Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Світлана Михайловська, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації виступить на Law & Trade А2B Forum

  Світлана Михайловська, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації виступить на Law & Trade А2B Forum

  Про бізнес клімат та основні бар’єри для інвестицій під час Law & Trade А2B Forum, розповість Світлана Михайловська, заступник директора Європейської Бізнес Асоціації.

  Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Law & Trade А2B Forum, який відбудеться 11 вересня 2020 року.

  Детальніше про захід Law&Trade 2020 — A2B Forum та реєстрація за посиланням: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/WY_law-trade-2020-a2b-forum/
  читати далі
 • Професійним партнером Форуму «Адвокатура. Формула успіху» виступить АО «Лещенко, Дорошенко і партнери».

  Професійним партнером Форуму «Адвокатура. Формула успіху» виступить АО «Лещенко, Дорошенко і партнери».

  Осінній форум ААУ, професійним партнером якого виступить АО «Лещенко, Дорошенко та партнери», традиційно буде присвячений головним тенденціям юрбізнесу, просуванню юридичних послуг, антикризовим заходам, залученню та утриманню клієнтів.
  Програма і реєстрація на захід: https://bit.ly/3e67HQf
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України вітає з Днем народження Віхляєва Володимира Вікторовича!

  Асоціація адвокатів України вітає з Днем народження Віхляєва Володимира Вікторовича!

  Шановний Володимире Вікторовичу! Вітаємо Вас з днем народження! Нехай збуваються мрії, множаться можливості, успішно йдуть всі справи й вистачає сил і енергії для нових звершень! Міцного, могутнього здоров'я, позитивного настрою, віри в себе і в успіх! Нехай мир і достаток будуть в будинку! Щастя і всього Вам найкращого!
  читати далі
 • Партнером Форуму Law&Trade 2020 — A2B Forum виступить Pavlenko Legal Group

  Партнером Форуму Law&Trade 2020 — A2B Forum виступить Pavlenko Legal Group

  Партнером Форуму Law&Trade 2020 — A2B Forum  виступить Pavlenko Legal Group — юридична компанія, що більше 10 років надає юридичні послуги національному та міжнародному бізнесу, яка зарекомендувала себе серед лідерів у сфері GR, судовій практиці, захисті бізнесу, корпоративному праві та M&A, антимонопольному праві.

  Pavlenko Legal Group – це індивідуальний підхід, клієнтоорієнтованість, надійність та побудова партнерських відносин. Компанії довірять українські та міжнародні корпорації, банки, іноземні інвестори, представники публічного сектору та політичного корпусу.
  читати далі
 • КІК. До чого готуватися платнику податків?

  КІК. До чого готуватися платнику податків?

  КІК – як багато в цьому слові! 
  Запрошуємо вже на другу онлайн зустріч з Оленою Жуковою на тему "КІК. До чого готуватися платнику податків?"
  Дата: 14.07.
  Час: 14:00- 15:30
  Реєстрація за посиланням https://bit.ly/3fRMrOk
  читати далі
 • Наталія Ревенко, Директор з розвитку бізнесу в International Wealth виступить на Law & Trade А2B FORUM

  Наталія Ревенко, Директор з розвитку бізнесу в International Wealth виступить на Law & Trade А2B FORUM

  Своїм практичним досвідом роботи з міжнародними банками поділиться Наталія Ревенко,  Директор з розвитку бізнесу в International Wealth. Вона також розповість про те, як змінювався Compliance протягом останніх 10 років та чи можлива «гра в хованки» в умовах глобальної прозорості в 2020 році.
  читати далі
 • Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України", в особі Президента Ярош З.В. , як громадська професійна організація, підтримала судову практику на рівні судів касаційної інстанції.

  Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України", в особі Президента Ярош З.В. , як громадська професійна організація, підтримала судову практику на рівні судів касаційної інстанції.

  Всеукраїнська громадська організація "Асоціація адвокатів України", в особі Президента Ярош З.В. , як громадська професійна організація, підтримала судову практику на рівні судів касаційної інстанції, яка доволі тривалий час притримувалась позиції, що платник податків вправі оскаржити рішення контролюючого органу про проведення перевірки, незалежно від того, що такий акт вичерпав свою дію внаслідок його реалізації, прийняттям податкового повідомлення-рішення за результатами такої перевірки.

  читати далі
 • Асоціація адвокатів України звернулась із заявою щодо неприпустимості звуження гарантій адвокатської діяльності під час здійснення фінансового моніторингу

  Асоціація адвокатів України звернулась із заявою щодо неприпустимості звуження гарантій адвокатської діяльності під час здійснення фінансового моніторингу

  Асоціація адвокатів України, в особі Президента Ярош З.В. та Віцепрезидента Маліневського О.М. звернулись до Прем`єр-міністра України Шмигаля Д.А. та Міністра юстиції України Малюски Д.Л. із заявою щодо неприпустимості звуження гарантій адвокатської діяльності під час здійснення моніторингу.

  читати далі
 • Прийом анкет на конкурс "Адвокат року - 2020" продовжено до 30 червня 2020 року.

  Прийом анкет на конкурс "Адвокат року - 2020" продовжено до 30 червня 2020 року.

  Шановні колеги!

  На ваші численні прохання, розуміючи необхідність для вас додаткового часу на заповнення анкет, що пов'язано з дистанційною роботою в умовах карантинного обмеженням, Асоціація адвокатів України продовжує прийом анкет на участь у конкурсі «Адвокат року 2020»  до 30 червня 2020 року. 
  читати далі
 • Ефективний керуючий адвокатським бюро-хто він?

  Ефективний керуючий адвокатським бюро-хто він?

  Запрошуємо всіх на онлайн зустріч з Кривошей Мариною, власником і керівником Адвокатського бюро «Кривошей»

  Дата: 02.07.
  Час: 16:00-17:30
  Участь безкоштовна
  Реєстрація https://bit.ly/2UNdwu6
  читати далі
 • Якщо вас немає в інтернеті, вас не існує!

  Якщо вас немає в інтернеті, вас не існує!

  Діджиталізації адвокатської діяльності буде присвячена третя сесія Форуму "Адвокатура. Формула успіху", яку модеруватиме Григорій Павленко, адвокат Pavlenko Legal Group, член Правління ААУ та Президент Клубу майбутніх авдокатів ААУ.
  читати далі
 • Юридична компанія «БОССОМ ГРУП» виступить партнером Форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

  Юридична компанія «БОССОМ ГРУП» виступить партнером Форуму ААУ "Адвокатура. Формула успіху"

  «БОССОМ ГРУП» є командою професіоналів, які об’єднались з метою реалізації своїх фахових здібностей та інтересів у сфері юридичної практики. Знання та досвід, здобуті протягом багатьох років здійснення професійної діяльності, дають можливість застосовувати індивідуальний підхід до завдань, які ставить перед нами наш клієнт. Постійний розвиток та удосконалення особистих якостей і фахових здібностей дозволяють нашій команді якісно та своєчасно досягати необхідних результатів.Об’єднуючим рушійним фактором нашого успіху є жага до знань та професійної досконалості!
  читати далі
 • Стаття Плотніцького Бориса Дмитровича, Голови Західного апеляційного господарського суду.

  Стаття Плотніцького Бориса Дмитровича, Голови Західного апеляційного господарського суду.

  Пропонуємо до Вашої уваги статтю Плотніцького Бориса Дмитровича, Голови Західного апеляційного господарського суду, під назвою: "Електронне правосуддя: перспективи та проблеми впровадження". 
  читати далі
 • Операції з нерезидентами: основні висновки із податкових спорів (на прикладі реальних судових справ)

  Операції з нерезидентами: основні висновки із податкових спорів (на прикладі реальних судових справ)

  Запрошуємо на онлайн зустріч з Ларисою Антощук, адвокатом, керівником практики вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine, старшим менеджером відділу податкового та юридичного консультування.
  Тема для обговорювання: Операції з нерезидентами: основні висновки із податкових спорів (на прикладі реальних судових справ).

  Дата: 13.07.
  Час: 16:00-17:30

  Реєстрація - https://cutt.ly/ZuiSr9X

  читати далі
 • Вітаємо Вас з днем народження

  Вітаємо Вас з днем народження

  Шановний Олеже Олександровичу Олег Вдовичен !
  Вітаємо Вас з днем народження!
  Нехай збуваються всі мрії і досягаються поставлені цілі, успіх супроводжує весь Ваш життєвий шлях. Здоров’я хай ніколи не підведе, а безліч посмішок дітей, коханих і рідних щодня зігріває Ваш світ і змушує рухатися вперед!
  читати далі
 • Податкові перевірки та спори: тенденції 2020 року (приклад реальних судових справ)

  Податкові перевірки та спори: тенденції 2020 року (приклад реальних судових справ)

  Запрошуємо на LBS онлайн зустріч з Ларисою Антощук, керівником практики вирішення податкових спорів ТОВ «КПМГ-Україна» Тема для обговорювання: Податкові перевірки та спори: тенденції 2020 року (на прикладі реальних судових справ)

  Дата: 06.07.
  Час: 16:00-17:30

  Реєстрація https://cutt.ly/WurpHwZ


  читати далі
 • Земельна реформа: download 20%

  Земельна реформа: download 20%

  Вітаємо!
  Запрошуємо на LBS онлайн зустріч з Елліною Юрченко, координаторкою земельного комітету Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» на тему "Земельна реформа: download 20%"
  читати далі
 • В рамках Форуму BANKING&COMPLIANCE 2020 A2B FORUM, відбудеться Онлайн-конференція: Complince. Закон про фінансовий моніторинг. Підводні камені.

  В рамках Форуму BANKING&COMPLIANCE 2020 A2B FORUM, відбудеться Онлайн-конференція: Complince. Закон про фінансовий моніторинг. Підводні камені.

   Complince. Закон про фінансовий моніторинг. Підводні камені.

  Дата: 1 липня 2020 року
  Час : з 17.00 до 19.00

  Формат проведення: ОНЛАЙН – КОНФЕРЕНЦІЯ
  Участь безкоштовна.

  Після прийняття нового Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» і постанови НБУ «Про затвердження Положення про здійснення банками фінансового моніторингу» зросла роль банків, як агентів первинного фінансового моніторингу. Це поклало на них вимоги, які можуть стати причиною відмови клієнтам у проведенні операцій.

  читати далі
 • Асоціація адвокатів України підписала Меморандум про співпрацю з Координаційним центром з надання правової допомоги

  Асоціація адвокатів України підписала Меморандум про співпрацю з Координаційним центром з надання правової допомоги

  10 червня 2020 року між Асоціацією адвокатів України, в особі Президента Зої Ярош та Кооринаційним центром з надання правової допомоги, в особі в.о. директора Олександра Баранова, було підписано Меморандум про співпрацю. 
  читати далі
 • LBS online зустріч з Оленою Жуковою про ТЦО: Актуальні питання, судова практика, перспективи

  LBS online зустріч з Оленою Жуковою про ТЦО: Актуальні питання, судова практика, перспективи

  Шановні колеги!
  Запрошуємо всіх на LBS онлайн зустріч з Оленою Жуковою та поговоримо про ТЦО : Актуальні питання, судова практика, перспективи.

  Олена Жукова, засновник і керуючий партнер групи компаній «Сайвена Груп» (з 1999 року), директор АФ «Сайвена-Аудит» дасть відповіть на наступні питання:
  1.1. Останні роз'яснення ДФСУ: ТЦО при відступлення права вимоги нерезидентом.
  1.2. ТЦО для виробників, нюанси для різних моделей виробництва.
  2. Судова практика по ТЦО.
  2.2. Судова практика «по суті». Розгляд судами питань методології ТЦО, вибору тестованої боку, функціонального аналізу.
  2.3. Можливість застосування документів ОЕСР в судових процесах по ТЦО. 3.3.Імплементація законодавства про кіках і ТЦО.
  3.4. BEPS, прозорість, податкова амністія, автоматичний обмін інформацією - як все це позначиться на Т ЦО? 4. Необхідність реструктуризації бізнесу - і до чого тут ТЦО?

  Приєднуйтесь до нас!

  Реєстрація https://goo.su/1H4r
  читати далі
3 4 5 6 7

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери