Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Розмова! з Володимиром Рижим

25 травня 2021 року

Розмова! з Володимиром Рижим

25 травня 2021 року ми зустрічаємося з Рижим Володимиром Івановичем, доцентом, кандидатом юридичних наук, заслуженим юристом України, віце-президентом Міжнародного фонду юристів, суддею постійно діючого Третейського суду при Українському Національному комітеті Міжнародної Торгової Палати, президентом ПП «Юридичне бюро Рижого».

 • Дата проведення:

  25 травня 2021 року

 • Час проведення:

  15:00 - 16:30

Розмова! з Володимиром Рижим

25 травня 2021 року ми зустрічаємося з Рижим Володимиром Івановичем, доцентом, кандидатом юридичних наук, заслуженим юристом України, віце-президентом Міжнародного фонду юристів, суддею постійно діючого Третейського суду при Українському Національному комітеті Міжнародної Торгової Палати, президентом ПП «Юридичне бюро Рижого».

Авторка та ведуча проєкту - Ольга Дмитрієва, керуюча партнерка АО «Dmytrieva & Partners», менторка проєктів LBS, голова Наглядової ради ААУ.

Гість нового випуску - відомий фахівець із міжнародного публічного і міжнародного повітряного та національного права. Є автором понад 80 наукових праць, серед яких ''Довідник з міжнародного повітряного права'' та підручник ''Міжнародне право''. А також очолював авторський колектив з розробки Повітряного кодексу України.

Під його керівництвом вперше в Україні було розроблено десятки основних курсів і спецкурсів із міжнародного і національного повітряного та космічного права.

Володимир Іванович брав участь у багатьох всеукраїнських і міжнародних конференціях з розробки міжнародних договорів та конвенцій, є консультантом з питань міжнародного і повітряного права Верховної Ради України, Фонду державного майна України, Міністерства транспорту України, державних та приватних авіакомпаній.

У 1989 р. завдяки активній участі Володимира Івановича була створена «Авіакомпанія ім. О. Антонова» АНТК ім. Антонова – найвідоміша у світі авіакомпанія в області вантажних повітряних перевезень, особливо негабаритних вантажів.

З 1991 р. обіймає посаду президента ''Юридичного бюро Рижого'', яке з 1989 р. діяло під назвою ''Українка'', а з 8 липня 1991 р. – власне як ''Юридичне бюро Рижого''. Цього року бюро відзначить 30-ту річницю своєї юридичної діяльності!

Попри зацікавленість і любов до юриспруденції у Володимира Рижого багато інших уподобань. Він полюбляє рибалити та грати в теніс, насолоджується джазом та живописом, захоплюється колекціонуванням сувенірних ложок, читанням та психологією.

Із самого дитинства він марив небом, а своє життя присвятив галузі повітряного права.
У форматі відвертого діалогу ми дізнаємося про життя та насичений професійний шлях відомого юриста.

Поспішайте зареєструватися, щоб дізнатися більше!
https://forms.gle/uDzoh2x9TLsGAmhc7

Обіцяємо, буде дуже цікаво!

майбутні заходи

 • У грудні 2021 центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; змін у кримінальному судочинстві; проблемам проведення окремих процесуальних дій; обміну досвідом та правовими пропозиціями, – стане Київ.
  Асоціація адвокатів України проведе 11-th Kyiv Criminal Law Forum

  читати далі
 • «Tax&Business Talks» буде повністю присвячений практичним проблемам: найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування та шляхам їх вирішення.

  читати далі
 • Восени 2021 року центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміном правових позицій та успішних кейсів адвокатської практики, – стане Львів

  читати далі
архів заходів

календар

 • 03 червня 2021

  Поточний статус процесу ліцензування азартних ігор

  3 червня 2021 року в форматі онлайн відбудеться круглий стіл від ETERNA LAW

  Головна тема дискусії: «Поточний статус процесу ліцензування азартних ігор»

   

  Дізнатися більше
 • 03 червня 2021

  Розв’язання трудових конфліктів, спорів. Медіація як інструмент вирішення трудових спорів: коли варто застосовувати, коли ні. Судова практика

  03 червня о 16:00 відбудеться онлайн-захід Комітету ААУ з трудового права
  Дискусію буде присвячено важливій темі: «Розв’язання трудових конфліктів, спорів. Медіація як інструмент вирішення трудових спорів: коли варто застосовувати, коли ні. Судова практика».

   

  Дізнатися більше
 • 08 червня 2021

  Час бізнес-етикету

  8 червня 2021 року – новий випуск Жіночого клубу ААУ!
  «Час бізнес –етикету» - головна тема зустрічі.
  Етика бізнесу є складовою етики ділових відносин.
  Ефективні стратегії ведення бізнесу вдало співіснують з низкою етичних засад, що так чи інакше вдосконалюють бізнес, посилюють його соціальну відповідальність і привабливість.
  Бізнес заради прибутку чи для моральних цілей – дилема сучасного підприємця. Тож як бути і що обирати?

   

  Дізнатися більше
 • 16 червня 2021

  Захист прав українських моряків: сучасні виклики та шляхи вирішення

  Комітетом ААУ з морського права 16.06.2021 року з 15.00 до 18.00 буде проведений захід на тему: «Захист прав українських моряків: сучасні виклики та шляхи вирішення»

   

  Дізнатися більше
 • 17 червня 2021

  НАРАДЧА WEB «Місія екстрадиція»

  Розширюємо кордони практик та запрошуємо на першу НАРАДЧА WEB «Місія екстрадиція», що проведуть Комітет ААУ з кримінального права та процесу та Підкомітет з міжнародного співробітництва!

   

  Дізнатися більше
 • 18 червня 2021

  Корпоративні конфлікти: медіація, суд, виконавче провадження

  Легко та інформативно про корпоративні конфлікти: медіацію, суд, виконавче провадження нам розповість пані Катерина 18 червня о 12 годині

   

  Дізнатися більше
 • 23 червня 2021

  Розмова! з Валентином Загарією

  Запрошуємо Вас приєднатися до нового випуску Розмови!
  Цього разу наш гість – Валентин Загарія, засновник та керуючий партнер адвокатського об’єднання Spensers, третій президент Асоціації правників України, перший голова ВКДКА.

   

  Дізнатися більше
 • 25 червня 2021

  Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк" 2021

  Цього року ми вирішили об'єднати формат offline та онлайн, щоб всі бажаючі мали змогу прийняти участь в Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк". Всіх, кто скучив за "живим" спілкуванням з колегами, морем, сонцем, чекаємо у сонячній Одесі 25 червня. Всіх, хто бажає приєднатись до дискусій, але не зможе приїхати, чекаємо в онлайн-форматі заходу. Буде пряма трансляція, чат з можливістю отримати відповіді від спікерів та експертів і не тільки.

   

  Дізнатися більше
 • 25 червня 2021

  Запальна вечірка для учасників Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк"

  Ви готові до запальної вечірки на березі Чорного моря?
  Бажаєте відпочити, поспілкуватись з колегами під келих вина, слухаючи плескіт хвиль та насолоджуючись чудовою музикою?

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери