Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Вебінар "Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?"

Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?
На це питання відповість на вебінарі Жіночого клубу ААУ Анна Богинська – письменниця, бізнес-аналітик. Авторка бестселерів: "Жити життя", "Гріх Прощення", "Код винагороди"
Модератором вебінару виступить Катерина Власюк, Голова Жіночого клубу ААУ, керівниця АБ «Сімейний адвокат Катерина Власюк».
Зустрічаємось 15 грудня о 13:00 в онлайні. 

 • Дата проведення:

  15 грудня 2020 року

 • Час проведення:

  13:00-14:30

 • Місце проведення:

  онлайн

Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?

На це питання відповість Анна Богинська – письменниця, бізнес-аналітик. Автор бестселерів: Жити життя, Гріх пробачення, Код: Винагорода

Коли? 15 грудня о 13:00
Де? Зустрічаємось в онлайні
Участь безкоштовна. "Вхід" вільний.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму:

Модератором вебінару виступить Катерина Власюк, Голова Жіночого клубу ААУ, керівниця АБ «Сімейний адвокат Катерина Власюк».

Про що будемо говорити?

Про психологію жертви, про те, як розпізнавати маніпуляторів та після психологічного насильства підніматись і рухаються далі.

Анна Богинська - письменниця, бізнес-аналітик. Автор бестселерів: Жити життя, Гріх пробачення, Код: Винагорода - романи про свободу від маніпуляції та особисту трансформацію. Її романи-тренінги - це глибоке психологічне дослідження, представлені у вигляді яскравого любовного роману.

Сотні тисяч читачів по всьому світі. Мільйони переглядів відео в соціальних мережах. Десятки тисяч учасників онлайн-курсів.

Нині читачі трилогії знаходяться в 60 країнах світу. Романи перекладені на англійську мову.
За двома першими книгами поставлений спектакль.

У російсько-мовних країнах Анну називають головним спеціалістом по розпізнаванню форм маніпуляції та пригнічення особистості, звільнення від психологічного насильства.

Існують сотні публікацій і статей від автора російською мовою в різних журналах і інтернет ресурсах. Анна також багато разів виступала в якості експерта в різних ток-шоу на ТБ.

Реєструйтесь поки є місця!

До зустрічі в онлайні 15 грудня.

майбутні заходи

 • У грудні 2021 центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; змін у кримінальному судочинстві; проблемам проведення окремих процесуальних дій; обміну досвідом та правовими пропозиціями, – стане Київ.
  Асоціація адвокатів України проведе 11-th Kyiv Criminal Law Forum

  читати далі
 • «Tax&Business Talks» буде повністю присвячений практичним проблемам: найактуальнішим «больовим точкам» у сфері оподаткування та шляхам їх вирішення.

  читати далі
 • Восени 2021 року центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства, практичних дискусій, обміном правових позицій та успішних кейсів адвокатської практики, – стане Львів

  читати далі
архів заходів

календар

 • 11 грудня 2020

  10-th Kyiv Criminal Law Forum

  Цього року ААУ проводить ювлейний 10-th Kyiv Criminal Law Forum, на якому ми обговоримо найактуальніші питання у сфері кримінального права та процесу з найкращими експертами.

   

  Дізнатися більше
 • 15 грудня 2020

  Вебінар "Як визначити жертву психологічного насильства на першій зустрічі?"

 • 22 грудня 2020

  Вебінар "Підвищення якості практичної підготовки студентів-правників"

  Вебінар 22 грудня о 16-00  на тему: "Підвищення якості практичної підготовки студентів-правників: погляд представників судової влади". 


   

  Дізнатися більше
 • 28 грудня 2020

  Підсумки 2020 року для адвокатури в сфері захисту бізнесу: карантин як основний тренд цього року

  Комітет Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів запрошує вас 28 грудня 2020 року на засідання круглого столу на тему: «Підсумки 2020 року для адвокатури в сфері захисту бізнесу: карантин як основний тренд цього року».
  Модератор заходу: Олег Вдовичен, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери