Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

Продовження строків досудового розслідування – обмеження прав чи необхідність? 13.05.2019 Продовження строків досудового розслідування – обмеження прав чи необхідність?
Андрій Мазалов, старший партнер та керівник кримінальної практики АО «Мельник, Мазалов і партнери» поділиться власним поглядом на це питання та розповість про останню практику роботи слідчих суддів та адвокатів, зокрема, щодо строків досудового слідства.

Новий партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО Juscutum 13.05.2019 Новий партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» - АО Juscutum
АО Juscutum - це команда експертів, яка практикує найсучаснішу юриспруденцію, де все націлене на результат, ефективність і якість. Консультує клієнтів як в Україні, так і за її межами. Партнерська мережа представлена в Великобританії (Лондон), США (Нью-Йорк), на Кіпрі (Нікосія).

Герман Тасліцький, адвокат, директор Delta International Services виступить модератором на Kyiv Law&Trade Forum 11.05.2019 Герман Тасліцький, адвокат, директор Delta International Services виступить модератором на Kyiv Law&Trade Forum

До команди модераторів ААУ Kyiv Law&Trade Forum приєднався Герман  Тасліцький  адвокат, директор Delta International Services . Сесія - «Правові  засади зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД),  міжнародна  торгівля».

Про призначення та виконання судово-медичних експертиз поговоримо на Форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк" 10.05.2019 Про призначення та виконання судово-медичних експертиз поговоримо на Форумі ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"
Про те, як попередити проблеми, пов'язані з призначенням та виконанням судово-медичних експертиз, на Форумі з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», розповість лікар-судово-медичний експерт вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, завідувач відділом чергових судово-медичних експертів Одеського обласного бюро СМЕ Борис Яворський.

Відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування 10.05.2019 Відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування
25 квітня 2019 р. під керівництвом Олександра Онуфрієнко, партнера юридичної фірми Asters відбулось перше засідання Комітету ААУ зі спадкового права та планування. Його учасники обговорили концепцію діяльності Комітету та орієнтовний План роботи Комітету на 2019 р. Після обговорення були ухвалені рішення про затвердження Концепції та Плану роботи, про доцільність створення робочих органів Комітету.

Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 09.05.2019 Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Асоціація адвокатів України вітає з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Компанія "Дмитрієва та Партнери"- Експертний партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum 09.05.2019 Компанія "Дмитрієва та Партнери"- Експертний партнер нового заходу ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітайте "Експертного партнера"  Kyiv Law&Trade Forum – одну з провідних та авторитетних компаній на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами, - «Дмитрієва та Партнери».        


Новости 8 — 14 з 2441
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець

 

Вересень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ