Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • Новина від Інформаційного партнера ААУ "Delo.ua": Стратегії заробітку бізнесу на екологічних проєктах на новій лекції "Штаб-квартири"

  Новина від Інформаційного партнера ААУ "Delo.ua": Стратегії заробітку бізнесу на екологічних проєктах на новій лекції "Штаб-квартири"

  Екологічні проєкти дають бізнесу не лише додатковий енергоресурс у вигляді теплової, електричної енергії і якісні органічні добрива, а й додатковий прибуток. Дізнайтеся, як середній бізнес може заробляти на екологічних проєктах та «зеленій» енергетиці вже 27 липня на вебінарі освітнього проєкту «Штаб-квартира». 


  читати далі
 • ВАКС vs Адвокатура

  ВАКС vs Адвокатура

  Сьогодні, на мій погляд, вирішується питання – бути чи не бути адвокатурі в Україні. Що бентежить найбільше? Спробую пояснити це на прикладі апеляційної скарги.
  читати далі
 • Інформаційний партнер ААУ компанія LIGA ZAKON проведе Бухгалтерський онлайн форум 2022

  Інформаційний партнер ААУ компанія LIGA ZAKON проведе Бухгалтерський онлайн форум 2022

  Щорічний бухгалтерський форум відбудеться 22 липня 2022 року об 11:00. 
  Участь у заході безкоштовна за попередньої реєстрації – https://store.ligazakon.net/form/buh-online-forum-2022
  Програма форуму:

  1. Презентація результатів V Всеукраїнського дослідження “Індекс легкості роботи бухгалтера” від LIGA ZAKON 
  2. Відповіді на гарячі питання:  
  * Реєстрація/ блокування податкових накладних
  * Обговорення питання неможливості виконання податкових обов’язків
  * Проведення камеральних перевірок
  * Бюджетне відшкодування сум ПДВ. Порядок узгодження, терміни проведення перевірок та процедура відшкодування контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування
  * Належна оцінка праці бухгалтера  
  3) Обмін думками 
  читати далі
 • Коли обвинувачення не дозволяє захиснику призначити експертизу

  Коли обвинувачення не дозволяє захиснику призначити експертизу

  Якщо ми намагаємось уникнути звинувачень у обвинувальному ухилі, захист та сторона обвинувачення повинні мати рівні можливості в питанні провдення експертиз. Але суди іноді підтримують правоохоронців. При цьому безпідставно.
  читати далі
 • Практичні стратегії побудови та управління бізнесом від Марини Авдєєвої у проєкті “Штаб-квартира”

  Практичні стратегії побудови та управління бізнесом від Марини Авдєєвої у проєкті “Штаб-квартира”

  За результатами дослідження Європейської Бізнес Асоціації, станом на травень в повному обсязі працювало третина українських компаній, а у червні — вже 47%. Це свідчить про те, що вітчизняний бізнес швидко переходить на військові рейки й робить усе можливе, аби підтримати економіку, військо та наблизити нашу перемогу. Аби допомогти вітчизняним підприємцям та управлінцям найбільш ефективно адаптуватися до нових умов, журнал “ТОП-100. Рейтинги найбільших” разом із онлайн-виданням Delo.ua запускають освітній проєкт “Штаб-квартира”. Щотижня бізнес-практики з багаторічним досвідом ділитимуться практичними антикризовими стратегіями у форматі практичних інтерв'ю та вебінарів. 
  читати далі
 • Семен Ханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

  Семен Ханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

  Семен Ханін взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції

  Семен Ханін, адвокат, керуючий партнер  ЮК Amber Law Company, к.е.н., заслужений юрист України, член Правління Асоціації адвокатів України виступив на міжнародній науково-практичній конференції «Адміністративна юстиція в Україні: проблеми теорії та практики. Податкові спори в адміністративному судочинстві», яка відбувається в рамках Днів адміністративної юстиції в Україні.
  читати далі
 • Зустрічайте оновлений телеграм-канал Delta International Services! Дізнавайтесь цікаву інформацію і будьте в курсі актуальних новин від адвоката Тасліцького і партнерів DIS.

  Зустрічайте оновлений телеграм-канал Delta International Services! Дізнавайтесь цікаву інформацію і будьте в курсі актуальних новин від адвоката Тасліцького і партнерів DIS.

  На каналі Ви знайдете:
  -новини міжнародної торгівлі та митної сфери;
  -коментарі актуальних подій та практичні поради від експертів;
  -рекомендації суб’єктам ЗЕД щодо ведення своєї діяльності та багато іншого.

  Переходьте за посиланням https://t.me/disua та підписуйтесь!
  читати далі
 • YouControl та Eterna Law об’єднались, щоб розповісти, як під час війни уникнути співпраці з компаніями, що мають «російський слід»!

  YouControl та Eterna Law об’єднались, щоб розповісти, як під час війни уникнути співпраці з компаніями, що мають «російський слід»!

  Цікаво? Знаємо, що так 

  Приходьте на вебінар «Бізнес в умовах військової агресії», під час якого досвідчені юристи пояснять, як ефективно користуватися інструментами YouControl для викриття токсичних компаній та підсанкційних суб’єктів — cutt.ly/8K19hec

  Все, що потрібно знати про ризики співпраці з російськими та Білоруськими компаніями в Україні та за кордоном — на прикладі реальних кейсів.

  Дата: 7 липня
  Час: 16:00 – 17:30
  Формат: онлайн

  читати далі
 • «МИ ВІРИМО В СЕБЕ І ГОТОВІ ДО ВСЬОГО» — АНДРІЙ БУРБА, МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ЮРИСТ GRACERS

  «МИ ВІРИМО В СЕБЕ І ГОТОВІ ДО ВСЬОГО» — АНДРІЙ БУРБА, МОЛОДШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, ЮРИСТ GRACERS

  #юристи_в_армії
  «Якщо ми не захистимо нашу Батьківщину сьогодні, то України, можливо, не буде завтра», — наголошує Андрій Бурба, молодший лейтенант Збройних сил України, юрист Gracers. Про свій шлях до армії, завдання офіцера ССО ЗСУ та про те, чому Україна переможе, він розповів в інтерв’ю «Юридичній практиці».
  читати далі
 • Amber Law Company захистила інтереси клієнта в суді

  Amber Law Company захистила інтереси клієнта в суді

  Ми продовжуємо ділитися з Вами перемогами юридичної компанії Amber Law Company в суді.
  читати далі
 • Проєкт "Психічне здоров'я для України"

  Проєкт "Психічне здоров'я для України"

  Проєкт "Психічне здоров'я для України" готує до запуску інформаційну платформу, що міститиме всю необхідну інформацію для отримання допомоги людям, які пережили сексуальне скривдження під час війни. 
  читати далі
 • Медіапартнер ААУ “Delo.ua” запрошує на актуальні діджитал-стратегії на лекції від MMR Edu

  Медіапартнер ААУ “Delo.ua” запрошує на актуальні діджитал-стратегії на лекції від MMR Edu

  Медіапартнер ААУ “Delo.ua” запрошує на актуальні діджитал-стратегії на лекції від MMR Edu

  Вже завтра об 11:00 відбудеться лекція "Діджитал під час війни: корпоративний досвід".
  Нова реальність гостро поставила перед українськими компаніями питання адаптації та виживання. І немалу роль у цьому відіграють digital-стратегія та комунікація.
  читати далі
 • ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії», тож ділимося новим інтерв'ю про Євгена Мірошникова

  ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії», тож ділимося новим інтерв'ю про Євгена Мірошникова

  ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії», тож ділимося новим інтерв'ю про Євгена Мірошникова, солдата-розвідника ТРО ЗСУ, CEO Oblavabot, адвоката Sayenko Kharenko:
  https://pravo.ua/tse-chas-koly-prosto-znaiomi-mozhut-staty-blyzhchymy-za-druziv-a-deiaki-blyzki-druz...
  читати далі
 • ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії»

  ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії»

  ААУ підтримує інформаційно проєкт Юридичної практики «Юристи в армії», тож ділимося новим інтерв'ю про Євгена Грушовця, партнера Ario Law Firm, який очолював департамент захисту в кримінальних провадженнях:
  https://pravo.ua/vsi-pidstavlialy-odyn-odnomu-ne-tilky-pleche-ale-i-spynu-ievhen-hrushovets-partner-...
  читати далі
 • Чергова перемога в суді адвокатів ЮК Amber Law Company

  Чергова перемога в суді адвокатів ЮК Amber Law Company

  Так, 26 травня 2022 року за скаргою адвокатів юридичної компанії Amber Law Company ухвалою суду було скасовано повідомлення про підозру у вчиненні кримінального
  правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365-2 КК України, оскільки повідомлення про підозру не відповідає вимогам ст.ст. 276, 277 КПК України - повідомлення здійснене за відсутності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального поавопорушення ; у повідомленні відсутній виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, а саме, виклад об’єктивної та суб’єктивної сторони. 
  фактичних обставин.

  За результатами розгляду справи можна сформулювати два важливих висновки: 1) Мета отримання неправомірної вигоди для інших осіб не утворює складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 365-2 КК України; 2) Не може бути завдано шкоди фізичній чи юридичній особі, якщо вони не є власниками майна.

  Команда ЮК Amber Law Company має високий професійний рівень у категорії справ пов’язаних із захисту бізнесу.
  читати далі
 • Будь-яку сьогоднішню подію ми розглядаємо крізь призму російсько-української війни

  Будь-яку сьогоднішню подію ми розглядаємо крізь призму російсько-української війни

  Будь-яку сьогоднішню подію ми розглядаємо крізь призму російсько-української війни, яка змінила наше життя на "до" та "після". Але все, що з нами відбувається, – це "зараз", і порядок денний визначає саме теперешній час. Українське правое поле також набуває змін, проте доля країни сьогодні вирішується на іншому полі – полі бою. І саме тому керучий партнер ЮК "Амбер" Семен Ханін вважає, що вдосконалення законодавчої бази – справа майбутнього, а зараз мають значення лише ті речі, які дозволять здолати ворога і виграти цю війну
  читати далі
 • Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому закон про безперебійне виробництво

  Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому закон про безперебійне виробництво

  Верховна Рада прийняла у другому читанні та в цілому закон про безперебійне виробництво та постачання сільськогосподарської продукції під час воєнного стану (законопроект № 7264).
  читати далі
 • Що передбачає Закон про ленд-ліз для України

  Що передбачає Закон про ленд-ліз для України

  Триває третій місяць повномасштабної російсько-української війни. Міжнародні партнери з кожним днем надають Україні все більше підтримки – не тільки в гуманітарній, але й у військовій сфері.
  читати далі
 • Що робити, якщо ваше житло було пошкоджене або зруйноване під час війни?

  Що робити, якщо ваше житло було пошкоджене або зруйноване під час війни?

  Cтаття команди АО «ЮРІСВЕСТ» на тему - Що робити, якщо ваше житло було пошкоджене або зруйноване під час війни?
  читати далі
 • Amber Law Company - підсумки тижня.

  Amber Law Company - підсумки тижня.

  Команда Amber Law Company з початку квітня працює в офісі та знаходять час підготувати фахові коментарі та аналітику для професійних видань: 
  • Юридична газета,
  • Юридична практика,
  • Закон&Бізнес,
  • Ліга.
  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Розділ не знайдений.

Iнформацiйнi та медiа партнери