Благодійність


Всеукраїнська громадська організація Асоціація адвокатів України

Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України

30 березня відбудеться online-марафон ААУ «Бізнес в умовах воєнного стану. Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України»

 • Дата проведення :

  30 березня 2023 року

 • Час проведення :

  11:00-13:30

 • Місце проведення :

  Online

30 березня 2023 року з 11:00 до 13:00 відбудеться онлайн-марафон «Бізнес в умовах воєнного стану. Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування» (на прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України). 


Хедлайнер заходу – Державна податкова служба України.


Дата проведення: 30 березня 2023 року

Час проведення: 11:00 - 13:00

Формат проведення: онлайн 

Програма та реєстрація: https://cutt.ly/z883XMa 

Участь безкоштовна (донати за бажанням)


Модераторка: Анна Ігнатенко - партнерка ID Legal Group


Спікери: 

- Тетяна Мігас – директорка Департаменту оподаткування фізичних осіб ДПС України (оподаткування в Україні);

- Владислав Воінов – заступник директора Департаменту оподаткування фізичних осіб – начальник управління ДПС України (оподаткування в Україні);

- Олеся Баранова – консультантка/експертка з міжнародного оподаткування, питань податкової резиденції та правил КІК (оподаткування в Великобританії);

- Олена Макеєва – Голова Ради директорів аудиторської фірми «Аксьонова та партнери», заступниця Міністра фінансів України (2015-16 роки) (оподаткування в Німеччині);

- Наталія Радченко – експертка з міжнародного бізнесу, партнерка/керівниця юридичного департаменту Legal House Poland (оподаткування у Польщі).


Експерт:

Францишек Девілль – спеціаліст з податкового права, зокрема, у сфері податку на доходи фізичних осіб юридичної компанії PATH Law, Республіка Польща (оподаткування у Польщі).Напередодні декларування за 2022 рік доходів фізичних осіб, зазначимо, що українці, які перебувають за кордоном та отримали статус біженця чи тимчасово переміщеної особи, мають безліч питань щодо умов декларування та сплати податків


Питання, які розглянемо під час заходу щодо порядку оподаткування та подання податкової звітності у країнах  Німеччини, Англії, Польщі, Україні за 2022 рік, де українські громадяни отримали статус біженця чи тимчасово переміщеної особи та перебувають на території цих держав, при цьому:


1. Отримують виплати від міжнародних благодійних організацій чи урядів та не мають інших доходів  (далі виплати).

2. Отримують тільки виплати та мають дохід на території України. 

3. Не отримають виплати, але отримають дохід на території України у вигляді заробітної плати або від підприємницької діяльності (ФОП).

4. Які працюють за кордоном, отримують доходи та сплачують податки там та одночасно дистанційно працюють на українські компанії або є ФОПами згідно з законодавством України та відповідно отримують доходи.


   

Поговоримо про:

• набуття статусу податкового резидента відповідної країни та втрати його в інший;

• декларування доходів та порядок сплати податків/ взаємозаліків податків сплачених в однієї із держав;

• майбутні наслідки дій або бездіяльності.


Мета заходу: на вказаних прикладах розкрити порядок та вимоги щодо сплати податків та декларування в країнах перебування тимчасово переміщених осіб. Одночасно визначити обов’язок та порядок щодо щорічного декларування доходів за 2022 в Україні отриманих як на території України, так і за її межами враховуючи питання набуття / втрати статусу податкового резидента. 

  

Побажання для спікерів від ДПСУ: з метою конструктивної та інформативної дискусії надіслати заздалегідь проблемні питання на адресу: anna@id-legalgroup.com    


Поставити запитання спікерам можна вже зараз за посиланням: https://cutt.ly/D8827bx 


Організатори заходу: 

Асоціація адвокатів України, Комітет ААУ з податкового права.


Генеральний партнер заходу - ID Legal Group


Інформаційний партнер заходу - Міжнародне товариство польських підприємців в Україні


З розкладом конференцій можна ознайомитися за посиланням: https://uaa.business/


 • Для довідки звертайтесь :

  за тел.: +380 (67) 239 86 90

  email: forum@uaa.org.ua

 • Благодійний внесок за участь :
 • Генеральний партнер :

Iнформацiйнi та медiа партнери

Міжнародне товариство польських підприємців в Україні

майбутні заходи

 • 13-th KYIV CRIMINAL LAW FORUM буде присвячений головним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим практичним питанням у сфері кримінального права та процесу, новаціям і змінам.

  читати далі
 • Tax & Business Talks - 2023 A2B Forum Податковий форум буде повністю присвячений практичним проблемам під час воєнного стану та шляхам їх вирішення: найактуальнішим питанням у сфері оподаткування, новаціям і змінам в оподаткуванні та звітності.

  читати далі
 • Вперше Асоціація адвокатів України проведе Форум «БАНКРУТСТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ», під час якого разом з провідними експертами та представниками бізнесу обговоримо, які процедури допоможуть якнайшвидше відновити діяльність підприємства та реструктуризувати борги, або ж навпаки, ліквідувати знищені активи.

  читати далі
архів заходів

КАЛЕНДАР

 • 28 лютого 2023

  Війна та право

  Асоціація адвокатів України запрошує взяти участь у форумі "Війна та право".

   

  Дізнатися більше
 • 10 березня 2023

  Бізнес-медіація корпоративних конфліктів

  Запрошуємо на вебінар Комітету ААУ з корпоративного права - "Бізнес-медіація корпоративних конфліктів", який відбудеться 10.03 о 12:00.

   

  Дізнатися більше
 • 10 березня 2023

  Розлучення по договору

  Асоціація адвокатів України запрошує на оффлайн майстер-клас від одного з найкращих сімейних адвокатів України під назвою "Розлучення по договору", який відбудеться 10 березня об 11:00 у м. Львів

   

  Дізнатися більше
 • 24 березня 2023

  V СУДОВИЙ ФОРУМ

  Асоціація адвокатів України запрошує на V Судовий форум – наймасштабніший юридичний захід, який сприяє public discussion сучасного стану та перспектив судової системи України під впливом війни в країні.


   

  Дізнатися більше
 • 28 березня 2023

  КІК - 2 . Запитання, проблеми, лобіювання

  28 березня 2023 року, об 11-00 відбудеться онлайн-вебінар Комітету ААУ з міжнародного оподаткування «КІК -2 . Запитання, проблеми, лобіювання».

   

  Дізнатися більше
 • 30 березня 2023

  Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України

  30 березня відбудеться online-марафон ААУ «Бізнес в умовах воєнного стану. Українські біженці в ЄС – оподаткування та декларування. На прикладі Німеччини, Великобританії, Польщі та України»

   

  Дізнатися більше

Генеральні партнери

Партнери комітетів

Розділ не знайдений.

Iнформацiйнi та медiа партнери