Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • ЗАХИСТ ПРАВ АДВОКАТІВ

  ЗАХИСТ ПРАВ АДВОКАТІВ

  24 січня, з 15:00 до 18:00, в професійному колі ми говоритимемо про найрезонансніші випадки порушення гарантій адвокатської діяльності в минулому, 2019, році, а також спільно визначимо подальший шлях усунення чинників свавілля від правоохоронних органів в Україні.
  читати далі
 • ЮК «Amber» відкрила регіональний офіс у Чернівцях, який очолив Володимир Літавський

  ЮК «Amber» відкрила регіональний офіс у Чернівцях, який очолив Володимир Літавський

  Літавський Володимир Олександрович успішно провадить адвокатську діяльність вже понад двадцять років. Має значні перемоги та грунтовні знання в галузях цивільного, господарського, кримінального, адміністративного, земельного, трудового, сімейного, цивільно-процесуального та кримінально-процесуального права.
  читати далі
 • 15 листопада 2019 року відбудеться довгоочікувана міжнародна конференція «Податкова транспарентність та ера діджиталізації; український погляд на глобальні податкові виклики»

  15 листопада 2019 року відбудеться довгоочікувана міжнародна конференція «Податкова транспарентність та ера діджиталізації; український погляд на глобальні податкові виклики»

  Цей захід є продовженням започаткованого минулого року Міжнародною фіскальною асоціацією України (IFA Ukraine) циклу заходів присвячених глобальним змінам в оподаткуванні та цифровій економіці. Перший захід First Tax Digital Forum відбувся у листопаді минулого року.
  читати далі
 • Обираємо лідерів юридичного ринку з LIGA ZAKON AWARDS 2019

  Обираємо лідерів юридичного ринку з LIGA ZAKON AWARDS 2019

  Компанія ЛІГА:ЗАКОН започаткувала незалежний всеукраїнський рейтинг ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019
  читати далі
 • IV Конференція «Корпоративна безпека»

  IV Конференція «Корпоративна безпека»

   IV Конференція «Корпоративна безпека» організована за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ)
  читати далі
 • Юридична фірма TOTUM пропонує огляд законодавчих змін у сфері будівництва, нерухомості та землевпорядкування

  Юридична фірма TOTUM пропонує огляд законодавчих змін у сфері будівництва, нерухомості та землевпорядкування

  ЗАКОН VS НЕРУХОМІСТЬ, БУДІВНИЦТВО, ЗЕМЛЯ Чим керуватиметься ринок нерухомості та землі, на які процеси вплине нове законодавство?
  читати далі
 • Команду «Амбер» поповнив новий співробітник

  Команду «Амбер» поповнив новий співробітник

  До команди приєдналась Людмила Григорівна Козятник — адвокат, який має більше п'ятнадцяти років досвіду роботи в сфері права в основному в органах судової влади.
  читати далі
 • Восени відбудеться семінар із захисту бізнесу у сфері містобудування

  Восени відбудеться семінар із захисту бізнесу у сфері містобудування

  Компанія №1 на ринку юридичних послуг з досвідом роботи більше 10 років у сфері нерухомості та земельних активів, переможець премії «Адвокат року 2018» у галузі аграрне та земельне право, переможець номінації «Юридична компанія року» 2017 та 2018, компанія повного спектру послуг юридичного захисту бізнесу «Артіус» проводить семінар з захисту бізнесу у сфері містобудування.  
  читати далі
 • Відбувся семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості

  Відбувся семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості

  Протягом 24-25 червня пройшов семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості. Цей захід відбувся в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України.
  читати далі
 • Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  20 червня 2019 року Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Перший захід було присвячено перехідному періоду, який тривав один рік та завершився 17 червня 2019 року. Учасники дискусії обговорили нові правила реєстрації корпоративних прав, практичні нюанси взаємодії із державними реєстраторами та нотаріусами, а також питання, пов’язані із прийняттям рішень загальними зборами учасників ТОВ.
  читати далі
 • Юридична компанія «Амбер» представляє нову книгу «Осінній Жираф»

  Юридична компанія «Амбер» представляє нову книгу «Осінній Жираф»

  Книга «Осінній Жираф» написана адвокатами компанії Семеном і Ганною Ханіними, і є продовженням попередньої книги «Сніданок Юриста». Ілюстрації для книги виконані талановитим художником Катериною Дудник.
  читати далі
 • Семінар на тему: Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів

  Семінар на тему: Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів

  25 червня 2019 року адвокат Ганна Лисенко, Заступник Голови Комітету ААУ господарського права та процесу, партнер АО «Адвокатська сім’я Лисенко», проведе семінар на тему «Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів» для начальників юридичних відділів обласних центрів зайнятості за підтримки Державної служби зайнятості (Центральний апарат), Асоціації адвокатів України та АО «Адвокатська сім’я Лисенко».
  читати далі
 • КАКИМ БУДЕТ КУРС ГРИВНИ И КАК ВОЗОБНОВИТЬ КРЕДИТОВАНИЕ БИЗНЕСА В УКРАИНЕ?

  КАКИМ БУДЕТ КУРС ГРИВНИ И КАК ВОЗОБНОВИТЬ КРЕДИТОВАНИЕ БИЗНЕСА В УКРАИНЕ?

  13 июня в 13:00 журнал " Власть денег " проводит дискуссионную панель, посвященную вопросам курсовой стабильности и финансированию реального сектора экономики в Украине. Эксперты и политики поговорят о внешних и внутренних рисках для курса гривни и об эффективности денежно-кредитной политики НБУ. В частности, будут рассмотрены возможности для уменьшения процентной ставки и перенаправления свободных средств банковской системы для кредитования предприятий.
  читати далі
 • Тіньова економіка. Конкуренція і рейдерство

  Тіньова економіка. Конкуренція і рейдерство

  13 червня 2019 року відбудеться конференція « Тіньова економіка . Конкуренція і рейдерство», яка стане другою із серії заходів «Бізнес і конфлікти 2019».
  читати далі
 • 21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.

  21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.

  21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.
  🎁 + юридична англійська в ПОДАРУНОК! 🎁
  📚10 навчальних модулів - онлайн або в записі, де ми з вами пройдемося по всіх ключових питаннях корпоративного права. Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/2YHCWIX
  читати далі
 • Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!

  Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!

  Дорогі жінки! Жіночій клуб Асоціації адвокатів України дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!
  читати далі
 • ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ?

  ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ?

  Газета «Ділова столиця» і громадська організація «Чистий Дніпро» в рамках дискусійного клубу 9 квітня проведе дискусійну панель на тему «Водний шлях Е40. Навіщо піднімати радіаційний мул з дна Прип'яті і везти його в Київ?». Експерти та представники влади шукатимуть відповідь на питання, як знайти баланс між економічними вигодами і ризиками для людей і навколишнього середовища.
  читати далі
 • Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019

  Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019

  Шановні колеги!
  Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019, який відбудеться
  24 вересня 2019 в Hilton Hotel в м. Києві.
  Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.
  читати далі
 • Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ Business Center

  Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ Business Center

  Шановні колеги, Інформаційний партнер ААУ пропонує до Вашої уваги участь в новому заході – COMPLIANCE`2019, що відбудеться 16-го квітня в IQ Business Center.
  читати далі
 • Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group

  Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group

  Днями в Києві відбувся ІІ Судовий форум. Організатором форуму виступила Асоціація адвокатів України. Юридичне об’єднання ID Legal Group було партнером заходу, а адвокат об’єднання Микита Задорожний взяв безпосередню участь у його роботі та поділився власним досвідом щодо роботи системи «Електронний суд».
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комiтетiв

Iнформацiйнi та медiа партнери