Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк"

Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк"

  • Дата проведення :

    24 липня 2020 року

  • Час проведення :

    9:00 - 18:00

  • Місце проведення :

    Hotel «Odessa» (м Одеса, Гагарінське плато, 5)

  • Формат :
    Ми вирішили поєднати формат живого спілкування (offline) та online, щоб Ви мали змогу прийняти участь з будь-якого куточку країни. 

Цього року ми вирішили об'єднати формат offline та онлайн, щоб всі бажаючі мали змогу прийняти участь в Odessa Criminal Law Forum "Золотий Дюк".

Всіх, кто скучив за "живим" спілкуванням з колегами, морем, сонцем, чекаємо у сонячній Одесі 24 липня. Всіх, хто бажає приєднатись до дискусій, але не зможе приїхати, чекаємо в онлайн-форматі заходу. Буде пряма трансляція, чат з можливістю отримати відповіді від спікерів та експертів і не тільки.

Вже традиційний літній форум для правників, що проходить у сонячній Одесі — це можливість дізнатися про останні зміни та тенденції практики, подискутувати про актуальне, «поглянути очима опонента» на кримінальний процес, відкрити для себе нові прийоми та засоби захисту клієнта, зустрітися з колегами та познайомитися з однодумцями.

Між практиками виникають все нові й нові дискусії щодо правових колізій та правозастосування. Беручи до уваги той факт, що спілкування між учасниками кримінального провадження у 90 % випадків відбувається під час слідчих дій, чи в залі судового засідання, то питання залишаються без вирішення місяцями, а інколи — роками.

Пропонуємо обговорити найактуальніші питання з кримінального права та процесу 26 червня 2020 року.

Серед головних питань заходу:

- Судова та правоохоронна система в умовах нових викликів (Електронні докази, кіберзлочини, дистанційне ознайомлення з матеріалами кримінального провадження в умовах карантину, особливості кваліфікації та захисту медичних злочинів та ін.)

- Досудове розслідування: стратити не можна помилувати? (Викривач як учасник кримінального провадження, інформування громадськості про рух проваджень, розмежування підслідності та ін.)

- Судове провадження (ЄСІТС, Перевірка ухвал слідчих суддів, стратегія захисту у стадії судового розгляду, зловживання процесуальним правами учасниками кримінального провадження, оцінка допустимості результатів негласних слідчих дій та ін.)

До зустрічі! Ми обіцяємо: буде цікаво, фахово та корисно.

Генеральний партнер: Адвокатське об’єднання «Barristers»
Експертний партнер: EQUITY Law Firm
Професійний партнер: Gracers Law Firm

Партнери: Amber Law Company, AS LEGAL, АО "Лещенко, Дорошенко і партнери", АО "Домінанта", АО«Могильницький та партнери», АО "Juscutum".


  • Для довідки звертайтесь :

    за тел.: +380675015610

    email: forum@uaa.org.ua

  • Благодійний внесок за участь :
  • Професійний партнер :

ПРОГРАМА ФОРУМУ

  • 09:00 - 09:30

    Реєстрація учасників. Вітальна кава.

  • 09:30 - 09:45

    Відкриття форуму. Вітальна промова Президента ААУ Зої Ярош, Голови Ради адвокатів Одеської області Йосипа Бронза, Голови Відділення Одеської області Дениса Пономаренка, Голови Комітету ААУ з кримінального права та процесу Тараса Пошиванюка

  • Сесія 1. Судова та правоохоронна система в умовах нових викликів

    Модератор: Денис Пономаренко

    Голова Одеського відділення ААУ, партнер АО «Barristers»

    09:45-11:45
    • Андрій Костін

      Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
      Яких змін зазнає кримінальний процес унаслідок судової реформи
    • Семен Ханін Керуючий партнер Amber Law Company, член Правління ААУ
      Особливості збирання та перевірки “електронних” доказів. Можливості комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних експертиз у провадженнях щодо “кіберзлочинів”
    • Олексій Маловацький

      Заступник Голови Вищої ради правосуддя, член Першої Дисциплінарної палати
      Дисциплінарна відповідальність слідчих суддів
    • Віталій Короткий СOO Underdog The UnLawyers
      Особливості захисту у кримінальних провадженнях щодо “кіберзлочинів”: національний та міжнародний аспект
    • Ірина Гловюк Д.ю.н., професор, адвокат, науковий радник АО «Barristers», член Науково-консультативної ради при Верховному Суді
      Експерти:
    • Юрій Виходець
      Начальник Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції національної поліції України, 
      полковник поліції
    • В’ячеслав Куліуш
      Заступник начальника Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції національної поліції України,
      Майор поліції
  • 11:45-12:00

    Презентація книг "Кращі історії адвокатів" та "Закон України про авдокатуру та адвокатську діяльність: постатейна систематизація окремих правових позицій Верховного Суду"

  • 12:00 - 12:30

    Кава-брейк.

  • Сесія 2. Досудове розслідування: стратити не можна помилувати?

    Модератор: Тарас Пошиванюк

    Партнер EQUITY, голова Комітету ААУ з кримінального права та процесу

    12:30 - 14:30
    • Олександр Скомаров  В.о. керівника Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро
      “Електронне” досудове розслідування: за та проти впровадження
    • Максим Могильницький Керуючий партнер АО«Могильницький та партнери»
      Досудове розслідування у кримінальному провадженні за відсутності підозрюваного (in absentia) в Україні
    • Сергій Лисенко Адвокат, к.ю.н.,засновник юридичної фірми GRACERS
      Інформування громадськості про рух проваджень, дотримання презумпції невинуватості та недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування: питання співвідношення
    • Діана Яковлева Партнер, керівник практики кримінального права ЮК “ASLegal” 
      Проблеми надання професійної правничої допомоги іншій особі, права чи законні інтереси якої обмежуються під час досудового розслідування
    • Надія Стефанів
      Суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, к.ю.н.
      Експерти:
    • Сергій Пересунько юрист ЮК "АМБЕР", адвокат, магістр права
      Закриття кримінального провадження у зв’язку із закінченням/спливом процесуальних строків. Актуальна судова практика
    • Ганна Тетерятник  К.ю.н., завідувач кафедри кримінального процесу ОДУВС
    • Володимир Деулін   Директор Одеського територіального управління Національного антикорупційного бюро України
  • 14:30 - 15:30

    Обід

  • Сесія 3. Судове провадження:

    Модератор: Костянтин Дорошенко

    Іменний партнер  АО«Лещенко, Дорошенко та партнери».

    15:30 - 17:30
    • Дмитро Михайленко Суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, д.ю.н., доцент
      Перевірка ухвал слідчих суддів Апеляційною палатою Вищого антикорупційного суду
    • Віра Михайленко Суддя Вищого антикорупційного суду, к.ю.н.
      Кримінальний процесуальний алгоритм розгляду клопотань про надання дозволу на проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Особливості розгляду клопотань щодо спец.суб'єктів (суддів, адвокатів)
    • Вікторія Смірнова Суддя Судової палати з розгляду кримінальних справ Донецького апеляційного суду, к.ю.н.
      Апеляційний перегляд судових рішень щодо обрання та продовження запобіжного заходу під час судового розгляду
    • Олександр Лисак Адвокат EQUITY
      Оцінка допустимості результатів негласних слідчих (розшукових) дій у судовому розгляді
    • Вікторія Криворучко  к.ю.н., адвокат Адвокатського об'єднання "КФ "Домінанта"
      Цивільний позов в кримінальному провадженні: практика застосування
    • Станіслав Борис Керівник проектів практики безпеки бізнесу АО "Juscutum"
      Експерти:
    • Тетяна Гавриленко Суддя Вищого антикорупційного суду
    • Олександр Семенников  Суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду 
  • 17:30 - 18:00

    Завершення форуму. Вручення подяк спікерам.

Партнери заходу

ПАРТНЕР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕР

ПРОФЕСІЙНИЙ ПАРТНЕР

ЕКСПЕРТНИЙ ПАРТНЕР

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

ПАРТНЕР

майбутні заходи

  • Асоціація адвокатів України запрошує на XIX KYIV CRIMINAL LAW FORUM — провідну платформу для обговорення актуальних питань кримінального права та практики правозастосування в сучасних умовах

    читати далі
  • Асоціація адвокатів України запрошує на TAX & BUSINESS TALKS - 2026 A2B FORUM — платформу для обговорення актуальних питань оподаткування, податкового планування та правових аспектів ведення бізнесу в Україні та за кордоном

    читати далі
  • Асоціація адвокатів України запрошує на BUSINESS PROTECTION 2026 - A2B FORUM — ключову платформу для обговорення сучасних стратегій захисту бізнесу, управління ризиками та практичних інструментів безпеки підприємництва

    читати далі
архів заходів

КАЛЕНДАР

  • 11 вересня 2020

    Law&Trade 2020 — A2B Forum

    Law&Trade 2020  — унікальний майданчик для будівництва містку, комунікації й відвертої дискусії про практику між законниками, консалтинговими компаніями, державним сектором та міжнародним ринком комерції....

     

    Дізнатися більше
  • 25 вересня 2020

    Форум "Адвокатура. Формула успіху"

    Чи є секрет, як досягти успіху на правничому полі? Асоціація адвокатів України розкриває всі таємниці на вже традиційному осінньому форумі «Адвокатура. Формула успіху». 

     

    Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Партнери заходів

Iнформацiйнi та медiа партнери