Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

КІК - 2 . Запитання, проблеми, лобіювання

28 березня 2023 року, об 11-00 відбудеться онлайн-вебінар Комітету ААУ з міжнародного оподаткування «КІК -2 . Запитання, проблеми, лобіювання».

 • Дата проведення:

  28 березня 2023 року

 • Час проведення:

  11:00

 • Місце проведення:

  Online

28 березня 2023 року, об 11:00 відбудеться онлайн-вебінар Комітету ААУ з міжнародного оподаткування «КІК -2 . Запитання, проблеми, лобіювання».
 
Ви зустрінетеся з Оленою Жуковою, керуючою партнеркою Saivena Group, головою Комітету ААУ з міжнародного оподаткування.

3 блоки питання на обговорення:
1.АНАЛІЗУЄМО:
Відповідаємо на актуальні запитання. Узагальнюємо найбільш актуальні питання, що поступали на обговорення на гарячу лінію компанії з жовтня 2022 року: 
-Що робити якщо пропустили час подання повідомлення про придбання/відчуження частки КІК?
-Як і коли звітувати по КІК?   

2.ПОПЕРЕДЖАЄМО:
Наскільки Ви готові до КІКу?
-Що робити зі старими КІК, для яких не існувало вимоги підготовки фінансової світності та, відповідно, не велося бухобліку? (до прикладу : Сейшели, Беліз).
-Як побудувати бух. Облік, підготовку та складання звітності на нових КІК?
-У яких випадках необхідна термінова реструктуризація, та як її провести (здійснити)?

3.ЛОБІЮЄМО!
Законопроект 8137 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо удосконалення оподаткування контрольованих іноземних компаній» - не пройшов перше читання у ВРУ. Його відправлено на доопрацювання. Це документ, що був на часі, гарно виписаний та прибирав технічні помилки на неточності. Слід об’єднатися щодо спільного його лобіювання та повернення його на розгляд у зал ВРУ на повторне перше читання. Законопроект має бути прийнято ще в цьому році. Це необхідно всім тим, кого стосується тематика КІК а також задля гармонізації законодавства України з законодавством ЄС у євроінтеграційних процесах.  

Дата: 28 березня 2023 року
Час: 11:00
Формат заходу: online
Участь у вебінарі безкоштовна (донати за бажанням)

 • Для довідки звертайтесь:

  за тел.: +380 (67) 239 86 90

  email: forum@uaa.org.ua

 • Благодійний внесок за участь:

майбутні заходи

 • 13-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM буде присвячений головним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим практичним питанням у сфері кримінального права та процесу, новаціям і змінам.

  читати далі
 • Tax & Business Talks - 2023 A2B Forum Податковий форум буде повністю присвячений практичним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим питанням у сфері оподаткування, новаціям і змінам в оподаткуванні та звітності.

  читати далі
 • Асоціація адвокатів України запрошує вас долучитися до форуму «Адвокатура. Формула успіху. Юрбізнес під час війни», під час якого ми поговоримо про здійснення адвокатської діяльності під час воєнного стану, стан юрринку, розвиток бізнесу тощо.

  читати далі
архів заходів

КАЛЕНДАР

 • 28 лютого 2023

  Війна та право

  Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у форумі "Війна та право".

   

  Дізнатися більше
 • 10 березня 2023

  Бізнес-медіація корпоративних конфліктів

  Запрошуємо на вебінар Комітету ААУ з корпоративного права - "Бізнес-медіація корпоративних конфліктів", який відбудеться 10.03 о 12:00.

   

  Дізнатися більше
 • 10 березня 2023

  Розлучення по договору

  Асоціація адвокатів України запрошує на оффлайн майстер-клас від одного з найкращих сімейних адвокатів України під назвою "Розлучення по договору", який відбудеться 10 березня об 11:00 у м. Львів

   

  Дізнатися більше
 • 24 березня 2023

  V СУДОВИЙ ФОРУМ

  Асоціація адвокатів України запрошує на V Судовий форум – наймасштабніший юридичний захід, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України під впливом війни в країні.


   

  Дізнатися більше
 • 28 березня 2023

  КІК - 2 . Запитання, проблеми, лобіювання

  28 березня 2023 року, об 11-00 відбудеться онлайн-вебінар Комітету ААУ з міжнародного оподаткування «КІК -2 . Запитання, проблеми, лобіювання».

   

  Дізнатися більше
 • 30 березня 2023

  Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України

  30 березня відбудеться online-марафон ААУ «Бізнес в умовах воєнного стану. Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України»

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Розділ не знайдений.

Iнформацiйнi та медiа партнери