Карта сайту > Головна> Попередні заходи

Минулі заходи

Відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир" Відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир"

24 лютого відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією "Діяльність адвоката в роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир", який був організований Комітетом захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Асоціація адвокатів України.Відбувся Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир» Відбувся Круглий стіл на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир»

Шановні колеги! Запрошуємо прийняти активну участь у круглому столі Комітету ААУ захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності на тему: «Діяльність адвоката у роботі з судовими та правоохоронними органами: війна і мир».


Екскурсія до Музею МВС України Екскурсія до Музею МВС України

Асоціація адвокатів України та Клуб майбутніх адвокатів ААУ запрошують шановних колег на екскурсію до Музею МВС України, яка відбудеться 15 лютого 2017 року за участі директора музею Довбня В.А.


Дата проведення:  15.02.2017
Місце проведення:  м.Київ, пл.Соломянська, 1

Відбувся ТУРНІР з боулінгу для адвокатів Відбувся ТУРНІР з боулінгу для адвокатів

Шановні колеги! Київське міське відділення ААУ та Клуб адвокатів ВГО "Асоціація адвокатів України" запрошують на ТУРНІР З БОУЛІНГУ ДЛЯ АДВОКАТІВ!


Відбулася презентація Комітету ААУ захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності Відбулася презентація Комітету ААУ захисту професійних прав та гарантій адвокатської діяльності

Під час VІ Щорічного зимового Форуму Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу, який відбувся 16 грудня 2016 р., було представлено роботу Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності Асоціації адвокатів України.


Відбулося засідання Наглядової ради ААУ Відбулося засідання Наглядової ради ААУ

22 грудня 2016 року в форматі бізнес-сніданку відбулося засідання членів Наглядової ради Асоціації адвокатів України. Під час засідання члени Наглядової ради підвели підсумки роботи Асоціації за 2016 рік та обговорили плани роботи на наступний рік.


Відбувся круглий стіл Комітету сімейного права ААУ та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів

Шановні панове, запрошуємо взяти участь у Спільному круглому столі Комітету сімейного права та майнових спорів Асоціації адвокатів України та відділення міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів».


Назва заходу:  Круглий стіл
Дата проведення:  22.10.2015
Місце проведення:  Інститут міжнародних відносин, м. Київ, вул. Мельникова, 36/1, поверх 3 .
Організатор:  ААУ

Відбувся круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
Назва заходу:  Круглий стіл на тему: «Міжнародне викрадення дітей. Способи вирішення спорів»
Дата проведення:  22.10.2015 12:05:00
Місце проведення:  Київ
Організатор:  ААУ

Відбувся І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права. Відбувся І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права.
На базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 21-22 листопада 2016 року вперше пройшов І Всеукраїнський турнір із судових дебатів з екологічного права.

Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»! Відбувся Щорічний всеукраїнський конкурс ААУ «Адвокат року»!
16 грудня 2016 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Щорічного всеукраїнського конкурсу Асоціації адвокатів України «Адвокат року».  

Відбувся мастер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду» Відбувся мастер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду»
17 грудня 2016 року відбувся майстер-клас на тему: «Межі активності суду у з'ясуванні обставин кримінального провадження під час судового розгляду», організованого Комітетом сімейного права ААУ, кафедрою кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, Центром сімейно-правових досліджень.

Відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу Відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу
16 грудня 2016 року в Premier Hotel Rus відбувся VІ Щорічний зимовий Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу.


Закритий круглий стіл ААУ

Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Асоціація адвокатів України запрошує усіх бажаючих взяти участь в круглому столі, присвяченому обговоренню законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", організаторами якого виступає Асоціація адвокатів України.


Назва заходу:  Круглий стіл з обговорення законопроекту "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Дата проведення:  02.11.2016
Місце проведення:  Ліга
Організатор:  ААУ

Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі" Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі"
Запрошуємо на Круглий стіл на тему: "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі".

Назва заходу:  Круглий стіл "Альтернативні форми шлюбних відносин в Україні та світі"
Дата проведення:  24.05.2016
Місце проведення:  Національна спілка журналістів України, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх)
Організатор:  ААУ


Минулі заходи 1 — 15 з 278
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі
 
ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ