Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Адвокати, судді, прокурори обговорили захист професійних прав

  Адвокати, судді, прокурори обговорили захист професійних прав

  24 січня в «Укрінформі» відбувся LHS Discussion Hub, присвячений захисту прав адвокатів , під час якого були обговорені найрезонансніші випадки порушення гарантій адвокатської  діяльності в минулому році, а також визначені пропозиції щодо усунення чинників свавілля від правоохоронних органів в Україні. Захід відкрив Віце-президент ААУ, партнер EQUITY Олег Малиневський , який зачитав Маніфест з захисту прав адвокатів, опублікований на сайті Асоціації адвокатів України. 
  читати далі
 • 27 січня в Запоріжжі відбувся круглий столі,щодо «Вдосконалення Кримінального процесуального законодавства України»

  27 січня в Запоріжжі відбувся круглий столі,щодо «Вдосконалення Кримінального процесуального законодавства України»

  Запорізьке відділення ААУ виступило співорганізатором круглого столу для правників регіону. 27 січня відбувся круглий стіл "Вдосконалення кримінального процесуального законодавства", у якому взяли участь правники, судді, прокурори, адвокати, слідчі, науковці зі всього регіону. За ініціативи та сприяння голови відділення Дмитра Майстра та Народного депутата Юлії Яцик (яка виступила співорганізатором круглого столу) було організовано гарячу дискусію з найактуальніших питань у сфері правового регулювання кримінального процесу.
  читати далі
 • Про доказування в цифрову добу розповість на ІІІ Судовому форумі ААУ Семен Ханін, керуючий партнер Amber Law Company

  Про доказування в цифрову добу розповість на ІІІ Судовому форумі ААУ Семен Ханін, керуючий партнер Amber Law Company

  Про електронні докази та визнання їх недостовірними і неприпустимими, розповісь на ІІІ Судовому форумі ААУ  Семен Ханін , член Правління ААУ, керуючий партнер Amber Law Company . Виступ відбудеться під час сесії 2: Процесуальні Лайфхаки: від проблем до можливостей (Case discussion).  
  читати далі
 • Ректор Національної школи суддів України виступить на ІІІ Судовому форумі ААУ

  Ректор Національної школи суддів України виступить на ІІІ Судовому форумі ААУ

  Микола Оніщук, Ректор Національної школи суддів України , д.ю.н.виступить спікером сесії "Судова реформа. Версія 2.0.2.0" . В рамках свого виступу Микола Оніщук зверне особливу увагу на забезпечення права на справедливий суд;  шлях до реалізації цього завдання – вжиття комплексу законодавчих рішень та формування належних практик правосуддя; вироблення концептуальних положень щодо змісту і форм необхідних трансформацій, в основі яких – нові підходи до судової реформи.     
  читати далі
 • Можливості ЄСІТС та електронного суду обговорять на ІІІ Судовому форумі ААУ

  Можливості ЄСІТС та електронного суду обговорять на ІІІ Судовому форумі ААУ

  читати далі
 • МАНІФЕСТ ЗАХИСТУ ПРАВ АДВОКАТІВ

  МАНІФЕСТ ЗАХИСТУ ПРАВ АДВОКАТІВ

  Асоціація адвокатів України, разом із адвокатською спільнотою, враховуючи нову хвилю судово-правової реформи, яка може суттєво вплинути на подальшу долю адвокатури в Україні, стрімке поширення випадків тиску на адвокатів з боку держави, особливо правоохоронних органів, проведення безпідставних оперативно-розшукових та слідчих дій щодо адвокатів та членів їх сімей, збільшення кількості випадків посягання на життя, здоров’я, особисту безпеку, недоторканість житла та іншого володіння адвокатів, на непорушність адвокатської таємниці та інші гарантії адвокатської діяльності, незаконного перешкоджання останній, недостатній обсяг прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, необхідність подальшого розширення. А також з метою забезпечення сталого розвитку інституту адвокатури, сприяння її розквіту та зміцнення авторитету у суспільстві та державі, врахування міжнародних стандартів розвитку адвокатської професії та кращого досвіду іноземних країн, Україні принципів правової держави та громадянського суспільства та донесення та врахування спільної думки адвокатської спільноти в державотворчих процесах, широкого її професійного обговорення, виносить на загал МАНІФЕСТ З ЗАХИСТУ ПРАВ АДВОКАТІВ!!
  читати далі
 • Глава Запорізького відділення ААУ видав методичний посібник

  Глава Запорізького відділення ААУ видав методичний посібник

  Адвокат, партнер компанії «Майстро і Беженар» Дмитро Майстро спільно з колегою к.ю.н. Дмитром Луцом підготували методичний посібник "Відповідальність публічних службовців згідно із Законодавством України: суть, передумови, причини, процедурний аспект".  Посібник став необхідним та актуальним доповненням до лекцій, які Дмитро Майстро регулярно проводить для слухачів Запорізького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій.
  читати далі
 • Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики прийме участь в обговоренні головних питань судової реформи

  Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики прийме участь в обговоренні головних питань судової реформи

  Андрій Костін,  Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, адвокат, виступить спікером першої сесії "Судова реформа. Версія 2.0.2.0" , під час якої будуть розглянуті наступні теми: концепція нової хвилі реформи, підсумки реформи 2017 року, нова філософія Верховного Суду, переосмислення існуючих юрисдикцій, адвокатура в умовах нового судочинства, вплив громадськості на правосуддя та єдність професії судового юриста.  
  читати далі
 • Практику притягнення суддів до відповідальності розглянуть на ІІІ Судовому форумі ААУ

  Практику притягнення суддів до відповідальності розглянуть на ІІІ Судовому форумі ААУ

  Катерина Нікітюк, адвокат, правозахисник виступить під час другої сесії, присвяченої процесуальним питанням та лайфхакам. В рамках доповіді  щодо відповідальності суддів буде розглянута лише актуальна практика. Ознайомитись з програмою заходу та зареєструватись можна за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumi-i-zahodi/iii-sudovii-forum-aau
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України щиро Всіх вітає з Днем Соборності України !

  Асоціація адвокатів України щиро Всіх вітає з Днем Соборності України !

  читати далі
 • Комітет ААУ з медіаправа провів майстер-клас на тему лідерства в епоху змін

  Комітет ААУ з медіаправа провів майстер-клас на тему лідерства в епоху змін

  18 січня  відбувся майстер-клас для жінок-керівників "Трикстер: лідерство в епоху змін", під час якого учасниці дізнались про новий тип лідерів,  сучасні інструменти управління та особистого розвитку.
  читати далі
 • ВГО Асоціація адвокатів України (ААУ)  та «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» підписали меморандум про співпрацю

  ВГО Асоціація адвокатів України (ААУ)  та «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» підписали меморандум про співпрацю

  Президент ВГО  Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA)   Зоя Ярош  та Голова правління ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу» Руслан Соболь, підписали меморандум про співпрацю
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України оголошує конкурс на зайняття посад Голів Комітетів

  Асоціація адвокатів України оголошує конкурс на зайняття посад Голів Комітетів

  Відповідно до рішення Правління Асоціації адвокатів України, ухваленого 20 листопада 2019 року, розпочато збір відповідних заяв, від бажаючих зайняти посаду Голови Комітету у 2020 році. На сьогодні в Асоціації діють Комітети з наступних практик: - адміністративного права та процесу - питань верховенства права та захисту прав людини - розвитоку адвокатської правктики та інновацій, - судових експертиз - трудового права.
  читати далі
 • GRACERS - новий Генеральний партнер Асоціації адвокатів України!

  GRACERS - новий Генеральний партнер Асоціації адвокатів України!

  Шановні колеги! Продовжуємо знайомити Вас з партнерами ААУ 2020 року. Цього року до Генеральних партнерів ААУ приєдналась молода й прогресивна юридична фірма - GRACERS.  
  читати далі
 • Друга сесія ІІІ Судового форуму ААУ, яку модеруватиме Віталій Бурдак, керуючий партнер Pavlenko Legal Group, буде присвячена процесуальним лайфхакам

  Друга сесія ІІІ Судового форуму ААУ, яку модеруватиме Віталій Бурдак, керуючий партнер Pavlenko Legal Group, буде присвячена процесуальним лайфхакам

  Друга сесія ІІІ Судового форуму ААУ, яку модеруватиме Віталій Бурдак , керуючий партнер Pavlenko Legal Group , буде присвячена процесуальним лайфхакам. Пропонуємо розглянути найкращі рішення актуальних проблем, які виникають під час судових справ. Серед головних питань: процесуальні новели в дії, фільтроване правосуддя: реалії оскарження судових рішень, забезпечення позову: від невизначеності до ефективності, доказування в цифрову добу, медіація та ADR: коли судова війна не вихід, дисциплінарна відповідальність як інструмент протидії зловживанню з боку суду.  
  читати далі
 • Шановні члени Асоціації адвокатів України!

  Шановні члени Асоціації адвокатів України!

  Одночасно повідомляємо, що рішенням Правління Асоціації адвокатів України від 20 листопада 2019 року встановлені наступні розміри членських внесків на 2020 рік, а саме: для  адвокатів м. Києва та в області – 700 грн; для адвокатів інших регіонів – 400 грн.
  читати далі
 • Професійним партнером ІІІ Судового форуму виступить VB PARTNERS

  Професійним партнером ІІІ Судового форуму виступить VB PARTNERS

  VB PARTNERS — юридичний бутік зі спеціалізацією в White-Collar Crime та Dispute Resolution. ✅ Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом в бізнесі.  Завдяки нішевості, клієнти отримують високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість партнерів до проектів.  
  читати далі
 • Шановний Сергію Григоровичу!! Сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

  Шановний Сергію Григоровичу!! Сердечно вітаємо Вас з Днем народження!

  читати далі
 • Олег Маліневський, партнер EQUITY, Віцепрезидент ААУ виступить модератором ІІІ Судового форуму ААУ

  Олег Маліневський, партнер EQUITY, Віцепрезидент ААУ виступить модератором ІІІ Судового форуму ААУ

  Олег Маліневський, партнер EQUITY, Віцепрезидент ААУ та голова Комітету ААУ з судовоі практики виступить модератором першої сесії ІІІ Судового форуму ААУ.  Сесія буде присвячена судовій реформі та відбудеться у форматі discussion hub. Програма та реєстрація: https://www.uaa.org.ua/forumi-i-zahodi/iii-sudovii-forum-aau
  читати далі
 • EQUITY — Генеральний партнер ІII Судового форуму ААУ

  EQUITY — Генеральний партнер ІII Судового форуму ААУ

  Генеральним партнером ІII Судового форуму ААУ виступить юридична компанія EQUITY. EQUITY — українська юридична компанія, що надає юридичні послуги в основних практиках для найбільших українських та іноземних компаній. Програма ІII Судового форуму ААУ та реєстрація: https://www.uaa.org.ua/forumi-i-zahodi/iii-sudovii-forum-aau 
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери