Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Медіація як ефективий інструмент вирішення спорів. Фахове обговорення проєктів закону про медіацію

«Медіація як ефективий інструмент вирішення спорів. Фахове обговорення проєктів закону про медіацію»

Комітет Асоціації адвокатів України з медіації та Law & Business Studio запрошують на вебінар на тему: «Медіація як ефективий інструмент вирішення спорів. Фахове обговорення проєктів закону про медіацію»


 • Дата проведення:

  19 червня 2020 року

 • Час проведення:

  12:00-14:00

 • Місце проведення:

  Law&Business Studio

 • Теми:

               Як працює медіація сьогодні.

               Тенденції застосування процедури медіації у вирішенні спорів.

               Новий законопроект про медіацію 2020: основні положення.

               Медіація в роботі адвоката: чи існує конфлікт інтересів?

«Медіація як ефективий інструмент вирішення спорів. Фахове обговорення проєктів закону про медіацію»

Комітет Асоціації адвокатів України з медіації та Law & Business Studio запрошують на вебінар на тему: «Медіація як ефективий інструмент вирішення спорів. Фахове обговорення проєктів закону про медіацію»

Модератор:
Олег Горецький, Керуючий партнер Юридичної фірми «Горецький і Партнери», кандидат юридичних наук (Доктор філософії у сфері права), голова комітету з питань медіації Асоціації адвокатів України, адвокат, медіатор.

 За останній час процедура медіації набула широкого поширення у вирішенні спорів у різних сферах та галузях. І вже сьогодні можна стверджувати про низку переваг процедури медіації: економія коштів і часу, конфіденційність, медіація дозволяє здійснити «розвантаження» судів, медіація передбачає можливість збереження взаємин на майбутнє.

Зростаюча кількість медіаторів, велика кількість заходів, спрямованих на усунення проблемних питань, в яких беруть участь медіатори, судді, адвокати, наміри України стати учасником міжнародних договорів, пов’язаних з медіацією свідчать про стрімкий розвиток медіації в Україні.

Спікери: 
Олег Горецький, Керуючий партнер Юридичної фірми «Горецький і Партнери», кандидат юридичних наук (Доктор філософії у сфері права), голова комітету з питань медіації Асоціації адвокатів України, адвокат, медіатор. 

Романадзе Луіза, Президент Української академії медіації,адвокат, медіатор(DAA), тренер, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України.Cпівзасновник та почесний член Національної асоціації медіаторів України, член Наглядової ради Асоціації сімейних медіаторів України, член Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України.Співавтор законопроектів з медіації, Кодексу етики медіатора НАМУ, Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, член робочої групи Міністерства юстиції України з підготовки пропозицій про ратифікацію Конвенції ООН про транскордонні угоди, досягнуті внаслідок медіації.

Світлана Сергєєва, партнер АО «Юридичне бюро Сергєєвих», віце-президент ГС «Українська академія медіації», голова відділення Асоціації правників України  в Одеській області, адвокат, медіатор.

Сапожкова Олена, адвокат, бізнес-медіатор, фасилітатор. НАМУ - членкіня правління Український форум діалогів - директорка, Києво Могилянська бізнес школа – викладачка.

Катерина Наровська, медіатор, супервізор, тренер, фасилітатор, юрист. Партнер "Sense 2 Sense Communication". Віце-президент ГО "Національна асоціація медіаторів України".

Олійник Олександр, директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України.

Ольга Тютюн, сертифікований бізнес-тренер, сертифікований бізнес і сімейний медіатор, супервізор, юрист. Почесний член Національної асоціації медіаторів України, медіатор Міського центру дитини (Служба у справах дітей та сім’ї КМДА), Центру посередництва та медіації Київського міського ЦСССДМ, медіатор та тренер Українського центру медіації, керівник напряму  регіонального розвитку, партнер Commercial Mediation Group.

Наталія Ковалко, к.н.ю., доцент, доцент кафедри фінансового права КНУ імені Тараса Шевченко, член Науково-консультативної ради при Верховному Суді, адвокат, медіатор.

Андрій Костін, Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики.

 

Теми до розгляду під час вебінару:

             Як працює медіація сьогодні.

             Тенденції застосування процедури медіації у вирішенні спорів.

             Новий законопроект про медіацію 2020: основні положення.

             Медіація в роботі адвоката: чи існує конфлікт інтересів?

майбутні заходи

 • У грудні 2021 центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; змін у кримінальному судочинстві; проблемам проведення окремих процесуальних дій; обміну досвідом та правовими пропозиціями, – стане Київ.
  Асоціація адвокатів України проведе 11-th Kyiv Criminal Law Forum

  читати далі
 • «Tax&Business Talks» буде повністю присвячений практичним проблемам: найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування та шляхам їх вирішення.

  читати далі
 • Восени 2021 року центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміном правових позицій та успішних кейсів адвокатської практики, – стане Львів

  читати далі
архів заходів

календар

 • 04 березня 2021

  Персональна відповідальність посадових осіб та засновників (акціонерів) компаній

  Комітет ААУ з корпоративного права запрошує взяти участь в онлайн-засіданні та обговорити питання персональної відповідальності посадових осіб та засновників (акціонерів) компаній.

   

  Дізнатися більше
 • 12 березня 2021

  Питання регулювання трудових відносин. Колективні договори та угоди

  Питання регулювання трудових відносин. Колективні договори та угоди, як працюють. Найпоширеніші помилки. Цивільно-правові договори, аутсорсинг та аутстафінг. Перевірки Держпраці

   

  Дізнатися більше
 • 26 березня 2021

  IV СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

  Асоціація адвокатів України запрошує на IV Судовий форум —наймасштабніший юридичний захід березня 2021, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України. Уперше співорганізатором Судового форуму ААУ виступить Національна школа суддів України.

   

  Дізнатися більше
 • 02 квітня 2021

  Податкове та корпоративне структурування IT-бізнесу

  Питання податкового та корпоративного структурування бізнесу актуально завжди.

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери