- Про ААУ
- Комітети
- Членство
- Новини
- Проєкти
- Заходи
- Партнери
- Контакти
20 вересня 2018 року
конференц-хол "Депо", вулиця Антоновича, 50
Майбутнє юридичного бізнесу.
Новий Проект ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». До чого бути готовим?
Тенденції та конкуренція на юридичному ринку
Найбільш затребувані (трендові) практики.
Legal tech та інновації в юридичному бізнесі.
Трансформація юридичного бізнесу: як технології роблять адвокатів більш ефективними?
Розвиток юридичної компанії
Гонорар успіху адвоката
Стратегії побудови внутрішніх комунікацій та transparency команд (SCRUM)
Монополія адвокатської діяльності.
Майстер-класи "non stop":
Надання інтерв’ю представникам ЗМІ (преса, ТV, радіо)
Формування бренду роботодавця
Адвокати & етикет & імідж
Коучинг - де взяти ресурс для бізнесу і життя
Заощаджуємо час для головного: робота з інформацією
Фішки та м’ясо в ораторстві!
Управління конфліктами та ін.
Серед спікерів представники провідних компаній: ESQUIRES, EVRIS, ADER HABER, EQUITY, Lavrynovych & Partners Law Firm, VB PARTNERS, AMBER CORPORATION, АБ Олени Бабич, Боссом Груп, Infotropic Media, Міжнародна палата альтернативного вирішення спорів та Бюро переговорів, ЮРЛІГА, Дом Юриста, GOLOVA BOUTIQUE, «Живе Діло», АО MITRAX, ALEXANDROV & PARTNERS, «Жованник і партнери», AVG, TOTUM, DMITRIEVA & PARTNERS, Marshallyer & Partners та ін.
|
Генеральний медіа-партнер |
Медіа-партнери |
||||
|
|
|||||
|
Інформаційно-аналітичний партнер |
|||||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
|
|
![]() |
|||
|
|
|||||
|
|
|
|||
|
|
|
|
|||
![]() |
![]() |
||||
|
|
||||
|
|
за тел.: +380 (67) 239 86 90
email: forum@uaa.org.ua
Асоціація адвокатів України запрошує на XIX KYIV CRIMINAL LAW FORUM — провідну платформу для обговорення актуальних питань кримінального права та практики правозастосування в сучасних умовах
читати даліАсоціація адвокатів України запрошує на TAX & BUSINESS TALKS - 2026 A2B FORUM — платформу для обговорення актуальних питань оподаткування, податкового планування та правових аспектів ведення бізнесу в Україні та за кордоном
читати даліАсоціація адвокатів України запрошує на BUSINESS PROTECTION 2026 - A2B FORUM — ключову платформу для обговорення сучасних стратегій захисту бізнесу, управління ризиками та практичних інструментів безпеки підприємництва
читати даліВідбулась Регіональна конференція ААУ «Право&Бізнес» у Запоріжжі!
27 квітня 2018 року, у Запорізькій Торгово-промисловій палаті відбулась Регіональна конференція ААУ «Право&Бізнес», організаторами якого виступили Асоціація адвокатів України спільно з ЮК «Кошовий і партнери», Запорізька Рада адвокатів та Запорізька Торгово-промислова палата. Партнером заходу виступила ЮК «Майстро і Беженар».
Дізнатися більше
«Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?»
Шановні колеги! 15 травня 2018 р. відбудеться круглий стіл на тему «Закон про ТОВ: чи стане легше захищатись від рейдерства?», організований Комітетом Асоціації адвокатів України з питань захисту бізнесу, активів та прав інвесторів.
Дізнатися більше
Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року – 2018”
Асоціація адвокатів України оголошує про старт Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2018”, який цього року збільшує масштаби та презентує нові правила проведення.
Дізнатися більше