Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини ААУ

 • Delta International Services — Генеральний партнер онлайн-марафону

  Delta International Services — Генеральний партнер онлайн-марафону

  Delta International Services — Генеральний партнер онлайн-марафону "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ".

  Захід відбудеться у дискусійному форматі за участі представників Державної митної служби України та Міністерства фінансів України. 
  Дата: 6 липня 2022 року, з 11:00-13:30
  читати далі
 • Бізнес в умовах воєнного стану. ЗЕД та митне регулювання: головні зміни, послаблення та обмеження

  Бізнес в умовах воєнного стану. ЗЕД та митне регулювання: головні зміни, послаблення та обмеження

  Бізнес в умовах воєнного стану. ЗЕД та митне регулювання: головні зміни, послаблення та обмеження

  Модератором онлайн-марафону на цю тему виступить Герман Тасліцький - адвокат, директор Delta International Services, голова Комітету ААУ з митного права.

  Захід відбудеться у дискусійному форматі за участі представників Державної митної служби України, Міністерства фінансів України, корпоративних юристів.

  У всіх учасників буде можливість поставити свої запитання та отримати відповіді від провідних спеціалістів у прямому ефірі.
  читати далі
 • ААУ вітає з Днем Конституції України

  ААУ вітає з Днем Конституції України

  ААУ вітає з Днем Конституції України — одним з найбільш значущих свят нашої країни, адже саме прийняття основного закону країни закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. 
  Бажаємо нашій країні скорішої перемоги над ворогом, завжди залишатися цілістною, суверенною та незалежною.
  А всім громадянам —  пишатися своєю батьківщиною, завжди пам'ятати про свої права та свободи, та разом формувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, що побудована на основах європейської демократії. 
  Зі святом!
  читати далі
 • Онлайн-опитування на тему: "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

  Онлайн-опитування на тему: "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

  Онлайн-опитування на тему: "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

  читати далі
 • Як вижити бізнесу та як вести свою діяльність під час війни?

  Як вижити бізнесу та як вести свою діяльність під час війни?

  В цей непростий час для України у багатьох виникає питання «Як вижити бізнесу та як вести свою діяльність під час війни?».

  Наша країна робить все, щоб ми могли працювати та підтримувати свій бізнес. Приймається багато законів, які скасовують ті чи інші санкції, надаються кредити з оптимальними умовами для відкриття нового бізнесу або підтримки діючого, мінімізуються податкові ставки та багато іншого.

  З такими змінами все ж таки виникають питання того чи іншого характеру.

  читати далі
 • Друзі, ми розпочинаємо прийом заяв від кандидатів, які бажають очолити вільні Комітети ААУ на друге півріччя 2022 року.

  Друзі, ми розпочинаємо прийом заяв від кандидатів, які бажають очолити вільні Комітети ААУ на друге півріччя 2022 року.

  Комітет ААУ з адміністративного права та процесу

  Комітет ААУ з інтелектуальної власності

  Комітет ААУ з маркетингу та розвитку бізнесу

  Комітет ААУ з протидії рейдерству

  Комітет ААУ зі страхового права

  Комітет ААУ зі систематизації та управління

  Комітет ААУ зі спортивного права

  Комітет ААУ з проєктного інвестування та M&A

  Комітет ААУ з протидії корупції та комплаєнсу

  Комітет ААУ з воєнних злочинів

  читати далі
 • "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

  "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ"

  Асоціація адвокатів України запрошує прийняти участь в онлайн-марафоні "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ЗЕД ТА МИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ: ГОЛОВНІ ЗМІНИ, ПОСЛАБЛЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ", який відбудеться за участі представників Державної митної служби України та Міністерства фінансів України.

  Захід буде проходити у дискусійному форматі, у всіх учасників буде можливість поставити свої запитання та отримати відповіді від провідних спеціалістів у прямому ефірі.

  Наша аудиторія: представники бізнесу, банків, фінансових установ, податківці, митники та правники.

  читати далі
 • Відбувся перший онлайн-марафон «Бізнес в умовах воєнного стану», присвячений онлайн-практиці: ПДВ та новаціям закону 2260-IХ

  Відбувся перший онлайн-марафон «Бізнес в умовах воєнного стану», присвячений онлайн-практиці: ПДВ та новаціям закону 2260-IХ

  Відбувся перший онлайн-марафон «Бізнес в умовах воєнного стану», присвячений

  онлайн-практиці: ПДВ та новаціям закону 2260-IХ

  8 червня стартував онлайн-марафон Асоціації адвокатів України «БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ», мета якого - підтримати бізнес та зробити більш ефективну комунікацію між представниками держаних органів, бізнесу та адвокатури у розрізі нових законодавчих змін.

  Перший захід, який відкрила Ольга Дмитрієва, президентка ААУ, керуюча партнерка АО "Дмитрієва та партнери", був присвячений податковим змінам, а саме — онлайн-практиці: ПДВ та новаціям закону 2260-IХ.

   

  читати далі
 • ID Legal Group виступить Генеральним партнером марафону "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ. Онлайн-практика: ПДВ та новації закону 2260-IX"

  ID Legal Group виступить Генеральним партнером марафону "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ. Онлайн-практика: ПДВ та новації закону 2260-IX"

  Захід відбудеться онлайн 8 червня 2022 року з 11:00-13:30, за участі представників ДПС України та Данила Гетманцева.
  Реєстрація на захід: https://bit.ly/3GqclaC 
  читати далі
 • ААУ вітає всіх представників ЗМІ з професійним святом!

  ААУ вітає всіх представників ЗМІ з професійним святом!

  ААУ вітає всіх представників ЗМІ з професійним святом!
  Дякуємо вам за надання об'єктивної та актуальної інформації, висвітлення головних новин та подій. 
  Завдяки вам ми впевнено тримаємо руку на пульсі.
  Бажаємо вам великої та вдячної читацької аудиторії, нових цікавих тем, добрих новин, гострого пера, сміливих проєктів та досягнення нових висот на ниві журналістики.
  А головне - мирного неба!
  читати далі
 • Асоціація Адвокатів України за підтримки EQUITY Law Firm та в рамках співправці з МЗС підготували Звіт

  Асоціація Адвокатів України за підтримки EQUITY Law Firm та в рамках співправці з МЗС підготували Звіт

  Асоціація Адвокатів України за підтримки EQUITY Law Firm та в рамках співправці з МЗС підготували Звіт щодо окремих змін у законодавчому регулюванні зовнішньоекономічної діяльності під час воєнного стану в Україні від 31 травня 2022. 

  *Звіт знаходиться у відкритому доступі. Якщо ви вважаєте, що цей документ буде корисним для ваших клієнтів та партнерів, можете використовувати його для розсилок.

  Англійська версія: https://bit.ly/3x9ufLP
  Українська версія: https://bit.ly/3xaYRN5
  читати далі
 • Анна Ігнатенко, партнерка, співзасновниця ID Legal Group виступить модератором марафону

  Анна Ігнатенко, партнерка, співзасновниця ID Legal Group виступить модератором марафону

  Анна Ігнатенко, партнерка, співзасновниця ID Legal Group виступить модератором марафону "БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ", присвяченому онлайн-практиці: ПДВ та новацій закону 2260-IX відбудеться. 
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України звернулася до державних інституцій України

  Асоціація адвокатів України звернулася до державних інституцій України

  Асоціація адвокатів України звернулася до державних інституцій України з проханням забезпечити дотримання прав суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з імпортом товарів на територію України.
  читати далі
 • Підтримай ААУ

  Підтримай ААУ

  Асоціація адвокатів України, незважаючи на воєнний стан в країні, продовжує свою діяльність на громадському юридичному просторі.
  За час війни ми провели більше 30 безкоштовних вебінарів; звернулися до різних організацій щодо припинення будь-якої співпраці з РФ; запустили чат-бот для надання юридичної допомоги; зробили новинний телеграм-канал ААУ, де публікуємо також головні юридичні  новини України та світу.
  Але ААУ, як громадська організація, існує лише за рахунок благодійних внесків, тому для продовження діяльності нам необхідна ваша підтримка.
  Перерахувати будь-яку суму можна на сайті:
  https://www.uaa.org.ua/chlenstvo/payment-online/ 
  читати далі
 • Долучайтеся до офіційного телеграм-каналу ААУ!

  Долучайтеся до офіційного телеграм-каналу ААУ!

  ААУ об'єднує представників юридичної спільности та запрошує всіх бажаючих долучитися до телеграм-каналу Асоціації!
  Мета нашого телеграм-каналу - вдосконалити комунікацію між представниками правничої спільноти та надавати інформацію, яка буде корисна кожному юристу. 
  Приєднатися можна за посиланням: https://t.me/association_advocates

  читати далі
 • AO «ЕQUITY» підготували Звіт щодо особливостей врегулювання зовнішньоекономічної діяльності під час воєнного стану в Україні

  AO «ЕQUITY» підготували Звіт щодо особливостей врегулювання зовнішньоекономічної діяльності під час воєнного стану в Україні

  З метою правової підтримки України в зовнішньоекономічній сфері, сприяння зусиллям МЗС щодо підтримання інтересу іноземного бізнесу до України, Асоціація Адвокатів України разом з правниками Адвокатського об’єднання «ЕQUITY» підготували Звіт щодо особливостей врегулювання зовнішньоекономічної діяльності під час воєнного стану в Україні. 

  Вважаємо, що такий документ буде корисним як для роботи міністерства, так і загалом для національного та міжнародного бізнесу, забезпечить зацікавленість  іноземних інвесторів в Україні та сприятиме належному юридичному обґрунтуванню дій.
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України вітає з обранням на посаду директора Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Олену Павлівну Орлюк

  Асоціація адвокатів України вітає з обранням на посаду директора Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Олену Павлівну Орлюк

  Пані Олена нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (2018), відзначена Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» (2010), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2012). Лауреат премії імені Ярослава Мудрого (2011)
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України щиро вітає з обранням на посаду судді Європейського суду з прав людини – Миколу Миколайовича Гнатовського

  Асоціація адвокатів України щиро вітає з обранням на посаду судді Європейського суду з прав людини – Миколу Миколайовича Гнатовського

  Асоціація адвокатів України щиро вітає з обранням на посаду судді Європейського суду з прав людини – Миколу Миколайовича Гнатовського, юриста-міжнародника, вченого, Президента Європейського Комітету із питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню у 2015-2020 рр., доцента кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України вітає зі святом Великодня!

  Асоціація адвокатів України вітає зі святом Великодня!

  Асоціація адвокатів України вітає зі святом Великодня!
  Бажаємо мирного неба кожній українській родині, нашій багатостраждальній українській землі та швидкої перемоги!
  Нехай до кожної домівки повернуться ті, хто вимушено її залишили та хто пішов захищати Україну.
  Нехай мир панує в Україні та всьому світі!
  читати далі
 • Асоціація адвокатів України засуджує будь-які дії РФ

  Асоціація адвокатів України засуджує будь-які дії РФ

  Нажаль, жертвами військових злочинів стають і наші колеги! 
  Жахливі події відбуваються на тимчасово окупованих територіях України!!!
  "Русский мир" несе людям лише горе та страждання. 
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери