Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Сергій Лисенко виступить в рамках Сесії 2 Lviv Criminal Law Forum

  Сергій Лисенко виступить в рамках Сесії 2 Lviv Criminal Law Forum

  Не знаєте як побудувати успішну лінію захисту в справі, що пов’язана з вогнепальною зброєю?
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України та Асоціація приватних детективів України підписали угоду про партнерств

  Асоціація адвокатів України та Асоціація приватних детективів України підписали угоду про партнерств

  В четвер, 15 серпня 2019 року Президент Асоціації адвокатів України Зоя Ярош та Виконавчий Директор Асоціації приватних детективів України Олександр Довбуш підписали Угоду про офіційне партнерство між професійними спільнотами.
  читати далі
 • Експертом в сесії 1В Форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу» виступить заступник бізнес-омбудсмена — Ярослав Грегірчак

  Експертом в сесії 1В Форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу» виступить заступник бізнес-омбудсмена — Ярослав Грегірчак

  Взаємодії держави та бізнесу буде присвячена сесія 1В Форуму «А2В: Адвокатура для Бізнесу», експертом в якій виступить заступник бізнес-омбудсмена — Ярослав Грегірчак.
  читати далі
 • Обрано нового заступника голови Комітету ААУ з морського права — керівника практики морського права ЮФ «АНК» Артема Волкова

  Обрано нового заступника голови Комітету ААУ з морського права — керівника практики морського права ЮФ «АНК» Артема Волкова

  Вітаємо з призначенням заступника голови Комітету ААУ з морського права — керівника практики морського права ЮФ «АНК» Артема Волкова.
  читати далі
 • Денис Бугай виступить під час Форуму «Адвокатура. Формула успіху».

  Денис Бугай виступить під час Форуму «Адвокатура. Формула успіху».

  Чи можливо досягти вершини юридичного бізнесу, не порушуючи норм адвокатської етики та умов чесної конкуренції?  
  читати далі
 • Юрій Храпко виступить на «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  Юрій Храпко виступить на «А2В: Адвокатура для Бізнесу»

  На сьогодні, захист прав інвесторів в сфері будівництва лишається проблемним та подекуди неврегульованим питанням. Розгляд спорів затягується на роки, а визнанати права, наприклад, на недобудови, — взагалі не передбачено.
  читати далі
 • Обрано спів-голову Комітету з кримінального права та процесу — партнера Юридичної компанії «EQUITY» Тараса Пошиванюка

  Обрано спів-голову Комітету з кримінального права та процесу — партнера Юридичної компанії «EQUITY» Тараса Пошиванюка

  Раді вітати з призначенням спів-голову Комітету з кримінального права та процесу — партнера Юридичної компанії «EQUITY» Тараса Пошиванюка.
  читати далі
 • Партнером Форуму «Адвокатура. Формула успіху» виступить VB PARTNERS

  Партнером Форуму «Адвокатура. Формула успіху» виступить VB PARTNERS

  VB PARTNERS  — юридичний бутік зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution.
  читати далі
 • Вітаємо з призначенням голову Комітету з захисту прав адвокатів — партнера АО «Barristers» Олексія Шевчука.

  Вітаємо з призначенням голову Комітету з захисту прав адвокатів — партнера АО «Barristers» Олексія Шевчука.

  Місією комітету є аналіз випадків порушення прав та інтересів адвокатів, а також розробка методів захисту від таких випадків у межах правового поля України.
  читати далі
 • Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху».

  Андрій Длігач висвітлить ведення бізнесу майбутнього під час сесії 1 Форуму «Адвокатура. Формула успіху».

  Як зробити так, щоб ваша компанія не лише витримала краш-тест майбутнім, але й використовувала зміни як потужну перевагу? В наш час правила гри змінюються надзвичайно стрімко, і багато підприємців занепокоєні тим, як «‎зловити хвилю». Адже бізнесу необхідно адаптуватись до нових технологій та соціальних змін, аби уникнути ризику банкрутства. В свою чергу, запорукою успіху стане вдала та дієва бізнес-стратегія, яка буде враховувати ці фактори.
  читати далі
 • Відбулося засідання Правління Асоціації адвокатів України

  Відбулося засідання Правління Асоціації адвокатів України

  Останнє літнє засідання Правління Асоціації адвокатів України було присвячено обговоренню планів на осінньо-зимовий період цього року та концепції розвитку на 2020 рік.
  читати далі
 • Сесію форуму "Адвокатура. Формула успіху", присвячену професійним вимогам адвоката сьогодення, буде модеруватиме Cергій Лисенко

  Сесію форуму "Адвокатура. Формула успіху", присвячену професійним вимогам адвоката сьогодення, буде модеруватиме Cергій Лисенко

  Професійним вимогам адвоката сьогодення буде присвячено третю сесію форуму "Адвокатура. Формула успіху" , яку модеруватиме Cергій Лисенко — провідний адвокат, к.ю.н., засновник молодої та прогресивної юридичної фірми GRACERS.  
  читати далі
 • Анкети на конкурс «Адвокат року 2019» реєструватимуть до кінця літа

  Анкети на конкурс «Адвокат року 2019» реєструватимуть до кінця літа

  Асоціація адвокатів України врахувала численні побажання правників з усіх куточків країни, та оголошує про продовження строків прийому анкет від конкурсантів.  
  читати далі
 • Arzinger law firm виступить Генеральним партнером Lviv Criminal Law Forum

  Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 16 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії — провідні представники міжнародного та локального бізнесу.
  читати далі
 • GRACERS, молода й прогресивна юридична фірма виступить партнером Форуму "Адвокатура. Формула успіху"

  GRACERS, молода й прогресивна юридична фірма виступить партнером Форуму "Адвокатура. Формула успіху"

  GRACERS - це найкращі традиції юридичної практики та прогресивний підхід у вирішенні навіть дуже складних питань. Досвідчені фахівці компанії готові надати повний спектр правової допомоги в рамках кримінального, цивільного, господарського та адміністративного права та процесу.
  читати далі
 • Восени відбудеться X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

  Восени відбудеться X З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України»

  Рішенням Правління ААУ від 30 травня 2019 року затверджено скликання та проведення чергового X З’їзду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України». 
  читати далі
 • Партнером Форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» виступить АО "Шевердін і партнери".

  Партнером Форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» виступить АО "Шевердін і партнери".

  Партнером Форуму ААУ «Адвокатура. Формула успіху» виступить молода юридична компанія, що вже займає лідируючі позиції на ринку юридичних послуг та постійно прогресує – АО "Шевердін і партнери". У своїй діяльності професіонали компанії поєднують багаторічний досвід та новітні досягнення юридичної думки задля досягнення поставленої цілі. Об'єднання надає послуги із представництва інтересів клієнтів у судових інстанціях, по податковим і корпоративним спорам, спорам у сфері нерухомості, практикує кримінальне право (захист бізнесу, white-collar crime).
  читати далі
 • Викликам та перспективам юридичного ринку України буде присвячена перша сесія Форуму «Адвокатура. Формула успіху», яку модеруватиме Максим Шевердін

  Викликам та перспективам юридичного ринку України буде присвячена перша сесія Форуму «Адвокатура. Формула успіху», яку модеруватиме Максим Шевердін

  Викликам та перспективам юридичного ринку України буде присвячена перша сесія Форуму «Адвокатура. Формула успіху» , яку модеруватиме Максим Шевердін , керуючий партнер АО «Шевердін і партнери» , адвокат, к.ю.н. Ми поговоримо про перспективні напрямки юриспруденції; як обрати правильний концепт - вузьку спеціалізацію або мультифункціональність; ефективу комунікацію з клієнтами; партнерство та конкуренцію, і звичайно, репутацію компанії і адвоката.
  читати далі
 • "Репутація vs бренд: коли інтереси компанії вище інтересів адвоката" - тема виступу Григорiя Трипульського, керуючого партнера ЮКК «Де-Юре»

  "Репутація vs бренд: коли інтереси компанії вище інтересів адвоката" - тема виступу Григорiя Трипульського, керуючого партнера ЮКК «Де-Юре»

  Питання репутації юридичних фірм та адвокатів є дуже делікатним, оскільки успіх консалтингового бізнесу залежить від клієнтів, яких він обслуговує, а отже інформаційне поле довкола компанії може стати як Вашим союзником, так і противником. Обговоримо тему «Репутація vs бренд: коли інтереси компанії вище інтересів адвоката» під час виступу керуючого партнера ЮКК «Де-Юре» , адвоката Григорiя Трипульського , який поділиться власним поглядом на це питання.
  читати далі
 • ЮКК "Де-Юре" виступить партнером Форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

  ЮКК "Де-Юре" виступить партнером Форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

  Компанія «Де-Юре» , яка входить в ТОП-5 юридичних фірм південного регіону, виступить партнером Форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху".  В ЮКК «Де-Юре» працюють 20 досвідчених юристів і адвокатів, що спеціалізуються в таких галузях права, як корпоративне, медичне, податкове, нерухомість і будівництво. Успішно ведеться судова практика.
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери