Оплата Online

Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

  20 червня 2019 року Комітет ААУ з корпоративного права розпочав серію панельних дискусій, присвячених практиці застосування ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Перший захід було присвячено перехідному періоду, який тривав один рік та завершився 17 червня 2019 року. Учасники дискусії обговорили нові правила реєстрації корпоративних прав, практичні нюанси взаємодії із державними реєстраторами та нотаріусами, а також питання, пов’язані із прийняттям рішень загальними зборами учасників ТОВ.
  читати далі
 • Юридична компанія «Амбер» представляє нову книгу «Осінній Жираф»

  Юридична компанія «Амбер» представляє нову книгу «Осінній Жираф»

  Книга «Осінній Жираф» написана адвокатами компанії Семеном і Ганною Ханіними, і є продовженням попередньої книги «Сніданок Юриста». Ілюстрації для книги виконані талановитим художником Катериною Дудник.
  читати далі
 • Семінар на тему: Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів

  Семінар на тему: Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів

  25 червня 2019 року адвокат Ганна Лисенко, Заступник Голови Комітету ААУ господарського права та процесу, партнер АО «Адвокатська сім’я Лисенко», проведе семінар на тему «Як не зробити помилки при укладенні господарських договорів» для начальників юридичних відділів обласних центрів зайнятості за підтримки Державної служби зайнятості (Центральний апарат), Асоціації адвокатів України та АО «Адвокатська сім’я Лисенко».
  читати далі
 • КАКИМ БУДЕТ КУРС ГРИВНИ И КАК ВОЗОБНОВИТЬ КРЕДИТОВАНИЕ БИЗНЕСА В УКРАИНЕ?

  КАКИМ БУДЕТ КУРС ГРИВНИ И КАК ВОЗОБНОВИТЬ КРЕДИТОВАНИЕ БИЗНЕСА В УКРАИНЕ?

  13 июня в 13:00 журнал " Власть денег " проводит дискуссионную панель, посвященную вопросам курсовой стабильности и финансированию реального сектора экономики в Украине. Эксперты и политики поговорят о внешних и внутренних рисках для курса гривни и об эффективности денежно-кредитной политики НБУ. В частности, будут рассмотрены возможности для уменьшения процентной ставки и перенаправления свободных средств банковской системы для кредитования предприятий.
  читати далі
 • Тіньова економіка. Конкуренція і рейдерство

  Тіньова економіка. Конкуренція і рейдерство

  13 червня 2019 року відбудеться конференція « Тіньова економіка . Конкуренція і рейдерство», яка стане другою із серії заходів «Бізнес і конфлікти 2019».
  читати далі
 • 21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.

  21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.

  21 травня стартує CORPORATE LAWYER - двомісячний онлайн курс для корпоративних юристів.
  🎁 + юридична англійська в ПОДАРУНОК! 🎁
  📚10 навчальних модулів - онлайн або в записі, де ми з вами пройдемося по всіх ключових питаннях корпоративного права. Реєструйтеся за посиланням https://bit.ly/2YHCWIX
  читати далі
 • Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!

  Жіночій клуб ААУ дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!

  Дорогі жінки! Жіночій клуб Асоціації адвокатів України дарує можливість відвідати грандіозну подію МАМА SUMMIT 5 зі знижкою – 50%!
  читати далі
 • ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ?

  ВОДНИЙ ШЛЯХ Е40. НАВІЩО ПІДНІМАТИ РАДІАЦІЙНИЙ МУЛ З ДНА ПРИП'ЯТІ І ВЕЗТИ ЙОГО В КИЇВ?

  Газета «Ділова столиця» і громадська організація «Чистий Дніпро» в рамках дискусійного клубу 9 квітня проведе дискусійну панель на тему «Водний шлях Е40. Навіщо піднімати радіаційний мул з дна Прип'яті і везти його в Київ?». Експерти та представники влади шукатимуть відповідь на питання, як знайти баланс між економічними вигодами і ризиками для людей і навколишнього середовища.
  читати далі
 • Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019

  Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019

  Шановні колеги!
  Інформаційний партнер ААУ запрошує на Український Бізнес Форум 2019, який відбудеться
  24 вересня 2019 в Hilton Hotel в м. Києві.
  Український Бізнес Форум проводиться з метою об’єднати представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучивши до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.
  читати далі
 • Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ Business Center

  Інформаційний партнер ААУ запрошує до участі в новому заході – COMPLIANCE`2019 16-го квітня в IQ Business Center

  Шановні колеги, Інформаційний партнер ААУ пропонує до Вашої уваги участь в новому заході – COMPLIANCE`2019, що відбудеться 16-го квітня в IQ Business Center.
  читати далі
 • Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group

  Лише біля 40% адвокатів беруть участь в системі «електронний суд», - Микита Задорожний, адвокат ID Legal Group

  Днями в Києві відбувся ІІ Судовий форум. Організатором форуму виступила Асоціація адвокатів України. Юридичне об’єднання ID Legal Group було партнером заходу, а адвокат об’єднання Микита Задорожний взяв безпосередню участь у його роботі та поділився власним досвідом щодо роботи системи «Електронний суд».
  читати далі
 • Інноваційний проект OpenLex дозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів

  Інноваційний проект OpenLex дозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів

  Взаємодія Інвестора та Позивача за посередництва кращих фахівців сфери права та фінансів збільшує шанси на успіх у тих судових справах, які ще вчора здавались безперспективними.
  читати далі
 • До команди ЮК "АМБЕР" приєднався новий співробітник - адвокат Маркіан Висоцький

  До команди ЮК "АМБЕР" приєднався новий співробітник - адвокат Маркіан Висоцький

  Шановні колеги! Ми з радістю повідомляємо, що 18 лютого 2019 року команду юридичної компанії "АМБЕР" поповнив новий співробітник - адвокат Маркіан Васильович Висоцький.
  читати далі
 • Інноваційний проект OpenLexдозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів.

  Інноваційний проект OpenLexдозволяє знайти інвестиції для усіх випадків судових спорів.

  Взаємодія Інвестора та Позивача за посередництва кращих фахівців сфери права та фінансів збільшує шанси на успіх у тих судових справах, які ще вчора здавались безперспективними.
  читати далі
 • «Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law 2019

  «Юридична Газета» проводить дослідження Ukrainian Women in Law 2019

  Триває дослідження видання «Юридичної Газети» Ukrainian Women in Law 2019. Мета: визначити найбільш успішних жінок-юристів, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, сформували основні тенденції тих чи інших практик у певних галузях права, зробили значний вклад у стабілізацію не лише професійної сфери, але й громадянського та політичного життя країни.
  читати далі
 • На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера ААУ!

  На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера ААУ!

  На портаі ЛІГА:ЗАКОН опублікована стаття Михайла Кочерова, к. ю. н., адвоката та керуючого партнера IBC Legal Services - Генерального партнера #ААУ на тему: "Обмеження та заборони в умовах ліберальної моделі валютного регулювання"
  Ознайомитись з повним текстом можна за посиланням
  читати далі
 • Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн!

  Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн!

  Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб, які шляхом відкриття фейкового рахунку на ім’я контрагента, введення працівників клієнта в оману та використання фіктивних компаній намагались заволодіти грошовими коштами Клієнта у розмірі більше 40 млн. грн.
  читати далі
 • ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку у Верховному Суді в трудовому спорі!

  ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку у Верховному Суді в трудовому спорі!

  ADER HABER успішно захистила інтереси одного з лідерів національного кондитерського ринку, що входить в трійку найбільших кондитерських компаній України за обсягами виробництва і в топ-100 світових компаній, у трудовому спорі про поновлення на роботі з колишнім Головним бухгалтером.
  читати далі
 • Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію!

  Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію!

  Юридична компанія «Амбер» 19 грудня 2018 року в День адвокатури України провела доброчинну акцію - вручення грошової допомоги в розмірі 100 000 грн директору притулку для бездомних тварин благодійного фонду "Сіріус" Олександрі Мезіновій.
  читати далі
 • З нагоди Дня адвокатури України АО «Barristers» запрошує усіх бажаючих на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року.

  З нагоди Дня адвокатури України АО «Barristers» запрошує усіх бажаючих на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року.

  З нагоди Дня адвокатури України генеральний партнер ААУ BARRISTERS запрошує на відкриття знака пам’яті Івану Павловичу Бессарабову – юрисконсульту, вбитому внаслідок репресій 4 лютого 1938 року.
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери