Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

ПРО ААУ

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України"

Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України" є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

Основною метою Асоціації є об'єднання українських адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

докладніше про AAУ

календар заходів

Адвокат року - 2019

Адвокат року - 2019

 • Дата проведення:

  4 жовтня 2019 року

 • Час проведення:

  17:00 - 20:00

 • Місце проведення:

  Hyatt Regency, вулиця Алли Тарасової, 5, Київ

 • Формат

  Всеукраїнський незалежний  конкурс ААУ «Адвокат року 2019»

 • Для довідки звертайтесь:

  за тел.: 067-343-34-07

  email: forum@uaa.org.ua

Генеральні партнери

Новини ААУ

Вийшов новий номер журналу «Бюлетень ААУ»

Вийшов новий номер журналу «Бюлетень ААУ»

Читайте у свіжому номері «Бюлетень ААУ» №3(40): - Інтерв'ю з Юрієм Жовтаном , партнером АО Barristers в проекті "Обличчя адвокатури" про вибір професії, сучасність та майбутнє адвокатури, та якими якостями повинен володіти успішний адвокат. - Як пройшов перший бізнес-форум ААУ " Kyiv Law & Trade Forum ". - Статті на найактуальніші питання у сфері кримінального права та процесу. - І звичайно, новини ААУ та анонси майбутніх заходів.  

читати далі
В Одесі пройшов Форум ААУ з кримінального права та процесу«Золотий Дюк» (фото)

В Одесі пройшов Форум ААУ з кримінального права та процесу«Золотий Дюк» (фото)

Минулої п'ятниці, 21 червня 2019 року, на узбережжі Чорного моря у Одесі, відбувся масштабний нетворкінг для правників кримінальної юрисдикції — Літній форум Асоціації адвокатів України «Золотий Дюк» . Захід об'єднав понад 200 учасників, серед яких: провідні адвокати; судді Верховного Суду, Вищого антикорупційного, апеляційних та судів першої інстанції; представники прокуратури, слідства; вчені та науковці.

читати далі

Про те, як ефективно захистити клієнта у позовах про поділ майна говорили під час минулого круглого столу Комітету ААУ з сімейного права

14 червня відбувся круглий стіл «Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна». Модератором заходу виступила Катерина Власюк - адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер ЮК "AVG", Голова Комітету ААУ з сімейного права. Разом з Ганною Гаро, сімейним адвокатом та медіатором, к.ю.н., Головою Секції з сімейного права НААУ та Ольгою Лепіхіною, старшим юристом Юридичної фірми "Астерс", адвокатом, співкерівником практики сімейного права Юридичної фірми "Астерс" ми обговорювали всі особливості укладення шлюбного контракта, міфи про шлюбні договори та чи існують негативні сторони підписання шлюбного контракту для партнерів.

читати далі
всі новини ААУ новини партнерiв ААУ

заходи ААУ

Форум ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ»

Форум ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ»

Асоціація адвокатів України продовжує налагодження зв’язків між бізнес-спільнотою і юридичним ринком та презентує новий унікальний захід – «А2В Forum: адвокат для бізнесу».

читати далі
Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

Осінній форум ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

Чи є секрет, як досягти успіху на правничому полі? Асоціація адвокатів України розкриває всі таємниці на вже традиційному осінньому форумі «Адвокатура. Формула успіху».

читати далі
Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року 2019»

Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року 2019»

Асоціація адвокатів України оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу «Адвокат року 2019»!

читати далі
всі заходи ААУ

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери