Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

ПРО ААУ

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України"

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України" є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

Основною метою Асоціації є об'єднання українських адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

докладніше про AAУ

календар заходів

III СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

III СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

 • Дата проведення:

  13 березня 2020 року

 • Час проведення:

  08:00 - 19:10

 • Місце проведення:

  Hyatt Regency Kiev (вулиця Алли Тарасової, 5, Київ)

 • Формат

  Захід відбудеться у декількох форматах: discussion hub, сase discussion, бутік-конференції, обговорення тем за участю суддівського ложе. 

 • загальна інформація:

  Поговоримо про наступне:

  • Судова реформа. Версія 2.0.2.0.
  • Процесуальні Лайфхаки: від проблем до можливостей
  • Місія можлива: менеджмент складних та резонансних справ 
  • AdvoTECH та судове представництво
  • Також на Вас чекають наступні бутік-конференції:
  • Сучасні механізми вирішення сімейних спорів.
  • Літігація з кримінальним елементом.       
  • Етика та репутація арбітражного керуючого.
  • Іпотечні спори.
  • Екологічні спори: здоров'я громадян vs інтереси бізнесу.
 • cпікери:

  судді, провідні адвокати, представники органів державної влади, науковці та інші відомі правники, які забезпечать високу професійність обговорення питання судоустрою та судочинства.

 • Для довідки звертайтесь:

  за тел.: +380 (67) 239 86 90

  email: forum@uaa.org.ua

Генеральні партнери

Новини ААУ

Літігація з кримінальним елементом - тема бутік-конференції, яку модеруватиме Сергій Лисенко,  керуючий партнер ЮФ "GRACERS".

Літігація з кримінальним елементом - тема бутік-конференції, яку модеруватиме Сергій Лисенко,  керуючий партнер ЮФ "GRACERS".

Під час бутік-конференції "Літігація з кримінальним елементом", яку модеруватиме Сергій Лисенко, керуючий партнер ЮФ "GRACERS", ми поговоримо про позови САП та НАБУ в приватному судочинстві, цивільний позов в кримінальному процесі, спори щодо незаконного збагачення, взаємовплив рішень в кримінальному та приватному судочинстві,  злочини у сфері правосуддя та ін.   Участь у дискусії візьмут провідні авдокати, судді Вищого антикорупційного суду, представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Державного бюро розслідувань.

читати далі
«Народ проти»: як досягти результат в токсичній справі

«Народ проти»: як досягти результат в токсичній справі

Анатолій Яровий, партнер АО «Radzievsky & Yarovy» поділиться власним досвідом під час сесії, присвяченої менеджменту складним та резонансним справ,  розповість про особливості «токсичних справ» та поділиться упішними кейсами.

читати далі
Колеги! Незабаром відбудеться круглий стіл на тему "Зміни в сімейному законодавстві".

Колеги! Незабаром відбудеться круглий стіл на тему "Зміни в сімейному законодавстві".

Колеги! Незабаром відбудеться круглий стіл на тему "Зміни в сімейному законодавстві". Спікери нашого заходу:  1. Молоканов Юрій Анатолійович - заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. 2. Вовк Володимир Семенович - заступник директора Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення. 3. Гладкова Олена Юріївна - керівник експертної групи з питань інтегрованих соціальних послуг сім'ям Директорату соціальних  послуг та інтеграції. 4. Солодухіна Любов Сергіївна - державний експерт експертної групи з  питань інтегрованих соціальних послуг сім'ям Директорату соціальних  послуг та інтеграції. Чекаємо вас  "20" лютого о 16 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Прес-центр Національної спілки журналістів України).  Реєстрація на захід: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWlZscKoSKSiC3wS2BTvnmOlpBI3D7pgbahC_ovBh_qKHKuA/viewform     

читати далі
всі новини ААУ новини партнерiв ААУ

заходи ААУ

Засідання Жіночого клубу ААУ "А поговорити?"

Засідання Жіночого клубу ААУ "А поговорити?"

Любі жінки!  Жіночий клуб Асоціації адвокатів України поновлює свою роботу та запрошує вас на перший сніданок в новому 2020 році. За ароматною чашкою кави та чогось смачненького ми познайомимось ближче,...

читати далі
Нарадча PRO Hi зловживанням?

Нарадча PRO Hi зловживанням?

Запрошуємо Вас на чергове засідання НАРАДЧА PRO, яке буде присвячене реальності та перспективам процесуальних «фільтрів», а також обговоренню питань адвокатської «демонополізації».

читати далі
Круглий стіл на тему «Зміни в сімейному законодавстві».

Круглий стіл на тему «Зміни в сімейному законодавстві».

Колеги!  Комітет ААУ з сімейного права розпочинає свою роботу в новому 2020 році та запрошує Вас 20» лютого о 16 год. 30 хв. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (Прес-центр Національної спілки журналістів...

читати далі
всі заходи ААУ

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери