Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Вебінар "Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?"

Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?
На це питання відповість на вебінарі Жіночого клубу ААУ Анна Богинська – письменниця, бізнес-аналітик. Авторка бестселерів: "Жити життя", "Гріх Прощення", "Код винагороди"
Модератором вебінару виступить Катерина Власюк, Голова Жіночого клубу ААУ, керівниця АБ «Сімейний адвокат Катерина Власюк».
Зустрічаємось 15 грудня о 13:00 в онлайні. 

 • Дата проведення:

  15 грудня 2020 року

 • Час проведення:

  13:00-14:30

 • Місце проведення:

  онлайн

Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?

На це питання відповість Анна Богинська – письменниця, бізнес-аналітик. Автор бестселерів: Жити життя, Гріх пробачення, Код: Винагорода

Коли? 15 грудня о 13:00
Де? Зустрічаємось в онлайні
Участь безкоштовна. "Вхід" вільний.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму:

Модератором вебінару виступить Катерина Власюк, Голова Жіночого клубу ААУ, керівниця АБ «Сімейний адвокат Катерина Власюк».

Про що будемо говорити?

Про психологію жертви, про те, як розпізнавати маніпуляторів та після психологічного насильства підніматись і рухаються далі.

Анна Богинська - письменниця, бізнес-аналітик. Автор бестселерів: Жити життя, Гріх пробачення, Код: Винагорода - романи про свободу від маніпуляції та особисту трансформацію. Її романи-тренінги - це глибоке психологічне дослідження, представлені у вигляді яскравого любовного роману.

Сотні тисяч читачів по всьому світі. Мільйони переглядів відео в соціальних мережах. Десятки тисяч учасників онлайн-курсів.

Нині читачі трилогії знаходяться в 60 країнах світу. Романи перекладені на англійську мову.
За двома першими книгами поставлений спектакль.

У російсько-мовних країнах Анну називають головним спеціалістом по розпізнаванню форм маніпуляції та пригнічення особистості, звільнення від психологічного насильства.

Існують сотні публікацій і статей від автора російською мовою в різних журналах і інтернет ресурсах. Анна також багато разів виступала в якості експерта в різних ток-шоу на ТБ.

Реєструйтесь поки є місця!

До зустрічі в онлайні 15 грудня.

майбутні заходи

 • У грудні 2021 центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; змін у кримінальному судочинстві; проблемам проведення окремих процесуальних дій; обміну досвідом та правовими пропозиціями, – стане Київ.
  Асоціація адвокатів України проведе 11-th Kyiv Criminal Law Forum

  читати далі
 • «Tax&Business Talks» буде повністю присвячений практичним проблемам: найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування та шляхам їх вирішення.

  читати далі
 • Восени 2021 року центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміном правових позицій та успішних кейсів адвокатської практики, – стане Львів

  читати далі
архів заходів

календар

 • 04 березня 2021

  Персональна відповідальність посадових осіб та засновників (акціонерів) компаній

  Комітет ААУ з корпоративного права запрошує взяти участь в онлайн-засіданні та обговорити питання персональної відповідальності посадових осіб та засновників (акціонерів) компаній.

   

  Дізнатися більше
 • 12 березня 2021

  Питання регулювання трудових відносин. Колективні договори та угоди

  Питання регулювання трудових відносин. Колективні договори та угоди, як працюють. Найпоширеніші помилки. Цивільно-правові договори, аутсорсинг та аутстафінг. Перевірки Держпраці

   

  Дізнатися більше
 • 26 березня 2021

  IV СУДОВИЙ ФОРУМ ААУ

  Асоціація адвокатів України запрошує на IV Судовий форум —наймасштабніший юридичний захід березня 2021, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України. Уперше співорганізатором Судового форуму ААУ виступить Національна школа суддів України.

   

  Дізнатися більше
 • 02 квітня 2021

  Податкове та корпоративне структурування IT-бізнесу

  Питання податкового та корпоративного структурування бізнесу актуально завжди.

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери