Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Неінструментальна детекція брехні — ворог чи помічник під час допиту?, — розповість Керівник студії профайлінгу OpenTruth, радник АО MITRAX Валерій Кіпішинов на Форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

  Неінструментальна детекція брехні — ворог чи помічник під час допиту?, — розповість Керівник студії профайлінгу OpenTruth, радник АО MITRAX Валерій Кіпішинов на Форумі ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

  Керівник студії профайлінгу OpenTruth, радник АО MITRAX Валерій Кіпішинов розкриє деякі секрети та поділиться власними напрацюваннями.
  читати далі
 • Аспекти захисту в зупиненому кримінальному провадженні обговоримо під час Сесії 3 Форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

  Аспекти захисту в зупиненому кримінальному провадженні обговоримо під час Сесії 3 Форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк»

  Власним досвідом з понад 17-річної юридичної практики поділиться керуючий юрист МЮФ Kinstellar Людмила Волкова, яка була рекомендована як провідний юрист у сфері кримінального права та вирішення спорів міжнародним юридичним довідником The Legal 500 у 2019 році.
  читати далі
 • Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS виступить спікером форуму А2В: Адвокатура для Бізнесу

  Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS виступить спікером форуму А2В: Адвокатура для Бізнесу

  Що потрібно знати інвестору, аби захистити свій бізнес та інвестицї? Володимир Ващенко, адвокат, партнер VB PARTNERS на форумі А2В "Адвокатура для бізнесу" розповість про  судові спори держави з інвесторами. Про те, як прокуратура, органи безпеки та державні адміністрації продовжують створювати підстави спорів.
  читати далі
 • Відкрита акредитація представників ЗМІ на Форум ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» (21 червня/Одеса)

  Відкрита акредитація представників ЗМІ на Форум ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк» (21 червня/Одеса)

  Відкрита акредитація на найбільший літній нетворкінг для правників з усіх куточків України — Форум Асоціації адвокатів України з кримінального права та процесу «Золотий Дюк». Акредитація відкрита до 19 червня включно за наступними контактами: +38 067 239 86 90, pr@uaa.org.ua
  читати далі
 • Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження

  Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження

  Запрошуємо на перший захід Львівського відділення ААУ - круглий стіл "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження"

  читати далі
 • Спікери круглого столу ААУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  Спікери круглого столу ААУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  Комітет ААУ з корпоративного права розпочинає серію панельних дискусій, присвячених Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».
  читати далі
 • "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження""

  "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження""

  Запрошуємо на перший захід Львівського відділення ААУ - круглий стіл "Особливості роботи приватних виконавців, проблемні аспекти виконавчого провадження"   Дата: 26 червня 2019 року,  Час: 15:00-18:00 Місце: конференц-зал "Олександер", Premier Hotel Dnister (Львів, вул. Матейка, 6)    
  читати далі
 • GRACERS - новий Партнер Форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"

  GRACERS - новий Партнер Форуму ААУ з кримінального права та процесу "Золотий Дюк"

  GRACERS - це найкращі традиції юридичної практики та прогресивний підхід у вирішенні навіть дуже складних питань. Досвідчені фахівці компанії готові надати повний спектр правової допомоги в рамках кримінального, цивільного, господарського та адміністративного права та процесу.  
  читати далі
 • Юридична компанія TOTUM – Генеральний партнер форуму ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ»

  Юридична компанія TOTUM – Генеральний партнер форуму ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ»

  Вітайте Генерального партнера форуму ААУ «А2В: АДВОКАТУРА ДЛЯ БІЗНЕСУ» ЮФ TOTUM – одну з провідних та авторитетних компаній на ринку юридичних послуг в Україні.
  читати далі
 • Олександр Руденко, радник KPMG Law спікер форуму А2В: Адвокатура для Бізнесу

  Олександр Руденко, радник KPMG Law спікер форуму А2В: Адвокатура для Бізнесу

  До команди спікерів Форуму  «А2В: Адвокатура для Бізнесу» ААУ приєднався радник  KPMG Ukraine  Олександр Руденко. Зареєструватись:  https://bit.ly/2CkGqJ2
  читати далі
 • Конкурс на кращу історію адвоката

  Конкурс на кращу історію адвоката

  До участі в конкурсі запрошуються адвокати, які готові розповісти життєву історію та залишити слід в історії адвокатури.

  читати далі
 • Дискусійний клуб - новий формат спілкування юристів та бухгалтерів

  Дискусійний клуб - новий формат спілкування юристів та бухгалтерів

  Все про перевірки фіскальної служби, 100 днів валютної лібералізації та що очікує спрощену систему, особливо ІТ-галузь, - ці та інші теми обговорювалися під час ІІ Дискусійного клубу «Legal - Practice and Talk », організованого Комітетом ААУ з податкового права та юридичним об’єднанням ID Legal Group . За словами голови Комітету ААУ з податкового права, партнера ID Legal Group Олега Добровольського: «Наша мета створити дієву платформу, яка об’єднує адвокатів, юристів, аудиторів, бухгалтерів та економістів, що працюють в напрямку ефективного супроводження та захисту бізнесу».
  читати далі
 • Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group спікер форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group спікер форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Державні закупівлі не перестають бути однією із центральних тем для обговорення. Адже проб¬лемних питань у цій сфері залишається досить багато.  Pavlenko Grygoriy , адвокат  Pavlenko Legal Group  на форумі  «А2В: Адвокатура для Бізнесу»  розповість про проблемні питання, які виникають під час проведення публічних закупівель та їх оскарження. Зареєструватись:  https://bit.ly/2CkGqJ2
  читати далі
 • Станіслав Скрипник, виконавчий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm спікер форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Станіслав Скрипник, виконавчий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm спікер форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Коли інтереси власників бізнесу, керівників і акціонерів господарських товариств розходяться, мова йде про зловживання однієї зі сторін конфлікту своїми правами, то подібна ситуація може призвести до банкрутства компанії, рейдерського захоплення або недружнього поглинання. Про це докладно розповість  Станіслав Скрипник  Станіслав Скрипник, виконавчий партнер  Lavrynovych & Partners Law Firm  на форумі  «А2В: Адвокатура для Бізнесу»  . Зареєструватись:  https://bit.ly/2CkGqJ2
  читати далі
 • Иванін Вадим, адвокат Amber Law Company спікер форуму А2В Адвокатура для Бізнесу

  Иванін Вадим, адвокат Amber Law Company спікер форуму А2В Адвокатура для Бізнесу

  Сьогодні успіх в економічній сфері певної фізичної або юридичної особи часто привертає до себе інтерес не лише потенційних клієнтів, а й пильну увагу з боку правоохоронних органів, які підкріплюють її проведенням низки процесуальних (слідчих) дій. Про те, як захистити свого клієнта від незаконних дій правоохоронних органів, на форумі  «А2В: Адвокатура для Бізнесу»  нам розповість  Иванин Вадим , адвокат  Amber Law Company Зареєструватись:  https://bit.ly/2CkGqJ2
  читати далі
 • Михайло Кочеров, керуючий партнер IBC Legal Services спікер на форумі «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Михайло Кочеров, керуючий партнер IBC Legal Services спікер на форумі «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  З прийняттям Закону про ТОВ український бізнес очікує на усунення значних вад, які існують у чинному законодавстві та забезпечить необхідну гнучкість регулювання, усуне існуючі в діючих актах дублювання та розбіжності, дозволить значно покращити інвестиційний клімат та умови здійснення підприємницької діяльності. Проте чи стане цей Закон довгоочікуваним помічником ми поговоримо з Михайлом Кочеровим, кандидатом юридичних наук, адвокатом, керуючим партнером  IBC Legal Services  на форумі  «А2В: Адвокатура для Бізнесу» . Зареєструватись:  https://bit.ly/2CkGqJ2
  читати далі
 • Дискусії «Про товариства з обмеженоюта додатковою відповідальністю»

  Дискусії «Про товариства з обмеженоюта додатковою відповідальністю»

  Комітет ААУ з корпоративного права розпочинає серію панельних дискусій, присвячених Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

  Перша панельна дискусія відбудеться 20 червня 2019 року.

  читати далі
 • Суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду виступить на Форумі з кримінального права та процесу

  Суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду виступить на Форумі з кримінального права та процесу "Золотий Дюк".

  Дмитро Михайленко, під час Сесії 2, поділиться першими завданнями, які реалізуються Вищим антикорупційним судом,
  труднощями, які доводиться долати та власним поглядом на розгляд корупційних справ.
  читати далі
 • Проаналізуємо практику Верховного Суду щодо практичних аспектів кваліфікації?

  Проаналізуємо практику Верховного Суду щодо практичних аспектів кваліфікації?

  Євген Гілін, адвокат, старший партнер АО «Жованник і партнери», к.ю.н. виступить з доповіддю та розповість про правозастосування правових позицій Верховного Суду в рамках Сесії 1 Літнього форуму ААУ з кримінального права та процесу «Золотий Дюк».
  читати далі
 • Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між комітетами ААУ та АПУ

  Відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між комітетами ААУ та АПУ

  Комітет з банкрутства Асоціації адвокатів України в особі Голови комітету ААУ Боярчукова Сергія та Комітет з конкурсного права Асоціації правників України в особі Голови комітету Сербін Ірини підписали Меморандум про співпрацю між комітетами.
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери