Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України


РезолютивQA

 • Резолютивка Миколи Оніщука, ректора Національної школи суддів України, Міністра юстиції України (2007–2010 рр.), про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Резолютивка Миколи Оніщука, ректора Національної школи суддів України, Міністра юстиції України (2007–2010 рр.), про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Микола Оніщук, ректор Національної школи суддів України та Міністр юстиції України у 2007-2010 роках, висловив свою експертну думку щодо стану кадрового дефіциту у суддівському корпусі. Як побороти нестачу кадрів та чи обґрунтованою є пропозиція передачі повноважень ВККС на ВРП, читайте далі!
  читати далі
 • Резолютивка Григорія Колеснікова, Голови Одеського апеляційного суду, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Резолютивка Григорія Колеснікова, Голови Одеського апеляційного суду, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Григорій Колесніков, Голова Одеського апеляційного суду, у РЕЗОЛЮТИВЦІ поділився інсайдами щодо функціонування судочинства у Одеському регіоні. Про критичне навантаження на суддів в Одеському апеляційному суді та законопроект 3711 як потенційне вирішення цієї проблеми читайте далі!
  читати далі
 • Резолютивка Олега Маліневського, віцепрезидента Асоціації адвокатів України та партнера EQUITY, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Резолютивка Олега Маліневського, віцепрезидента Асоціації адвокатів України та партнера EQUITY, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  У РЕЗОЛЮТИВЦІ Олега Маліневського, віцепрезидента ААУ та партнера EQUITY, дізнаєтесь, чому прийняття законопроекту 1008 відкрило «скриньку Пандори», про конкретні причини повального суддівського дефіциту та критерії для розробки єдиної концепції розвитку правосуддя. Далі найцікавіше!
  читати далі
 • Резолютивка Олексія Маловацького, заступника Голови Вищої Ради Правосуддя, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Резолютивка Олексія Маловацького, заступника Голови Вищої Ради Правосуддя, про дефіцит кадрів в судочинстві.

  У РЕЗОЛЮТИВЦІ, новому проекті від Асоціації адвокатів України, заступник Голови ВРП Олексій Маловацький з перших вуст розповів про місце ВРП у реформуванні процедури добору суддів, принцип суддівської незалежності та про загрозу підриву довіри суддів та громадськості до ВРП. Детальніше читайте далі!
  читати далі
 • Резолютивка Зої Ярош, президента Асоціації адвокатів України та керуючого партнера «Маршаллер і Партнери», про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Резолютивка Зої Ярош, президента Асоціації адвокатів України та керуючого партнера «Маршаллер і Партнери», про дефіцит кадрів в судочинстві.

  Актуально, коротко і по суті про  дефіцит суддів у РЕЗОЛЮТИВЦІ Зої Ярош, Президента Асоціації адвокатів України, керуючого партнера «Маршаллер і Партнери». Де найбільше не вистачає суддівських кадрів, в чому причини проблеми та можливі рецепти вирішення, яка роль міжнародних експертів, суспільства та держави? Читайте далі!

  читати далі