Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення!

  Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення!

  Юридична компанія AVG святкує 4 роки з дня створення. За цей час ми увійшли до 200 кращих юридичних компаній України, до 10 кращих у сімейному праві, долучились до законотворчої діяльності у сфері захисту прав дітей, керуючий партнер Катерина Власюк видала книгу "Розлучення.
  читати далі
 • Запорізька торгово-промислова палата запрошує прийняти участь у семінарі «Оосбливості проведення бізнес (партнерської) медіації»!

  Даний захід розповість про можливості застосування партнерської медіації на стадіях створення, формування та введення бізнесу, яка допоможе створити та зберегти стійкий партнерський бізнес, або при вирішенні припинити бізнес – допоможе зберегти Ваші відносини та ресурси.
  читати далі
 • АО Barristers открывает офис в Латвии!

  АО Barristers открывает офис в Латвии!

  В связи с расширением международного сотрудничества, Адвокатское объединение Barristers, открывает офис в г. Риге (Латвия), который возглавит латвийский юрист Армандс Вискерс.

  Офис расположен по адресу: ул. Лачплеса 61, Рига, Латвия (61 Lacplesa Str., Riga, Latvia), тел. + 371 26607777, факс. +371 67502507.
  читати далі
 • Адвокат АО «Barristers»:фінансові регулятори фактично самоусунулись від вирішення питання правового статусу криптовалют

  Адвокат АО «Barristers»:фінансові регулятори фактично самоусунулись від вирішення питання правового статусу криптовалют

  Адвокат АО «Barristers» Вадим Колокольніков в інтерв’ю виданню Lойер розповів про нюанси правового регюлювання біткоїну в Україні, а також про судову практику, оподаткування та декларування криптовлют.
  читати далі
 • ЮK «АМБЕР» ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК !

  ЮK «АМБЕР» ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК !

  НАШУ КОМАНДУ ПОПОЛНИЛ НОВЫЙ СОТРУДНИК ! Тарас Владимирович Литавский имеет девятилетний опыт работы в сфере права, в том числе в органах прокуратуры и независимой адвокатской деятельности.
  читати далі
 • Партнер АО Barristers Алексей Шевчук принял участие в LHS Discussion Hub!

  Партнер АО Barristers Алексей Шевчук принял участие в LHS Discussion Hub!

  LHS Discussion Hub: эксперты, среди которых партнер АО Barristers Алексей Шевчук, обсуждали резонансные уголовные производства.

  читати далі
 • Ведущий проекта «ДокаZ» Алексей Шевчук прошел полиграф, чтобы развеять обвинения!

  После того, как ряд СМИ обвинили ведущего проекта «ДокаZ» Алексея Шевчука в проплаченном эфире с бывшим председателем Государственной фискальной службы Украины Романом Насировым, журналист прошел проверку на детекторе лжи. Тем самым он доказал, что никаких взяток не брал, а телеканал ZIK готов отстаивать свое честное имя в суде, указывается на сайте канала.
  читати далі
 • АО «Barristers» и ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» подписали меморандум о сотрудничестве!

  АО «Barristers» и ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» подписали меморандум о сотрудничестве!

  2 августа 2018 года ООО «Юридическая консалтинговая компания Де-Юре» и АО «Barristers» подписали меморандум о сотрудничестве, который дает старт реализации совместных проектов. В подписании документа принимали участие управляющий партнер ЮКК «Де-Юре», адвокат Григорий Трипульский, партнер АО «Barristers», адвокат Денис Пономаренко, а также новый член команды АО Barristers» Николай Пашковский.
  читати далі
 • НОВА РЕДАКЦІЯ #КПК ВІД «ЗіБ»!

  Шановні колеги!
  Всім передплатникам медіа-партнера ААУ - Закон і Бізнес надійде НОВА РЕДАКЦІЯ #КПК ВІД «ЗіБ»!
  читати далі
 • Катерина Власюк виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої

  Катерина Власюк виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої

  Катерина Власюк, керуючий партнер ЮК AVG та член Правління ААУ виграла справу на користь телеведучої Сніжани Єговорої у спорі з її колишнім чоловіком Антіном Мухарським.
  читати далі
 • В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property!

  В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property!

  В Академії Консалтингового Бізнесу стартує перша група спеціалізованого курсу для юристів з інтелектуальної власності - Intellectual Property!
  читати далі
 • Партнер АО «Barristers», Денис Пономаренко представляє статтю "Тактика роботи зі слідчим"!

  Партнер АО «Barristers», Денис Пономаренко представляє статтю "Тактика роботи зі слідчим"!

  До Вашої уваги, стаття партнера АО "Barristers", Голови Одеського відділення ААУ , Дениса Пономаренка на тему "Тактика роботи зі слідчим".
  читати далі
 • Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID!

  Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID!

  Керуючий партнер ЮК AVG Катерина Власюк відвідала міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID,  який проходив 7 липня, у Каневі, на території музею Тараса Шевченка, До панельних дискусій в рамках форуму долучилися екс-міністерка фінансів Наталія Яресько, міністерка освіти Лілія Гриневич, посол Канади в Україні Роман Ващук, екс-посол США Джон Гербст, директор Офісу із залучення інвестицій Даніель Білан.
  читати далі
 • Партнер АО «Barristers», Віце-президент Федерації Джундокан України Денис Пономаренко взяв участь у відкритті Х Кубку світу з годзю-рю карате та кобудо!

  Партнер АО «Barristers», Віце-президент Федерації Джундокан України Денис Пономаренко взяв участь у відкритті Х Кубку світу з годзю-рю карате та кобудо!

  6-7 липня 2018 р. у Палаці спорту міста Одеси відбувся Кубок Світу з годзю-рю карате і кобудо, участь у якому взяло більше 600 учасників з 15 країн: Азербайджан, Арменія, Білорусь, Грузія, Індія, Іран, Казахстан, Латвія, Молдова, Румунія, Словаччина, Таджикистан, Україна, Японія(Окінава).
  читати далі
 • Адвокат АО «Barristers» Гловюк Ірина виступила з доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «Державне бюро розслідувань: на шляху розбудови»

  Адвокат АО «Barristers» Гловюк Ірина виступила з доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «Державне бюро розслідувань: на шляху розбудови»

  Адвокат АО «Barristers» Гловюк Ірина виступила з доповіддю на Міжнародній науково-практичній конференції «Державне бюро розслідувань: на шляху розбудови».
  читати далі
 • ULF 2018: ADER HABER визнано серед лідерів українського юридичного ринку!

  ULF 2018: ADER HABER визнано серед лідерів українського юридичного ринку!

  За результатами авторитетного щорічного дослідження "Ukrainian Law Firms. A Handbook for foreign Clients 2018" ADER HABER визнано в числі провідних юридичних фірм України в низці практик права й індустріальних спеціалізацій.
  читати далі
 • Юридическая Фирма «Дмитриева и Партнеры» расположилась в рейтинге «ТОП-10 аутсорсинговых компаний Украины»!

  Юридическая Фирма «Дмитриева и Партнеры» расположилась в рейтинге «ТОП-10 аутсорсинговых компаний Украины»!

  Ассоциация адвокатов Украины поздравляет генерального партнера ЮФ «Дмитриева и Партнеры» с профессиональным признанием!  ЮФ «Дмитриева и Партнеры» расположилась в рейтинге «ТОП-10 аутсорсинговых компаний Украины» по версии журнала Strategic Business Review - SBR, заняв место в первой пятерке лауреатов. в рейтинге «ТОП-10 аутсорсинговых компаний Украины» по версии журнала Strategic Business Review - SBR, заняв место в первой пятерке лауреатов.
  читати далі
 • Уроки адвокатури від ALEXANDROV&PARTNERS!

  Уроки адвокатури від ALEXANDROV&PARTNERS!

  ALEXANDROV&PARTNERS відчуває відповідальність перед молодим поколінням юристів і відкриває для всіх бажаючих більш ніж 15 років досвіду ведення юридичного бізнесу у проекті «Уроки адвокатури».
  читати далі
 • Центр журналістських розслідувань!

  Центр журналістських розслідувань!

  Шановні члени ААУ!
  Нагадуємо Вам, що Ви завжди можете скористатися послугами нашого інформаційного партнера - Центру журналістських розслідувань (ЦЖР), який пропонує підтримку в судових справах забезпечуючи відео-фіксацію судових засідань, громадський контроль за об’єктивністю розгляду справ у суді.
  читати далі
 • АДВОКАТ АО «BARRISTERS» ГЛОВЮК ІРИНА ВИСТУПИЛА З ДОПОВІДДЮ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ: НА ШЛЯХУ РОЗБУДОВИ»!

  АДВОКАТ АО «BARRISTERS» ГЛОВЮК ІРИНА ВИСТУПИЛА З ДОПОВІДДЮ НА МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ: НА ШЛЯХУ РОЗБУДОВИ»!

  Адвокат Генерального партнера ААУ АО "Barristers" Ірина Гловюк виступила з доповіддю на Міжнародній науково- практичній конференції "Державне бюро розслідувань: на шляху розбудови!"
  читати далі
2 3 4 5 6

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери