Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Новини партнерiв ААУ

 • Команда ETERNA LAW має унікальну експертизу в області комплаєнсу та, як завжди, охоче ділиться своїми знаннями та напрацюваннями

  Команда ETERNA LAW має унікальну експертизу в області комплаєнсу та, як завжди, охоче ділиться своїми знаннями та напрацюваннями

  Із початком повномасштабної війни Росії проти України цивілізований світ розширив пакет санкцій проти країни-агресора та її громадян, проте потрапити під дію міжнародних санкцій можна, навіть якщо жодним чином не підтримуєш російське вторгнення на українську територію.
  читати далі
 • Чи можуть росіяни отримати громадянство України за спрощеною процедурою?

  Чи можуть росіяни отримати громадянство України за спрощеною процедурою?

  Питання неочікуване і для багатьох обурливе. Проте за даними ДМС України ще в березні понад 300 росіян подали заяви про надання їм громадянства України.
  читати далі
 • Друзі, продовжуємо ділитися з вами історіями наших колег, якими ми надихаємось і пишаємось

  Друзі, продовжуємо ділитися з вами історіями наших колег, якими ми надихаємось і пишаємось

  Anastasiia Panchak - юристка практики антимонопольного та конкурентного права. З початком війни Настя перетворила свої сторінки в соцмережах в потужні інформаційні ресурси. З перших днів вона ділилася новинами саме англійською мовою на LinkedIn, щоб розповідати іноземцям про справжній стан справ в Україні. Її пости набирали десятки, а іноді сотні тисяч переглядів. З початку війни на сторінку Насті у LinkedIn підписалося близько 9 тис. фолоферів з різних куточків світу!
  читати далі
 • Відновлено територіальну підсудність судових справ суду в Київській області

  Відновлено територіальну підсудність судових справ суду в Київській області

  Розпорядженням Голови Верховного Суду від 05.05.2022 № 28/0/9-22, ураховуючи наявність належних умов для здійснення правосуддя, із 06 травня 2022 року відновлено територіальну підсудність судових справ Макарівського районного суду Київської області.
  читати далі
 • Компенсація за зруйноване житло і бізнес: що потрібно зробити вже зараз

  Компенсація за зруйноване житло і бізнес: що потрібно зробити вже зараз

  За даними Офісу Генпрокурора, збройними силами РФ зруйновано і пошкоджено понад 6 тисяч об’єктів цивільної інфраструктури. Про яку саме суму збитків ідеться, говорити поки що зарано, бо тривають відповідні експертизи, призначені слідчими різних правоохоронних органів, які відпрацьовують звільнені від окупантів території. До того ж, кількість зруйнованих будинків постійно збільшується, бо під брехливі політичні заяви росіян, що вони не воюють із мирним населенням, знищення наших міст триває.
  читати далі
 • Що робити зі зброєю після війни розповів юрист Gracers Law Firm

  Що робити зі зброєю після війни розповів юрист Gracers Law Firm

  Чи варто розглядати варіант, що після закінчення війни вся видана зброя залишиться у мирних домівках та яка взагалі доля автоматів, пістолетів, гранат після завершення бойових дій.
  Куди здавати зброю та які процедури її обліку в Україні розповів Сергій Савинський, юрист компанії Gracers Law Firm.
  Детальніше за посиланням:
  https://dev.ua/news/zbroya-1649848367
  читати далі
 • Які зміни відбулися у державній системі правової охорони інтелектуальної власності з урахуванням реалій воєнного часу?

  Які зміни відбулися у державній системі правової охорони інтелектуальної власності з урахуванням реалій воєнного часу?

  Які зміни відбулися у державній системі правової охорони інтелектуальної власності з урахуванням реалій воєнного часу?
  Розповідаюсь юристи АО "Arzinger": https://bit.ly/3EToZOs 
  читати далі
 • За якими правилами відбувається страхування у час воєнного стану, розповідає юрист Amber Law Company.

  За якими правилами відбувається страхування у час воєнного стану, розповідає юрист Amber Law Company.

  Численні руйнування та знищення майна є невід’ємними наслідками ведення масованих бойових дій. Тож питання охорони майнових і особистих інтересів шляхом страхування стає вкрай актуальним у воєнний час. Певна частина з пошкодженого або знищеного майна була застрахована у той чи інший спосіб. Тож питання страхових виплат є актуальним. За якими правилами відбувається страхування у час військового стану аналізував Єгор Кузьменко, юрист Amber Law Company
  читати далі
 • КВАЛІФІКАЦІЯ ДІЙ СЛУЖБОВОЇ ОСОБИ ЗА CТ. 368 КК УКРАЇНИ — БЛОГ АДВОКАТА СЕМЕНА ХАНІНА

  КВАЛІФІКАЦІЯ ДІЙ СЛУЖБОВОЇ ОСОБИ ЗА CТ. 368 КК УКРАЇНИ — БЛОГ АДВОКАТА СЕМЕНА ХАНІНА

  Шановні колеги. Усі ми юристи та маємо різні думки. Це природно. Але іноді, на мій погляд, потрібно цими думками обмінюватися для розвитку юриспруденції. Я, виключно для обміну думками, наводжу дві доволі довгі цитати.
  читати далі
 • ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ

  ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ЗАХИСТ БАТЬКІВЩИНИ

  Законом України №2124-IX від 15 березня 2022 року, який набрав чинності 21 березня 2022 року, Кримінальний кодекс України доповнено ст. 43-1, яка виключає кримінальну відповідальність за дії, передбачені Особливою частиною цього Кодексу, за певних, визначених цією статтею, обставин.
  читати далі
 • Юридична компанія Amber Law Company взяла участь у судовому засіданні в Апеляційній палаті ВАКС

  Юридична компанія Amber Law Company взяла участь у судовому засіданні в Апеляційній палаті ВАКС

  21 квітня 2022 року адвокати юридичної компанії Amber Law Company взяли участь в судовому засіданні в Апеляційній палаті в приміщенні Вищого антикорупційного суду.
  читати далі
 • Компанія Amber продовжує роботу в умовах воєнного стану

  Компанія Amber продовжує роботу в умовах воєнного стану

  Команда Amber Law Company повертається до роботи та продовжує надавати правову допомогу з усіх актуальних на сьогодні питань. Чим швидше запрацює бізнес, тим швидше відновиться економіка України.
  читати далі
 • Компанія Amber Law Company увійшла до рейтингу найкращих юридичних компаній України за версією міжнародного видання The Legal 500.

  Компанія Amber Law Company увійшла до рейтингу найкращих юридичних компаній України за версією міжнародного видання The Legal 500.

  Amber Law Company вже котрий рік поспіль присутня у рейтингу і входить до списку кращих компаній LEGAL 500 TAX.
  читати далі
 • За ініціативи юридичної компанії АРТІУС та адвокатів-волонтерів в Україні запустили Telegram-канал «Юридична Армія»

  За ініціативи юридичної компанії АРТІУС та адвокатів-волонтерів в Україні запустили Telegram-канал «Юридична Армія»

  За ініціативи юридичної компанії АРТІУС та адвокатів-волонтерів в Україні запустили Telegram-канал «Юридична Армія» для безкоштовної правової допомоги українцям під час війни. 
  Команда фахівців безкоштовно надає юридичні консультації, та організовує різноманітну підтримку. У проєкті є телеграм-бот @artius_law_bot, який може приймати запитання від громадян на які юристи проєкту надають відповідь.
  читати далі
 • Трудові відносини в умовах воєнного стану

  Трудові відносини в умовах воєнного стану

  Запрошуємо переглянути статтю, яку підготувала Корнілкова Людмила - адвокатка, керівник юридичної фірми "Хелп Право" на тему "Трудові відносини в умовах воєнного стану"
  читати далі
 • Особливий режим досудового розслідування та судового розгляду в умовах воєнного стану

  Особливий режим досудового розслідування та судового розгляду в умовах воєнного стану

  Шановні адвокати! Пропонуємо вам для ознайомлення презентацію “Особливий режим досудового розслідування та судового розгляду в умовах воєнного стану”.
  читати далі
 • Науково-практичний коментар Розділу IX-1 Кримінального процесуального кодексу України "Особливий режим досудового розслідування,

  Науково-практичний коментар Розділу IX-1 Кримінального процесуального кодексу України "Особливий режим досудового розслідування,

  Шановні адвокати! Пропонуємо вам для ознайомлення науково-практичний коментар Розділу IX-1 Кримінального процесуального кодексу України "Особливий режим досудового розслідування, судового розгляду в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції чи заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації та/або інших держав проти України"
  читати далі
 • Примусове вилучення активів РФ на користь України

  Примусове вилучення активів РФ на користь України

  В умовах повномасштабної війни, яку Російська Федерація веде проти нашої країни, вкрай актуальним залишається питання вжиття заходів, які будуть спрямовані як на захист суверенітету, територіальної цілісності та національної безпеки, так і на відшкодування неймовірних за розмірами збитків, завданих нашій Державі. Тільки за перший місяць війни збитки, завдані Україні, оцінюються Кабінетом Міністрів у трильйон доларів, при цьому економіка скоротилась більше ніж на 35%
  читати далі
 • СТАТУС БІЖЕНЦЯ ТА ТИМЧАСОВИЙ ПРИТУЛОК. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ГРОМАДЯНАМ?

  СТАТУС БІЖЕНЦЯ ТА ТИМЧАСОВИЙ ПРИТУЛОК. ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ГРОМАДЯНАМ?

  Внаслідок воєнної агресії Російської Федерації проти України мільйони громадян втратили житло або були змушені покинути своє місце проживання через небезпеку. Згідно з даними Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) станом на 03.04.2022 р. понад 4,2 мільйони осіб перетнули кордон України у пошуках притулку закордоном.
  читати далі
 • ГО "Проф Фін Контролю України" виступить партнером першого Запорізького форуму ААУ з кримінального права та процесу

  ГО "Проф Фін Контролю України" виступить партнером першого Запорізького форуму ААУ з кримінального права та процесу

  читати далі
1 2 3 4 5

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Iнформацiйнi та медiа партнери