Карта сайту > Головна> Новини ААУ> Участь представника Асоціації адвокатів України у 8-му Всеукраїнському з’їзді якості

Участь представника Асоціації адвокатів України у 8-му Всеукраїнському з’їзді якості

Оплата членських внесків

24.05.2013

Участь представника Асоціації адвокатів України у 8-му Всеукраїнському з’їзді якості

Керівник Школи адвокації, голова Комітету з організації адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України Ігор Покотило взяв участить у 8-му Всеукраїнському з’їзді якості, який відбувся 23 травня цього року.

Організаторами  з’їзду виступили: Українська асоціація якості, Український союз промисловців і підприємців, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємства.  За підтримки: Кабінету Міністрів України, Федерації профспілок України, ТПП України, Союзу споживачів. За уастю Мінприроди, Мінінфраструктури, Мінрегіонрозвитку, МОЗ та інших.

Під час з’їду учасники мали можливість обговорити ряд важливих питань, зокрема:
питання державної політики у сфері якості, ділової досконалості та технічного регулювання. Обговорити перспективи вдосконалення в державі регуляторної політики в інтересах розвитку підприємства. Окреслити основні підходи щодо управління ризиками в системі менеджменту ISO 31000, тощо.

Нагадуємо, що 6 березня 2013 року Асоціація адвокатів України та Українська асоціація якості підписали Меморандум про співпрацю.

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ