Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права. За підтримки Асоціації адвокатів України 22-23 квітня 2017 року на базі Київського апеляційного адміністративного суду пройшов вже VIII Всеукраїнський турнір із класичних судових дебатів з земельного права.

Ініціаторами проведення турніру та його організаторами стали учасники Департаменту Національних судових дебатів Дебат клубу юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та юристи «TOTUM LF».


Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України Відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України
27 березня 2017 року в рамках Стратегічного плану розвитку медіації в Україні на 2017 рік відбулася зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України з метою обговорення пропозицій, підготовлених спільно практикуючими медіаторами та адвокатами ГО «Національна асоціація медіаторів України», Український центр медіації, Міський центр дитини та ВГУ «Асоціація адвокатів України», до Державного стандарту соціальної послуги посередництва (медіації), затвердженого 17.08.2016 року Наказом Міністерства соціальної політики України № 1243/29373.

Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань Відбувся семінар, присвячений міжнародним договорам України з сімейно-правових питань
25 квітня 2017 року відбувся семінар на тему: «Міжнародні договори в правовій системі України: сімейно-правовий аспект», організований Секцією міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, Американським центром загального права Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Студією сучасного права та Центром сімейно-правових досліджень.

Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань Відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань
20 квітня 2017 року в конференц-залі готелю «Русь Аккорд Готель» відбувся Аграрний форум ААУ з правових питань, що є знаковою подією для юристів, що практикують в аграрній сфері.

Участь у заході прийняли понад 100 учасників з різних регіонів України, серед яких адвокати, юристи, науковці, представники агробізнесу, народні депутати України, представники органів державної влади, міжнародні експерти.

29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі» 29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі»
29 квітня 2017 року у м. Запоріжжя відбувся тренінг «Е-декларації: як правильно читати та що робити далі», організований Фондом імені Фрідріха Еберта спільно з Запорізьким відділенням ВГО «Асоціація адвокатів України»

Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України Святковий прийом на честь 10-ої річниці Асоціації адвокатів України

Асоціація адвокатів України з приємністю повідомляє, що 12 травня 2016 року у самому серці столиці України - Музеї «Духовні скарби України» відбудеться святкування 10-річчя Асоціації адвокатів України.


Дата проведення:  12.05.2016
Місце проведення:  Музей «Духовні скарби України»

Лекція "Вступ до законодавства ЄС" Лекція "Вступ до законодавства ЄС"
Запрошуємо на лекцію на тему: "ВСТУП ДО ЗАКОНОДАВСТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ".

Назва заходу:  Лекція
Дата проведення:  26.05.2016
Місце проведення:  м. Київ, вул.Володимирська, 60 (червоний корпус), аудиторія 236
Організатор:  ААУ

м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Рівне ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"
Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  23.05.2016
Місце проведення:  Готель «Мир», вул. Міцкевича, 32, м.Рівне

м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Одеса ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України запрошує на тренінг: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Назва заходу:  Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій
Дата проведення:  20.05.2016
Місце проведення:  Готель «Олександрівський», проспект Олександрівський, 12, м.Одеса

м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій" м.Житомир ТРЕНІНГ на тему: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій"

Асоціація адвокатів України 25.05.2016 запрошує на тренінг в Житомирі: "Здійснення адвокатської діяльності в епоху цифрових та відеотехнологій".


Дата проведення:  25.05.2016
Місце проведення:  Готель «Reikartz» м. Житомир, Майдан Замковий 5/8

Міжнародна Літня школа
З 17 по 22 липня 2016 р. включно на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться Літня школа «Право охорони громадського здоров’я в Україні та Сполучених Штатах Америки», організована Навчально-науковим центром медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, Американським центром загального права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Асоціацією адвокатів України.
Назва заходу:  Міжнародна Літня школа
Дата проведення:  17.07.2016 09:00:00
Місце проведення:  Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Запрошуємо Вас прийняти участь у круглому столі Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності
Назва заходу:  Круглий стіл Рівненського відділення ВГО "Асоціації адвокатів України" на тему: "Захист гарантій адвокатської діяльності"
Дата проведення:  29.07.2016
Місце проведення:  м. Рівне, вул. Міцкевича, 32, отель "Мир" (конф. зал)

Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors” Ранкова каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”

Запрошуємо Вас на Ранкову каву з головою комітету господарського права та процесу ААУ Владиславом Рєзніковим, партнером ЮФ “Trusted Advisors”


Дата проведення:  03.08.2016
Місце проведення:  Mille Miglia Ristorante & Enoteca. Radisson Blu Hotel, м.Київ, вул. Ярославів Вал, 22

Засідання Правління ААУ

Засідання Правління ААУ


Минулі заходи 1 — 15 з 322
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ