Карта сайту > Головна> Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання!

Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання!

Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання! 25.09.2018

Командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання!

Раді поділитись новиною, що командою адвокатів АО Клочков та партнери», на чолі з керівником Податкового департаменту, партнером Костянтином Сидоренком, було одержано знакову перемогу на користь клієнта адвокатського об'днання у спорі з органом Державної фіскальної служби України!

Так, Окружний адміністративний суд України, визнав протиправним та скасував податкове повідомлення-рішення про податкове зобов’язання у розмірі 14 049 339 грн.

Підставою для оскаржуваних ППР стало встановлення податковим органом ніби-то заниження з боку клієнта податку на прибуток, що підлягав сплаті до бюджету за період з 01.01.2013 по 05.08.2015 рік, на загальну суму 14 055 395 грн., що призвело до зниження податкового зобов’язання по військовому збору, який нараховувавcя фіскалами у той період за купівлю продаж іноземної валюти, на суму понад 12 млн. грн. .

Суд повністю підтримав позицію про відсутність бази оподаткування та неможливість визначення розміру доходів фізичних осіб при здійсненні валютно-обмінних операцій.

Наші адвокати зуміли довести, що оскаржувані податкові повідомлення рішення не ґрунтуються на жодних документально підтверджених фактичних даних а податковий орган не мав підстав для нарахування вказаного податкового зобов’язання клієнту зі сплати військового збору.

Київський апеляційний адміністративний суд, за апеляційною скаргою органу Державної фіскальної служби України залиш рішення без змін.

З судовими рішеннями першої та апеляційної інстанції можна ознайомитись за посиланнями:
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72543112
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75251297

Повернення до спискуГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИПАРТНЕРИ КОМІТЕТІВІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ