У День адвокатури, 19 грудня 2024 р., відбулася урочиста зустріч Асоціації адвокатів України з представниками її комітетів, а також лідерами юридичних практик з нагоди святкування професійного свята.
З вітальним словом виступили Дмитрієва Ольга, Президентка ААУ, кураторка Law & Business Studio, керуюча партнерка АО «Dmitrieva & Partners», адвокатка та Ярош Зоя, голова Наглядової ради ААУ, керуюча партнерка, АО «Marshaller Group», адвокатка.
Під час зустрічі було відзначено провідних адвокатів за результатами конкурсу «Адвокат року - 2024». Також було висловлено подяку генеральним партнерам, партнерам комітетів, партнерам заходів і представникам ЗМІ за активну участь у заходах, які були організовані та проведені Асоціацією адвокатів України протягом 2024 р.
Фото з заходу можна переглянути за посиланням:
https://cutt.ly/ueB7vfOf
Дякуємо всім учасникам, які завітали на зустріч.