Карта сайту > Головна> Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2016”!

Щорічний всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року - 2016”!

Звертаємо увагу адвокатів на те, що ААУ залишає за собою право змінювати зміст анкети та положення конкурсів з метою залучення більшої кількості адвокатів у заходах та оптимізації збору інформації. Тому, Ви маєте можливість надіслати свої пропозиції, зауваження, якщо такі є на електронну адресу: promova@uaa.org.uareiting@uaa.org.ua

Асоціація адвокатів України оголошує про початок Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року - 2016”! 

Мета проведення Конкурсу - обрати кращих представників адвокатури, які гідно захищають своїх клієнтів, отримали відповідний авторитет з боку суспільства та внесли певний вклад у розвиток інституту адвокатури України.

Конкурс є абсолютно безпрецедентним тому, що він є демократичним, прозорим, безкоштовним для усіх учасників!

Конкурс складається з 2-х етапів: on-line голосування та розгляд анкет номінантів Конкурсною комісією.

Звертаємо увагу, що в Конкурсі можуть приймати участь адвокати, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, стаж адвокатської діяльності яких не менш ніж 3 роки.

Перед on-line голосуванням, конкурсна Комісія перевіряє відповідність анкетних даних вимогам до учасників у Конкурсі. Після перевірки, номінанти розміщуються на сайті www.uaa.org.ua для проведення on-line голосування. 

На другому етапі конкурсна Комісія обирає серед п’яти переможців on-line голосування – номінантів (адвокати фіналісти Конкурсу, що набрали найбільше голосів за on-line голосуванням) обирає одного переможця в кожній із запропонованих практик за підсумками набраних балів (рейтингове голосування). 

Прийом заяв номінантів для участі в on-line голосуванні починається 20 жовтня кожного року та закінчується 19 листопада кожного року. 

Прийом анкет і підтверджуючих документів номінантів починається 20 жовтня кожного року та закінчується 19 листопада кожного року. 

З 20 листопада до 01 грудня кожного року Конкурсна комісія за результатами аналізу анкет і підтверджуючих документів учасників здійснює допуск номінантів до on-line голосування. 

on-line голосування починається 01 грудня кожного року та закінчується 31 грудня кожного року

У січні кожного року Конкурсна комісія проводить засідання на якому затверджує результати on-line голосування, оприлюднює їх та приступає до визначення переможців Конкурсу. 

З 01 лютого до 28 лютого кожного року Конкурсна комісія визначає переможців у кожній з практик (Кримінальне право; Корпоративне право; Податкове право; Судова практика; Право інтелектуальної власності)  та 01 березня оприлюднює результати Конкурсу. 

Конкурсна комісія створюється не менш ніж з п’яти адвокатів, які були обрані Правлінням ААУ з числа запропонованих кандидатів та підтвердили свою участь.

Підсумковий бал кожного номінанта на звання «Адвокат року - 2016 року» формується з суми балів, отриманих за результатами on-line голосування, та балів наданих Конкурсною комісією, відповідно заповненої учасником анкети.

Критерії оцінки анкетних даних визначаються в Додатку №1 до Положення про проведення Щорічного Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу ААУ «Адвокат року».

Переможцем Конкурсу визначається адвокат, який набрав найбільшу кількість балів.

Адвокат, який отримав звання «АДВОКАТ РОКУ» публічно отримує приз (статуетка, кубок, тощо) та грамоту на урочистому заході, присвяченому підсумкам Конкурсу. 

Адвокати, які набрали найбільшу кількість балів, але не отримали статус переможця, входять до топ-5 номінантів (фіналістів) на звання «АДВОКАТ РОКУ» та отримують дипломи. 

Результати Конкурсу оголошуються на урочистому заході, присвяченому підсумкам Конкурсу «АДВОКАТ РОКУ».

Урочистий захід, присвячений нагородженню переможця та номінантів Конкурсу, відбувається на Всеукраїнському весняному форумі ААУ.

Чекаємо на Ваші анкети та активну участь у Конкурсі!

Детальна інформація про Конкурс на сайті: www.uaa.org.ua

Довідки за тел.: +380 (44) 491-69-71, +38(067) 441-10-27, +38(050)-351-74-33,+38(067) 239 86 90, e-mail: reiting@uaa.org.ua

ЗМІ партнери ААУ: Генеральний інформаційно-правовий партнер

Ексклюзивний Інтернет – партнер 

Аналітичний медіа-партнер 

Генеральний медіа-партнер  Медіа-партнер

                                                                         Інформаційні партнери


 ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ