Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

X З’їзд Всеукраїнської громадської організації

8 листопада 2019

«Асоціація адвокатів України»

IQ Бізнес-центр, вул. Болсуновська 13-15, м.Київ.

X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

 X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», проведення з`їзду заплановано на 08 листопада 2019 року з 9.00 до 14.00 години, місце проведення — IQ Бізнес-центр за адресою: вул. Болсуновська 13-15, м.Київ

 • Дата проведення:

  8 листопада 2019 року

 • Час проведення:

  09:00 - 14:00

 • Місце проведення:

  IQ Бізнес-центр, вул. Болсуновська 13-15, м.Київ.

Рішенням Правління ААУ від 30 травня 2019 року затверджено скликання та проведення чергового X З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України». Проведення з`їзду заплановано  на 08 листопада 2019 року з 9.00 до 14.00 години, місце проведення IQ Бізнес-центр за адресою: вул. Болсуновська 13-15, м.Київ, Україна, 01014.

Серед питань порядку денного, зокрема, буде розглянуто звітну доповідь Президента ААУ Ярош З.В. та Ревізійної комісії ААУ, відбудуться вибори Президента ААУ, Віце-Президента ААУ  та  членів Правління ААУ.

Встановлено наступну процедуру висування кандидатів на виборні посади Президента ААУ, Віце-Президента ААУ, членів Правління ААУ, а саме:

- висування кандидатів здійснюється виключно шляхом самовисування;

- кандидат, який має бажання взяти участь у виборах, повинен бути дійсним членом Асоціації адвокатів України;

- для кандидатів на посаду Президента ААУ та Віце-Президента ААУ мінімальний термін членства в Асоціації адвокатів України складає 5 (п`ять) та 3 (три) роки відповідно;

- голосування на З’їзді буде здійснюватися тільки по тим кандидатам, які своєчасно та в повному обсязі надали необхідну інформацію для участі у виборах.

Кандидат на виборні посади повинен до 06 вересня 2019 року (включно) надіслати до Секретаріату ААУ  наступну інформацію:

• Заяву на посаду;

• Мотиваційний лист;

• Автобіографію та згоду на обробку персональних даних;

• Фотографію (jpeg);

• Презентацію з планом своєї подальшої роботи.

Зазначена інформація повинна бути направлена на електронну адресу: info@uaa.org.ua, з наступним наданням оригіналу заяви до Секретаріату ААУ.

Асоціація адвокатів України зацікавлена в формуванні команди професійних, ініціативних лідерів та запрошує усіх адвокатів, які мають можливість та бажання реалізувати себе в громадській діяльності, надавати свої кандидатури на виборні посади в Асоціації.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь до виконавчого директора ААУ Сорокурова Геннадія за телефоном: (067) 441 10 27.

майбутні заходи

архів заходів

календар

 • 08 листопада 2019

  X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

   X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», проведення з`їзду заплановано на 08 листопада 2019 року з 9.00 до 14.00 години, місце проведення IQ Бізнес-центр за адресою: вул. Болсуновська 13-15, м.Київ

 • 15 листопада 2019

  III Податковий форум ААУ «Tax&Business Talks»

  Асоціація адвокатів України запрошує вже на III податковий форум «Tax&Business Talks». Tax&Business Talks буде повністю присвячений практичним проблемам – найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування, – та шляхам їх вирішення.

  Дізнатися більше
 • 29 листопада 2019

  Конференція з інтелектуального права «‎ICD Conference: Invention, Copyright, Design»‎

  Запрошуємо до участі у Міжнародній конференції з інтелектуального права Асоціації адвокатів України

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери