Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Відділення ААУ

Ми відкриті для всіх адвокатів України!

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація адвокатів України» запрошує активних, ініціативних, амбіційних адвокатів долучитись до роботи у регіональних осередках одного з найуспішніших в Україні професійних об'єднань, «Асоціація адвокатів України», щоб об'єднати наші зусилля задля утвердження та підвищення ролі інституту адвокатури в українському суспільстві.

Серед переваг щодо участі в роботі в регіональних осередках є спілкування та обмін неоціненним досвідом з колегами, участь у роботі комітетів, секцій та форумів та в усіх цікавих інноваційних, соціально важливих, професійно спрямованих проєктів ААУ, можливість відвідувати заходи з підвищення кваліфікації, отримувати методичну та інформаційну допомогу з боку ААУ, безплатно отримувати офіційне друковане видання «Бюлетень ААУ», брати участь в інформаційному наповненні нового надсучасного сайту ААУ, який планує розпочати свою роботу найближчим часом.

Це чудова нагода для найцілеспрямованіших, амбіційних, активних членів ААУ, яким небайдужа доля розвитку адвокатської професії в Україні та які своїми діями прагнуть налагодити спілкування між адвокатами, готові поділитися здобутками з колегами та сприяти утвердженню в Україні правової держави об'єднатися навколо осередків організації в обласних центрах України.

Якщо Ви відчуваєте в себе лідерські та організаторські якості, Ви - активна, ініціативна, ретельна, самостійна, працьовита, освічена, комунікабельна дисциплінована, педантична людина; у Вас є системний підхід до справи, «чиста» біографія, бажання кар`єрного росту, маєте досвід керівника, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на посаду голови регіонального осередку ААУ.

Будемо раді бачити Вас серед активних членів Асоціації адвокатів України – професійної організації нового покоління.

Більш детальна інформація за тел.: +38 067 343 34 07, +38 067 441 10 27.

Ми відкриті до діалогу і готові вислухати зустрічні пропозиції щодо налагодження ефективної та взаємовигідної співпраці.

Тих, кого зацікавила дана інформація, просимо надсилайте свої резюме до Секретаріату ААУ на електрону адресу: info@uaa.org.ua
 

 • ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Борисенко Владислав Анатолійович

  Борисенко Владислав Анатолійович

 • ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  МАЙСТРО ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

  МАЙСТРО ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ

 • КИЇВ та КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  МАЦЕЛЮХ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

  МАЦЕЛЮХ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

 • КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  РЕЧИЦЬ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ

  РЕЧИЦЬ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ

 • МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  БАЛАЦЬКА ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА

  БАЛАЦЬКА ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА

 • ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  ЯКУБА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

  ЯКУБА ГАЛИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 • ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  МОКІНА ІННА ВОЛОДИМИРІВНА

  МОКІНА ІННА ВОЛОДИМИРІВНА

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Розділ не знайдений.

Iнформацiйнi та медiа партнери