Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

МАРАФОН «БІЗНЕС В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Тематичні конференції, на яких будуть розкриті актуальні теми для бізнесу у період воєнного стану та надані відповіді на найгостріші запитання у прямому ефірі.

В цей непростий час для України у багатьох виникає питання «Як вижити бізнесу та як вести свою діяльність під час війни?».

Наша країна робить все, щоб ми могли працювати та підтримувати свій бізнес. Приймається багато законів, які скасовують ті чи інші санкції, надаються кредити з оптимальними умовами для відкриття нового бізнесу або підтримки діючого, мінімізуються податкові ставки та багато іншого. З такими змінами все ж таки виникають питання того чи іншого характеру.

Тому Асоціація адвокатів України пропонує вам приєднатися до дискусійного Online-марафону, на якому будуть розкриті актуальні теми для бізнесу у період воєнного стану та надані відповіді на найгостріші запитання у прямому ефірі.

Кому це буде цікаво: представникам бізнесу, банків, фінансових установ, податківцям, митникам, ріелторам, екологам, суддям, адвокатам, корпоративним юристам та ін.

Мета конференцій: насамперед ознайомлення бізнесу з новими законами, обговорення найактуальніших питань, які виникають у період воєнного стану в країні, та отримання відповідей на найгарячіші запитання.

Формат заходу: онлайн-дискусія, питання-відповіді. Ви зможете поставити своє запитання експертам у прямому ефірі та отримати відповідь.

Вартість участі: донат за бажанням

З розкладом конференцій можна ознайомитися за посиланням: https://uaa.business/