Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Друга сесія Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена плану BEPS, обміну податковою інформацією, контрольованим іноземним компаніям, легалізації, амністії капіталу, нульовій декларації, а також альтернативній податковій резидентності.

  Друга сесія Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена плану BEPS, обміну податковою інформацією, контрольованим іноземним компаніям, легалізації, амністії капіталу, нульовій декларації, а також альтернативній податковій резидентності.

  Друга сесія Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена плану BEPS, обміну податковою інформацією, контрольованим іноземним компаніям, легалізації, амністії капіталу, нульовій декларації, а також альтернативній податковій резидентності.

  Захід відбудеться:

  Дата: 14 серпня 2020 року
  Місце проведення: Hyatt Regency Kiev
  Час: 09:00 – 18:00

  Реєстрація за посиланням:
  online: https://cutt.ly/4utmDaR
  offline: https://cutt.ly/OutmdQc
  Програма за посиланням: https://cutt.ly/Uutn95Z  читати далі
 • Перша сесія А2В Банковско-финансовый форум: Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена сompliance, новому закону фінансового моніторингу та підводним каменям.

  Перша сесія А2В Банковско-финансовый форум: Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена сompliance, новому закону фінансового моніторингу та підводним каменям.

  Перша сесія А2В Банковско-финансовый форум: Banking&Compliance A2B FORUM буде присвячена сompliance, новому закону фінансового моніторингу та підводним каменям.

  Захід відбудеться:
  Дата: 14 серпня 2020 року
  Місце проведення: Hyatt Regency Kiev
  Час: 09:00 – 18:00

  Реєстрація за посиланням:
  online: https://cutt.ly/4utmDaR
  offline: https://cutt.ly/OutmdQc
  Програма за посиланням: https://cutt.ly/Uutn95Z

  Генеральний партнер: Amber Law Company
  Організатор: Асоціація адвокатів України (ААУ) / Ukrainian Advocates' Association (UAA)
  Law&Business Studio

  З приводу питань участі та оплати звертайтесь, будь ласка, за контактами:
  e-mail: lbs@uaa.org.ua
  моб. +380 67 327 53 32


  читати далі
 • Шановні колеги! Наголошуємо, що до масштабного форуму Banking&Compliance A2B FORUM залишилось всього 10 днів!

  Шановні колеги! Наголошуємо, що до масштабного форуму Banking&Compliance A2B FORUM залишилось всього 10 днів!

  Шановні колеги!
  Наголошуємо, що до масштабного форуму Banking&Compliance A2B FORUM залишилось всього 10 днів!

  Одночасно, хочемо нагадати, що наш Форум є унікальнім майданчиком, який відбудеться у двох форматах: онлайн та оффлайн, задля того, щоб Ви мали змогу бути поруч з будь-якого куточку світу.

   Захід відбудеться:
  Дата: 14 серпня 2020 року
  Місце проведення: Hyatt Regency Kiev
  Час: 09:00 – 18:00
  Реєстрація за посиланням:
  online: https://cutt.ly/4utmDaR
  offline: https://cutt.ly/OutmdQc
  Програма за посиланням: https://cutt.ly/Uutn95Z

  Спеціальна ціна за промо-кодом із знижкою -30%
  SL-5BJAE-NHT98FC

  читати далі
 • Модератором сесії «Арбітраж та транснаціональні судові спори» виступить – Олег Горецький, керуючий партнер law Firm «Goretskyy&Partners», к.ю.н.

  Модератором сесії «Арбітраж та транснаціональні судові спори» виступить – Олег Горецький, керуючий партнер law Firm «Goretskyy&Partners», к.ю.н.

  На Форумі Kyiv Law&Trade A2B Forum, модератором сесії «Арбітраж та транснаціональні судові спори» виступить – Олег Горецький, керуючий партнер law Firm «Goretskyy&Partners», кандидат юридичних наук (Доктор філософії у сфері права), Голова комітету з питань медіації Асоціації адвокатів України, адвокат, медіатор.
  Олег Горецький спеціалізується в судових питаннях у галузі господарського, цивільного, адміністративного, банківського, сімейного, міжнародного, митного та авторського права. Має визнання в національних рейтингах «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України», «Адвокат року», «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній – 2019».
  Олег, є автором більше ніж 100 статей і коментарів у провідних юридичних та бізнес-виданнях, таких як «Ліга Бізнес», «Ліга Закон», «Юридична газета», «Український юрист», «Юридична практика», «Кореспондент» та інші.
  читати далі
 • Доповідачем Kyiv Law&Trade A2B Forum з темою: « Дійсне та ефективне арбітражне застереження в ЗЕД-контактах. Що потрібно знати, щоб зробити арбітражне рішення ефективним?» виступить Ольга Костишина, радник Голови МКАС при ТПП України

  Доповідачем Kyiv Law&Trade A2B Forum з темою: « Дійсне та ефективне арбітражне застереження в ЗЕД-контактах. Що потрібно знати, щоб зробити арбітражне рішення ефективним?» виступить Ольга Костишина, радник Голови МКАС при ТПП України

  Доповідачем Kyiv Law&Trade A2B Forum з темою: «Дійсне та ефективне арбітражне застереження в ЗЕД-контактах. Що потрібно знати, щоб зробити арбітражне рішення ефективним?» виступить Ольга Костишина, радник Голови МКАС при ТПП України

  Вона розповість як змінилася судова практика щодо арбітражних застережень, надасть дієві практичні поради для складання ефективного арбітражного застереження, а також розповість які зміни арбітражного законодавства плануються у майбутньому.

  читати далі
 • Cпікером 1 сесії Kyiv Law&Trade A2B Forum виступить Лариса Антощук, керівник практики вирішення податкових спорів KPMG Ukraine

  Cпікером 1 сесії Kyiv Law&Trade A2B Forum виступить Лариса Антощук, керівник практики вирішення податкових спорів KPMG Ukraine

  Донарахування податків та застосування штрафів за результатами податкових перевірок - ситуація, якою не здивуєш. І, незважаючи на те, що більшість справ виграють платники податків, суми донарахувань не зменшуються.

  А з огляду на зміни до Податкового кодексу України, що отримали назву "малої податкової реформи", податкові ризики суттєво зросли. Проаналізуємо з вами, які питання є критичними вже сьогодні і поміркуємо разом, як діяти далі, аби ці ризики зменшити. До зустрічі на професійній дискусії!

  Дізнатися більше про податкові ризики в розрізі змін: перші результати перевірок і податкових спорів Ви зможете відвідавши Kyiv Law&Trade A2B Forum на якому спікером 1 сесії виступить Лариса Антощук, керівник практики вирішення податкових спорів KPMG Ukraine.


  читати далі
 • Генеральним партнером Форуму Law&Trade 2020 — A2B Forum виступить компанія "Дмитрієва та Партнери"

  Генеральним партнером Форуму Law&Trade 2020 — A2B Forum виступить компанія "Дмитрієва та Партнери"

  Генеральним партнером заходу Law&Trade 2020 — A2B Forum виступить Компанія «Дмитрієва та Партнери», яка була заснована в 1994 році.

  За цей час компанія «Дмитрієва та Партнери» здобула авторитет на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами.
  Компанія надає комплексні послуги для вирішення будь-яких юридичних, податкових, бухгалтерських питань клієнтам з України та інших країн світу.

  Керуючий партнер компанії «Дмитрієва та Партнери» - Дмитрієва Ольга, адвокат, Голова Наглядової ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», Директор LAW&BUSINESS STUDIO, арбітр Ризького міжнародного комерційного суду, член Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Визнана провідним юристом в сфері міжнародного та корпоративного права, а також інвестиційних проектів.


  читати далі
 • Ірина Мусійчук, керівник юридичного відділу ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд», к.ю.н., виступить на Law&Trade 2020 — A2B Forum

  Ірина Мусійчук, керівник юридичного відділу ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд», к.ю.н., виступить на Law&Trade 2020 — A2B Forum

   
  Відвідавши Law&Trade 2020 — A2B Forum форум, Ви дізнаєтесь про нюанси запровадження ефективної системи відповідності на підприємстві, зокрема особливостей взаємодії власного compliance officer та підрядної compliance компанії.

  Доповідачем виступить Ірина Мусійчук, керівник юридичного відділу ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд», кандидат юридичних наук. Раніше очолювала національні юридичні служби міжнародних компаній, представлених брендами  WATSONS, OBI, Daewoo Electronics, Global Carbon. Стаж практичної роботи – більше 20 років.

  Тема доповіді  «Політика внутрішнього контролю: власний compliance officer vs підрядна compliance компанія».

  Більш детальна інформація про  захід: https://www.uaa.org.ua/forumy-i-zakhody/WY_law-trade-2020-a2b-forum/

  Зареєструватися можна за посиланням : https://www.uaa.org.ua/register-forumy-i-zakhody-tp/?id=5406
  читати далі
 • Історія створення та засади діяльності Спортивного Арбітражного Суду (САС)

  Історія створення та засади діяльності Спортивного Арбітражного Суду (САС)

  Історія створення та засади діяльності Спортивного Арбітражного Суду (САС)

   У нас в студії Анна Бордюгова, адвокат, к.ю.н., арбітр Міжнародного спортивного арбітражного суду в Лозанні. Реєстрація https://goo.su/1sKw
  читати далі
 • Розмова! з Юрієм Петренко

  Розмова! з Юрієм Петренко

  У рамках проекту Розмова! відбудеться зустріч з Юрієм Петренко - Керуючим партнером ADER HABER, адвокатом і заслуженим юристом України.
  Розмова! - це проект Студії Права та Бізнесу, де ми поєднали людей, бізнес та цікаву бесіду.
  Цей проект про успішних людей, людські цінності, бізнес відносини, злети та падіння.

  Цього разу ми завітаємо до офісу ADER HABER, покажемо вам бекстейдж та проведем маленьку екскурсію.
  Поговоримо з Юрієм про особисті правила успішної людини, про бізнес та не забудемо про особисте.... Буде цікаво!

  Дата - 06.08
  Час - 16:00

  Реєстрація - https://bit.ly/39ITXJz
  читати далі
 • Онлайн голосування конкурсу "Адвокат року 2020" закінчується

  Онлайн голосування конкурсу "Адвокат року 2020" закінчується

  читати далі
 • Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк» вперше відбуся у форматах offline & online

  Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк» вперше відбуся у форматах offline & online

  Odessa Criminal Law Forum «Золотий Дюк», який відбувався у м. Одеса 24 липня, зібрав у собі близько 100 учасників у форматі оффлайн та ще більше в онлайн-форматі.
  читати далі
 • Представляємо команду експертів LBS TAX TALKS #1

  Представляємо команду експертів LBS TAX TALKS #1

  Представляємо команду експертів LBS TAX TALKS #1 

  Партнер заходу - ID Legal Group 

  Модератор: Семен Ханін - адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер Amber Law Company

  Наші експерти :

  Лариса Антощук - адвокат, керівник практики вирішення податкових спорів KPMG Ukraine, старший менеджер відділу податкового та юридичного консультування.

  Наталія Блажівська, к.ю.н., доцент, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

  Ерік Найман, Керуючий партнер Capital Times, керівник напрямку Wealth Management.

  Вероніка Зарубицька - адвокат, старший юрист Amber Law Company, керівник практики оподаткування, податкових спорів і захисту від обвинувачень у вчиненні злочинів у сфері оподаткування.

  Юлія Федосюк - юрист, адвокат. Head of Tax and Corporate in ASA GROUP.

  Реєстрація оффлайн : https://bit.ly/38H7NMj

  Реєстрація онлайн: https://cutt.ly/3a5d1b9


  Участь онлайн - 500 грн 

  Участь оффлайн - 1000 грн 

  Кількість місць у залі обмежена.  читати далі
 • ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «СОВЕТНИК» — партнер Afterparty

  ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «СОВЕТНИК» — партнер Afterparty

  ЮРИДИЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ «СОВЕТНИК» выступит партнером вечеринки для адвокатов, которая состоится 24 июля в ресторане на берегу моря "Old Port Odessa" ( 10 станция Большого Фонтана), с 20:00-23:00.
  Информация про компанию: http://sovetnik.in.ua/
  читати далі
 • Захист права власності при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження

  Захист права власності при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження

  Захист права власності - це сукупність передбачених законом правових засобів, які, по-перше, гарантують нормальне господарське використання майна, по-друге - застосовуються для поновлення порушених правовідносин власності та усунення перешкод, що заважають їх нормальному функціонуванню.
  Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/ya1JCEH

  читати далі
 • Парфумерні правила та звички

  Парфумерні правила та звички

  Парфумерні правила та звички

  Дата - 13.08
  Час - 15:00 - 16:30
  Реєстрація - https://bit.ly/2OKdrUx

  Євгенія Чернікова - експерт в області ароматів, лектор парфумерної школи.

  Євгенія вважає що парфум - ваш союзник протягом дня, він повинен підходити до образу, як ключ до замка.
  Це промінь світла, який висвітить вас з натовпу.

  Аромат в діловому спілкуванні відіграє дуже важливу роль, створюючи не тільки діловий стиль, скільки комфортну обстановку навколо людини.

  Іншими словами, створення доброзичливого ставлення до себе - головне завдання ділової людини.

  Це і є основна задача парфумерії.
  читати далі
 • Карантин, як каталізатор розлучень в Україні. Погляд адвоката і психолога

  Карантин, як каталізатор розлучень в Україні. Погляд адвоката і психолога

  Під час карантину в Україні зафіксували збільшення кількості розлучень. Імовірність такої тенденції допускають і в інших країнах. Через те, що люди цілодобово перебувають разом в обмеженому просторі, спалахує чимало конфліктів, що виливається в більш серйозні наслідки.. Що ж стало каталізатором? Про це та інші причини ми поговоримо з нашими експертами: Світланою Трофимчук та Юлією Сидоровою 

  Дата - 05.08
  Час - 13:30 -15:00


  читати далі
 • Персональний соціальний тренд: кому і як вдається поєднати успішну адвокатуру та благодійність?

  Персональний соціальний тренд: кому і як вдається поєднати успішну адвокатуру та благодійність?

  Персональний соціальний тренд: кому і як вдається поєднати успішну адвокатуру та благодійність?
  Ми поговоримо з Олександрою Павленко про таку важливу тему як благодійність, як це впливає на особистій бренд та імідж, а також чому був створений Всеукраїнського благодійний фонд "Ти зможеш".

  Дата - 06.08.
  Час - 13:00 -14:30
  Реєстрація - https://bit.ly/3eR4PWK
  читати далі
 • Юридичний супровід українських клієнтів за кордоном

  Юридичний супровід українських клієнтів за кордоном

  Коли українські клієнти починають розширювати бізнес на іноземних ринках - юридичним фірмам потрібно освоювати нові практики та знання про супровід клієнтів. Про реєстрацію бізнесу, тонкощі відкриття банківських рахунків в країнах ЄС, а також здійснення інвестицій та супровід угод щодо придбання комерційної та житлової нерухомості  розкаже Максим Лавринович

  Дата: 05.08.
  Час: 16:00 - 17:30
  Реєстрація - https://bit.ly/3eJn00F
  читати далі
 • На заході Banking&Compliance A2B FORUM в рамках 3-ї сесії «Захист інформації. Електронні докази. Від теорії до практики.», виступить - Катерина Дробязко

  На заході Banking&Compliance A2B FORUM в рамках 3-ї сесії «Захист інформації. Електронні докази. Від теорії до практики.», виступить - Катерина Дробязко

  На заході Banking&Compliance A2B FORUM в рамках 3-ї сесії «Захист інформації. Електронні докази. Від теорії до практики.», виступить - Катерина Дробязко 
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери