Карта сайту > Головна

Новини


Новини Асоціації адвокатів України 

В Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права 24.04.2019 В Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права
20-21 квітня 2019 року в м. Одесі за підтримки Комітету з морського права ААУ було проведено ІХ Всеукраїнську школу з морського права. Цей унікальний та масштабний захід об'єднав студентів та випускників закладів вищої освіти з різних регіонів України, що цікавляться проблематикою морського права

АО MITRAX – партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 24.04.2019 АО MITRAX – партнер Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
MITRAX – адвокатське об’єднання, що надає юридичні послуги тільки в тих сферах, в яких має винятковий досвід і спеціалізацію: вирішення спорів, захист бізнесу, сімейне та спадкове право, кримінальне право, проблемні борги і антирейдерство.
З детальною інформацією про компанію можна ознайомитись на сайті:  https://mitrax.com.ua/

 Про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом розповість партнер VB PARTNERS 24.04.2019 Про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом розповість партнер VB PARTNERS
Бажаєте дізнатись більше про особливості роботи з Вищим антикорупційним судом? Тоді 21 червня 2019 року чекаємо Вас на Одеському форумі з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».
Про те, що чекає на адвокатів, які будуть представляти інтереси клієнтів в антикорупційному суді, розповість провідний в сфері кримінального права адвокат, партнер VB PARTNERS - Олександр Лук'яненко. 

Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine - спікер  ААУ Kyiv Law&Trade Forum 23.04.2019 Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine - спікер ААУ Kyiv Law&Trade Forum
До команди спікерів  ААУ Kyiv Law&Trade Forum приєдналась  Яна Базя, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine. У межах питання «Податкові нюанси ведення  ЗЕД  у нових умовах» вона виступить з темою «Податковий кредит імпортерів за тимчасовими митними деклараціями: проблема визнання».     

 Наталія Мусієнко, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine виступить спікером ААУ Kyiv Law&Trade Forum  23.04.2019 Наталія Мусієнко, адвокат, старший юрист KPMG Law Ukraine виступить спікером ААУ Kyiv Law&Trade Forum
Вітаємо нового спікера ААУ Kyiv Law&Trade Forum Наталію Мусієнко, адвоката, старшого юриста KPMG Law Ukraine, яка виступить з темою:  Судова практика в спорах щодо операцій з пов’язаними особами, звітів ТЦ.


VB PARTNERS виступить Партнером Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 22.04.2019 VB PARTNERS виступить Партнером Літнього форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»
VB PARTNERS – юридичний бутик зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution, заснований в 2005 році.
Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом в бізнесі. Завдяки нішуванню, клієнти компанії можуть розраховувати на високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість керівництва в проекти.

Тарас Пошеванюк виступить модератором Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» 22.04.2019 Тарас Пошеванюк виступить модератором Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

Тримати руку на пульсі змін - головне в роботі адвоката. Готові до оцінки останніх тенденцій розвитку та практики кримінального права?
Сесію Форуму з кримінального права та процесу «Золотий Дюк», присвячену цьому питанню, модеруватиме Тарас Пошеванюк, партнер EQUITY.
Приєднуйтесь, буде цікаво та корисно. Реєстрація на сайті:
http://www.uaa.org.ua/events/14459/


Новости 29 — 35 з 2441
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець

 

Вересень 2014

      Наступний місяць Наступний рік

Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5


ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ