліграфологів України виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року у Premier Hotel Rus.

 Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу! 20.11.2017 Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки виступить на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу!

Ігор Усіков, директор Українського бюро психофізіологічних досліджень та безпеки, Віце-голова Колегії поліграфологів України розповість на VIІ Зимовому форумі ААУ з кримінального права та процесу про практику проведення судових психофізіологічних експертиз із застосуванням поліграфа в Україні.

 Олена Жукова, директор  «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит» виступить на форумі ААУ Tax&Business Talks. 20.11.2017 Олена Жукова, директор «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит» виступить на форумі ААУ Tax&Business Talks.

Спікер Податкового форуму ААУ Tax&Business Talks Олена Жукова, директор Приватного Підприємства «Аудиторська Фірма «Сайвена-Аудит», виступить з темою:
Проблемні питання підготовки документації з ТЦУ.

 Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks 20.11.2017 Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks
Секція «Податкові спори» форуму TAX&Business Talks поповнилася новим цікавим спікером! Це Сергій Козьяков, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Як відбувався відбір суддів до Верховного Суду України? Які очікування від нових суддів? Які зміни чекають на нас з оновленням складу Верховного Суду України?

Kaтеринa Гупалo, aдвокат, партнер ЮК Arzinger спікер  податкового форуму ААУ Tax&Business Talks. 20.11.2017 Kaтеринa Гупалo, aдвокат, партнер ЮК Arzinger спікер податкового форуму ААУ Tax&Business Talks.
Катерина Гупало, aдвокат, партнер, спів-голова практики вирішення спорів та голова практики захисту у кримінальних провадженнях ЮК Arzinger виступить спікером на Податковий форум ААУ Tax&Business Talks. Тема: «Новели в регулюванні кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків у Великобританії і як це може бути застосоване до України»

Радники Міністра фінансів України Яна Бугрімова та Сергій Коваленкo - спікери  податкового форуму Tax&Business Talks! 20.11.2017 Радники Міністра фінансів України Яна Бугрімова та Сергій Коваленкo - спікери податкового форуму Tax&Business Talks!
Раді повідомити, що 24.11.2017 р. кожен слухач форуму Tax&Business Talks матиме унікальну можливість задати питання та подискутувати з радниками Міністра фінансів України Яною Бугрімовою  та Сергієм Коваленком.

Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks 17.11.2017 Перший податковий форум ААУ Tax&Business Talks
Асоціація адвокатів України запрошує вас на перший податковий форум Tax&Business Talks, що відбудеться 24 листопада 2017 року в IQ Business Center, вул. Болсуновська, 13-15, м. Київ.

Відбулася конференція стосовно нових умов регулювання ринку интелектуальної власності в Україні після набуття чинності  угоди про асоціацію з ЄС 16.11.2017 Відбулася конференція стосовно нових умов регулювання ринку интелектуальної власності в Україні після набуття чинності угоди про асоціацію з ЄС
14 листопада 2017 року у Києві пройшла міжнародна конференція “Набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС — готовність україни та перші підсумки”, організована спільно Комітетом ААУ з інтелектуальної власності, Київським національним університетом ім. Т. Шевченка та Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України.

Анастасія Гурська, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на тему: «Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»! 16.11.2017 Анастасія Гурська, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на тему: «Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»!
Анастасія Гурська, адвокат, партнер АО «Клочков та партнери» виступить на VII Форумі ААУ з кримінального права та процесу на тему:«Визнання недопустимими доказів у кримінальному процесі»!

Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу! 16.11.2017 Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Адвокатське об’єднання «Клочков та партнери» виступить офіційним партнером VII Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Юридична фірма ALEXANDROV&PARTNERS – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу! 16.11.2017 Юридична фірма ALEXANDROV&PARTNERS – офіційний партнер VII Форуму ААУ з кримінального права та процесу!

Керуючий партнер: Дмитро Александров.
ALEXANDROV&PARTNERS має більше 15 років успішного досвіду надання комплексних юридичних, консалтингових та бізнеспослуг у сферах:
- Аграрного права;
- M&A;
- Інвестицій;
- Нерухомості та земельного права;
- Будівництва.

Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу 16.11.2017 Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу

Міжнародна юридична фірма "Integrites" виступить Партнером VIІ Зимового форуму ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 р. у готелі  Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна, 4, Київ).

Cпікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks! 15.11.2017 Cпікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks!
Шановні колеги! До вашої уваги спікери Сесії 1 Перший форум ААУ Tax&Business Talks!  Реєстрація на захід за імейл: attryde@uaa.org.ua. Довідка за тел.: 067 5015610


Новости 1 — 20 з 1700
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВ