Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • Асоціація Адвокатів України надає інформаційну підтримку проекту «Бібліотека Мрій».

  Асоціація Адвокатів України надає інформаційну підтримку проекту «Бібліотека Мрій».

  Асоціація Адвокатів України надає інформаційну підтримку проекту «Бібліотека Мрій».

  Місія проекту – розвивати спільноту відповідальних бізнес-колективів, які регулярно відвідують дитячі будинки та поповнюють їх бібліотеки новими книгами.

   

  Участь у проекті передбачає такі кроки, на кожному з яких вас супроводжуватиме координатор проекту:

  1.        Обрання дитячого будинку (закладу інтернатного типу), який бажаєте відвідати.

  2.        Придбання бібліотеки на суму 7 500, 11 000 або 15 000 грн. (книги можуть бути надані зі знижкою від 25 до 40 % видавництвами-партнерами проекту, такими як А-ба-ба-га-ла-ма-га, Видавництво Старого Лева, Книголав, Ранок, Час Майстрів, Артбукс).

  3.        Залучення зацікавлених співробітників компанії до відвідування закладу.

  4.        Поїздка до обраного закладу (при потребі – з координатором проекту) та передача книг дітям.

  5.        Продовження участі в «Бібліотеці Мрій» шляхом розповсюдження інформації про проект та залучення нових учасників.

  читати далі
 • Дискусія щодо проект Закону України «Про адміністративну процедуру»

  Дискусія щодо проект Закону України «Про адміністративну процедуру»

  Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про адміністративну процедуру», розроблений Міністерством юстиції. Законопроект має стати рамковим нормативно-правовим актом, що запровадить якісно новий рівень законодавчої регламентації процедур управлінської діяльності державних органів та захисту прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у відносинах із державою. Чи стане він таким?

  читати далі
 • Вітаємо нового співробітника ЮК "АМБЕР" - адвоката Пересунька Сергія Володимировича.

  Вітаємо нового співробітника ЮК "АМБЕР" - адвоката Пересунька Сергія Володимировича.

  Вітаємо нового співробітника ЮК "АМБЕР" - адвоката Пересунька Сергія Володимировича.

  читати далі
 • АО «Barristers» стало одним з перших ініціаторів введення електронного документообігу з державними органами та запуску он-лайн судових засідань на період карантину.

  АО «Barristers» стало одним з перших ініціаторів введення електронного документообігу з державними органами та запуску он-лайн судових засідань на період карантину.

  Генеральний партнер ААУ — Адвокатське об’єднання «Barristers» стало одним з перших ініціаторів введення електронного документообігу з державними органами та запуску он-лайн судових засідань на період карантину.
  читати далі
 • Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила антикризове рішення для бізнесу

  Компанія ЛІГА:ЗАКОН розробила антикризове рішення для бізнесу

  Українська продуктова IT-компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала LIGA360 - екосистему хмарних рішень для для ефективної роботи бізнесу в умовах кризи. LIGA360 інтегрувала всі продукти компанії ЛІГА:ЗАКОН в єдиний інформаційний простір, щоб об’єднати команди, які працюють віддалено. Також LIGA360 доповнилась низкою спеціальних рішень для управління ризиками та пошуку нових можливостей.
  читати далі
 • Вебінар "Як в умовах кризи мінімізувати дебіторську заборгованість"

  Вебінар "Як в умовах кризи мінімізувати дебіторську заборгованість"

  Запрошуємо Вас на безкоштовний вебінар, який відбудеться 2 квітня о 16:00 онлайн. Розкажемо, як в умовах кризи мінімізувати дебіторську заборгованість та на що варто звернути увагу при перевірці контрагента.
  читати далі
 • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ  -  26 березня о 18:00 Blow mind HUB: Юрист для роботів. 

  НОВИНИ ПАРТНЕРІВ  -  26 березня о 18:00 Blow mind HUB: Юрист для роботів. 

  НОВИНИ ПАРТНЕРІВ  -  26 березня о 18:00 Blow mind HUB: Юрист для роботів.  Хотіли б запросити колег з ААУ до участі. Скажіть, будь ласка, як це краще зробити? Можливо, через розсилку, чи опублікувати інформацію про подію у соцмережах?  ??Як застосовувати стандартне право в нестандартних ситуаціях 
  читати далі
 • 18.03.2020, о 9:30 буде проведений довгоочікуваний семінар  «ПОЛІГРАФ НА СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ».

  18.03.2020, о 9:30 буде проведений довгоочікуваний семінар  «ПОЛІГРАФ НА СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ».

  Шановні члени ААУ, з великою радістю повідомляємо, що 18.03.2020, о 9:30 буде проведений довгоочікуваний семінар  «ПОЛІГРАФ НА СЛУЖБІ БЕЗПЕКИ БІЗНЕСУ».   На цій масштабній події, яка проводиться ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ, практикуючі експерти-поліграфологи поділяться з вами своїм досвідом та дадуть відповіді на всі хвилюючі та гострі запитання.  Тому не втрачайте можливості відвідати її особисто та запросити своїх коле г!   ·         Яка ефективність методики перевірок на поліграфі у компанії? ·         Як правильно вибрати професіонального поліграфолога? ·         Чи можливо ввести в оману поліграф? ·         Що краще – приймати в штат поліграфолога чи підписати контракт з компанією на умовах аутсорсінгу? ·         Що ефективніше - проводити розслідування «як раніше» самостійно чи звернутися за допомогою професіональних експертів-поліграфологів?    Відповіді на ці та багато інших запитань Ви знайдете на нашому семінарі.  До Вашої уваги буде представлена колекція поліграфів різних виробників, де кожен з вас зможе отримати нагоду відчути на собі дію давачів!   Кількість місць обмежена, для членів ААУ діє знижка 10% (промокод «AAU2020»)   Також ми запрошуємо до співпраці спонсорів. За деталями, будь ласка, звертайтеся до нас.
  читати далі
 • Команда ЮК Амбер збагатилась новим співробітником,чудовим адвокатом, талановитим фахівцем Валенко Андрієм Сергійовичем!! 

  Команда ЮК Амбер збагатилась новим співробітником,чудовим адвокатом, талановитим фахівцем Валенко Андрієм Сергійовичем!! 

  Команда ЮК Амбер збагатилась новим співробітником Валенко Андрієм Сергійовичем!  Андрій Сергійович має семирічний досвід роботи в галузі права, в тому числі в органах судової влади, а також у відомих юридичних компаніях. Протягом роботи в адміністративному суді апеляційної інстанції, отримав значний досвід і знання адміністративного права та процесу, який допомагає вибудовувати стратегію захисту клієнта в спорах із суб'єктами владних повноважень. Працюючи в юридичних компаніях, був придбаний досвід в галузях цивільного та господарського права і процесу, в тому числі, трудового, сімейного, земельного, банківського, процедури банкрутства. Прийміть нащі щирі вітання та побажання гарної плідної роботи з новою командою професіоналів!
  читати далі
 • Запрошуємо Вас долучитися до щорічної міжнародної конференції-виставки WealthPro Ukraine Kyiv 2020

  Запрошуємо Вас долучитися до щорічної міжнародної конференції-виставки WealthPro Ukraine Kyiv 2020

  Запрошуємо Вас долучитися до щорічної міжнародної конференції-виставки  WealthPro Ukraine Kyiv 2020 20-21 лютого, в готелі Hilton Kyiv відбудеться міжнародна конференція-виставка  WealthPro Ukraine Kyiv 2020 , яка на 2 дні об’єднає 20 міжнародних та українських спікерів і 300 учасників. Головна мета – обмін цінним досвідом, пошук інноваційних рішень та встановлення взаємовигідних бізнес-зв’язків. Конференція WealthProUkraine 2020 – старт бізнес-року у сфері міжнародного права, захисту та управління активами, інвестицій, оподаткування та консалтингу. Цільова аудиторія: власники бізнесу, експерти, ТОП-менеджмент та партнери юридичних компаній. З ахід відбудеться 20 та 21 лютого січня 2020 року з 09:00 - 20:00. Адреса: вул. Бульвар Тараса Шевченка 30, готель Hilton Kyiv   Вартість участі для членів ААУ: до 18 лютого - 3150 грн. Промо-код: UAA30 Для інших учасників: складе 4500 грн.    
  читати далі
 • Підвищено нижні пороги податкових донарахувань для притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків

  Підвищено нижні пороги податкових донарахувань для притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків

  Практика кримінального права та захисту бізнесу Arzinger підготувала порівняльну інфографіку щодо граничного розміру грошових донарахувань за результатами податкової перевірки за періоди 2018-2020 років, що може призвести до кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків.
  читати далі
 • ЗАХИСТ ПРАВ АДВОКАТІВ

  ЗАХИСТ ПРАВ АДВОКАТІВ

  24 січня, з 15:00 до 18:00, в професійному колі ми говоритимемо про найрезонансніші випадки порушення гарантій адвокатської діяльності в минулому, 2019, році, а також спільно визначимо подальший шлях усунення чинників свавілля від правоохоронних органів в Україні.
  читати далі
 • ЮК «Amber» відкрила регіональний офіс у Чернівцях, який очолив Володимир Літавський

  ЮК «Amber» відкрила регіональний офіс у Чернівцях, який очолив Володимир Літавський

  Літавський Володимир Олександрович успішно провадить адвокатську діяльність вже понад двадцять років. Має значні перемоги та грунтовні знання в галузях цивільного, господарського, кримінального, адміністративного, земельного, трудового, сімейного, цивільно-процесуального та кримінально-процесуального права.
  читати далі
 • 15 листопада 2019 року відбудеться довгоочікувана міжнародна конференція «Податкова транспарентність та ера діджиталізації; український погляд на глобальні податкові виклики»

  15 листопада 2019 року відбудеться довгоочікувана міжнародна конференція «Податкова транспарентність та ера діджиталізації; український погляд на глобальні податкові виклики»

  Цей захід є продовженням започаткованого минулого року Міжнародною фіскальною асоціацією України (IFA Ukraine) циклу заходів присвячених глобальним змінам в оподаткуванні та цифровій економіці. Перший захід First Tax Digital Forum відбувся у листопаді минулого року.
  читати далі
 • Обираємо лідерів юридичного ринку з LIGA ZAKON AWARDS 2019

  Обираємо лідерів юридичного ринку з LIGA ZAKON AWARDS 2019

  Компанія ЛІГА:ЗАКОН започаткувала незалежний всеукраїнський рейтинг ринку юридичних послуг LIGA ZAKON AWARDS 2019
  читати далі
 • IV Конференція «Корпоративна безпека»

  IV Конференція «Корпоративна безпека»

   IV Конференція «Корпоративна безпека» організована за підтримки Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України (АПКБУ)
  читати далі
 • Юридична фірма TOTUM пропонує огляд законодавчих змін у сфері будівництва, нерухомості та землевпорядкування

  Юридична фірма TOTUM пропонує огляд законодавчих змін у сфері будівництва, нерухомості та землевпорядкування

  ЗАКОН VS НЕРУХОМІСТЬ, БУДІВНИЦТВО, ЗЕМЛЯ Чим керуватиметься ринок нерухомості та землі, на які процеси вплине нове законодавство?
  читати далі
 • Команду «Амбер» поповнив новий співробітник

  Команду «Амбер» поповнив новий співробітник

  До команди приєдналась Людмила Григорівна Козятник — адвокат, який має більше п'ятнадцяти років досвіду роботи в сфері права в основному в органах судової влади.
  читати далі
 • Восени відбудеться семінар із захисту бізнесу у сфері містобудування

  Восени відбудеться семінар із захисту бізнесу у сфері містобудування

  Компанія №1 на ринку юридичних послуг з досвідом роботи більше 10 років у сфері нерухомості та земельних активів, переможець премії «Адвокат року 2018» у галузі аграрне та земельне право, переможець номінації «Юридична компанія року» 2017 та 2018, компанія повного спектру послуг юридичного захисту бізнесу «Артіус» проводить семінар з захисту бізнесу у сфері містобудування.  
  читати далі
 • Відбувся семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості

  Відбувся семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості

  Протягом 24-25 червня пройшов семінар для керівників юридичних відділів регіональних центрів зайнятості. Цей захід відбувся в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України.
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери