Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Дискусійний клуб

29 травня 2019

"Legal practice and talk"

Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (Київ, вул. Братська, 17-19)

Дискусійний клуб "Legal practice and talk"

Запрошуємо на черговий захід Комітету ААУ з податкового права ААУ 29 травня 2019 року  дискусійний  «Practice and talk» - в форматі практикуму. Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Церетелі Л.Г.

 • Дата проведення:

  29 травня 2019 року

 • Час проведення:

  10:00 - 14:00

 • Місце проведення:

  Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (Київ, вул. Братська, 17-19)

Наприкінці лютого 2019 року відбулись установчі збори Комітету з податкового права ААУ Асоціації адвокатів України. За підсумками установчих зборів члена Ради Аудиторської палати України Церетелі Л.Г. було погоджено на посаду заступника голови Комітету з податкового права ААУ.

РЕЄСТРАЦІЯ

Відповідно до плану заходів Комітету з податкового права ААУ на 29 травня 2019 року заплановано проведення дискусійного клуб ААУ та ID Legal Group «Practice and talk» - в форматі практикуму. Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Церетелі Л.Г.

Стратегія захисту бізнесу, що будує Асоціація адвокатів України, це створення спільної платформи, яка об’єднає не лише адвокатів у галузі податкового права, а й аудиторів, бухгалтерів, економістів які залучені, чи практикують та консультують в напрямку ефективного супроводження та захисту бізнесу.

Таке об’єднання фахівців сприятиме ефективному захисту бізнесу завдяки дотриманню норм податкового законодавства та бухгалтерського стандарту, мінімізації ризиків підприємства, консультуванню з цих питань, виправленню існуючих помилок шляхом проведення кваліфікованих аудиторських перевірок. А у разі виникнення питань з боку контролюючих органів - супроводження підприємства сертифікованими аудиторами, податковими радниками, фаховими юристами в і, в крайньому випадку, безпосередньо адвокатами.

У зв’язку з вищезазначеним запрошуємо Аудиторську палату України взяти участь у Дискусійному клубі Асоціації адвокатів України в якості партнера. Ми пропонуємо: логотип Асоціації під час рекламної кампанії та під час заходу, розміщення банеру палати у місці проведення заходу, місце для розміщення друкованої продукції Аудиторської палати України.

Зі свого боку просимо організувати розсилку анонсу та оголошення щодо дискусійного клубу Асоціації адвокатів України серед членів Аудиторської палати України.

Впевнені, що повноцінне, комплексне супроводження бізнесу від самого створення можливо лише за умови спільної роботи фахівців з аудиту, бухгалтерського обліку, податкових та юридичних радників.

Будемо раді відповісти на Ваші питання. Сподіваємось на позитивну відповідь.

Дата проведення:  29.05.2019 10:00:00
Місце проведення:  Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil (Київ, вул. Братська, 17-19)
Час проведення:  10:00 - 14:00 

Контактна особа - Андрій Соколов - (067) 765 87 87

майбутні заходи

архів заходів

календарь

 • 29 травня 2019

  Дискусійний клуб "Legal practice and talk"

  Запрошуємо на черговий захід Комітету ААУ з податкового права ААУ 29 травня 2019 року  дискусійний  «Practice and talk» - в форматі практикуму. Участь у заході в якості спікера бере член Ради Аудиторської палати України Церетелі Л.Г.

 • 14 червня 2019

  Круглий стіл «Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна».

  Круглий стіл «Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна»

  Комітет ААУ з сімейного права запрошує Вас 14 червня 2019 року о 16:00 на засідання круглого столу на тему: «Ефективний захист клієнта у позовах про поділ майна».

  Дізнатися більше
 • 20 червня 2019

  Дискусії «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  Комітет ААУ з корпоративного права розпочинає серію панельних дискусій, присвячених Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

  Перша панельна дискусія відбудеться 20 червня 2019 року.

  Дізнатися більше
 • 20 червня 2019

  Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження

  "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження"

  Запрошуємо на перший захід Львівського відділення ААУ - круглий стіл "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження"

  Дізнатися більше
 • 21 червня 2019

  Літній форум ААУ з кримінального права та процесу «ЗОЛОТИЙ ДЮК»

  Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у вже II літньому форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» у м. Одеса!

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери