Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Благодійність

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» стартує офіційну кампанію A2M «Дихай вільно» зі збору коштів для адресування проблем з COVID-19 і закликає адвокатську та бізнес-спільноту долучитися. Ви можете зробити внесок на будь-яку суму. Кошти збираються на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України» і будуть використані для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, автоматичних тест-апаратів та інших ресурсів, яких потребуватимуть медзаклади. 

На даний час МИ РАЗОМ ІЗ ВАМИ  зможемо допомогти Київській міській ДИТЯЧІЙ клінічній інфекційній лікарні ( вул. Дехтярівська,23, т. 044 483-71-31, 044- 483-74-84 ), в яку, у разі необхідності лікування COVID-19, як у єдину в м. Києві, будуть потрапляти дітки від усієї України.

НАРАЗІ ДАНІЙ ЛІКАРНІ ДУЖЕ НЕОБХІДНО:

- Респіратори FFP3, FFP2 - 3000 шт., чим більше, тим краще;

- Хірургічні маски до 10 000 шт;

- захисні костюми противоепидемічні - 1,2 тисяч;

- Перчатки винілові високі, до середи передпліччя, нестерильні -  до 5000 пар, розміри L,S;

- Рідке мило із дезинфікуючим ефектом із дозатором – необмежена кількість;

- Дезинфікуючі спиртові дозатори для рук – необмежна кількість;

 -Мециркулятори для повітря - 30штук;

 - Баки на 5,1х,20,30 літрів з кришкою для захисту від інфекції халатів, масок;

 - Пульсоксиметри -  15 шт;

 - Безконтактні  термометри -  20 шт;

  - Аппарат ШВЛ високого класа СИПАП -  1 шт;

  - Швидкі тести на грип А, Б -300 шт, на коронавирус - 200 шт;

  - Монітор пацієнта - 5 шт.;

  -  Інкубатор для новорождених -1 шт;

  - Аспіратори-5 шт.

 Асоціація гарантує, що кошти буде використано у найбільш ефективний спосіб, відповідно до реальних потреб медзакладів, та що буде проконтрольовано цільове використання ресурсів. Асоціація адвокатів України відзначить кожного, хто долучиться до проєкту та допоможе.

У разі Вашого бажання допомогти Київській міській ДИТЯЧІЙ клінічній інфекційній лікарні прохання перераховувати будь-яку суму, яка неодмінно допоможе діткам, хворим на коронавірус, на наступні реквізити:


Отримувач: ВГО ААУ ( ЄДРПОУ 34294645)Банк отримувача: АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» у м. Києві, МФО 380805, п.р. UA 14 3808 0500 0000 0026 0011 5369 7

Призначення платежу: благодійний внесок на допомогу придбання захисного обладнання для Київської міської ДИТЯЧОЇ  кліничної інфекційної лікарні

ЗАГАЛЬНА СУМА ДО ЗБОРУ СТАНОВИТЬ НАРАЗІ БЛИЗЬКО 500 000 грн.

Давайте будемо пам`ятати. що ДІТИ- ТО Є НАШЕ МАЙБУТНЄ, ТОМУ ЗБЕРЕЖЕМО ЇХ ЗДОРОВ`Я БУДЬ-ЯКИМ ШЛЯХОМ.

Важлива інформація для запобігання шахрайству: внески приймаються виключно на рахунок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», спілкування з представниками організації ведеться з офіційного домену https://www.uaa.org.ua.

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, основною метою якої є об’єднання українських адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві та задоволення та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації.

Бережіть себе, своїх близьких та рідних!

Здоров’я усім Вам!
Разом ми – сила!